PeLeK

PeLeK adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2019.09.26

Kiváló 2018. június 30.családjával járt itt
Hangulatos hely, nagyon finom ételek, emberes adagok. A kiszolgálás gyors; barátságos és szolgálatkész személyzet. Útközben Szeged felé álltunk meg a családdal (nagymamákkal) ebédelni. Az internetről néztem ki az éttermet. Kitűnő választás volt, bátran ajánlom mindenkinek, aki arra jár. Először jártunk itt, de visszatérünk.
Kiváló 2013. szeptember 21.a párjával járt itt
Nagyon kellemes 6 napot töltöttünk a hotelben. Mosolygós,barátságos személyzet, ktűnő kiszolgálás. A konyhája kiváló, az ételek ízletesek. A szoba kényelmes, tiszta és rendes volt. Csak a szúnyogháló hiányzott az erkélyajtóról. És még egy apró dolog: ruhacsipeszek nem voltak a erkélyen lévő ruhaszárogatón.
Kiváló 2015. június 16.a párjával járt itt
Hétközben 5 napot töltöttünk a hotelben. A személyzet barátságos, segítőkész és udvarias volt. Pazar ételválaszték állt rendelkezésre reggel és este is. A szoba tágas és kényelmes volt,
a klímaberendezésnek nagy hasznát vettük a meleg napokon. Az élménymedence és a jaccuzzi tökéletes élményt nyújtott.
Felhasználó fényképei:
Hotel Aquarell Cegléd - Hotel Aquarell Cegléd - Hotel Aquarell Cegléd - Hotel Aquarell Cegléd -