Pné M Mónika

Pné M Mónika adatlapja

Regisztráció2015.02.20
Utoljára itt2016.03.08

Kiváló 2015. augusztus 18.családjával járt itt
Családdommal töltöttem párnapot a nyár során. Az én választásom volt a szálloda mert dicsérték az ismerőseim gondoltuk ha ennyi jó szól mellette kipróbáljuk. A szálloda pompás volt a falak a régi malomépület stilusában káprázatos, az étel fennséges volt különleges és nagyon finom!
Kiváló 2015. november 8.barátokkal járt itt
Nyár végén voltam a barátnőmmel a hely igazán felcsigázott benünket! A teraszon a kerthelységben ültünk le egy fa alatt . A kiszolgálás remek volt kedves, és figyelmes volt a felszolgáló. Az étel különleges és finom. Igértük,hogy visszatérünk ami meg is történt rá 1 hónapra a barátnőm az apukáját is elhozta.
Kiváló 2015. április 8.gyerekekkel járt itt
Családi kikapcsolódás! Fèrjemmel,lányommal és házi kedvencünkkel töltöttünk el pár napot. A szoba rusztikus volt és teljesen megfelelt. A kiszolgálás udvarias és segitő kész , minden kivánságunkat teljesítették. Az idő nem a legjobb volt de a welness részleg feletette . Borbárban megtudtuk kostólni a borkülönlegességeket,ami nagyon finom.