bEAT Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Vörösmarty tér 1.

bEAT Székesfehérvár a térképen

Szállások Székesfehérvár városában
Wellness csomagok Székesfehérvár városában

bEAT Székesfehérvár vélemények

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Először jártam itt ,de az biztos hogy vissza fogok jönni rendszeresen ! Kiszolgálás ,hely minősége és tisztasága és nem beszélve az ételröl valami fantasztikus!!! CSAK AJÁNLANÁM MINDENKINEK!

boogi TOP étteremértékelő
2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 16.
Meglepetés:
1. Miért nincs ott a legjobb vidéki vendéglők toplistáján? 2. Semmitmondó épület a lakótelep szélén, főút mellett. Nem néznéd ki belőle, mit tud. Guglibarátunk segítségével találtam rá, tehát kicsit vakszerencse volt. Jobb, mint gondoltam, azzal együtt, hogy jó értékeléseket kapott eddig is. Jópofa hely, kellemes környezet belül.

csukati TOP egyébhely értékelő
2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 25.
Külföldi vendégekkel tértünk be az étterembe, mert hallottuk, hogy a Moór@Moór-séfpáros nagyon színvonalas ételeket kreál. Nem csalódtunk. Mindegyik hagyományosnak tűnő étel újragondolt. Ízvilágában hasonlít, de fantasztikus ötletekkel kiegészített. Ez vonatkozik a tálalásra, köretekre, konyhatechnikai eljárásokra, kiegészítő hozzávalókra.
Veszprém
Zirc

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 6.
Férfiasan bevallom, hogy én bizony a telefonomon "meggúgliztam" a címben szereplő gado-gado jelentését. Nagy lebőgés lett volna párom előtt. Most már tudom. Hát ez egy csodálatos hely! Ide vendégeket fogok vinni . . . . csak győzzem kifizetni. Mert ugye az árak meglehetősen borsosak. Az étlapon klasszikus, exotikus és újragondolt ételek hatalmas választéka.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
Profi kiszolgálás, udvarias felkészült pincérek. Fantasztikus ételeket készítenek és nem kell sokat várni. Kellemes környezet, ízléses berendezés. Jó hangulat.
Gyöngyös

2089 hasznos szavazat
2017. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
Amikor Székesfehérváron éltem - ennek már lassan 25 - éve, a bEAT helyén már akkor is étterem működött, a legendás Hági, ami közepesen jó nevű étteremként kezdte, majd a 90-es évek végére teljesen lecsúszott, rossz hírű, szinte késdobáló kocsma szintjére süllyedtek le. A lokáció nagyon jó, közel mindenhez, de mégsem teljesen benn a belvárosban, így várható volt, hogy valaki fog a helyben fantáziát látni.

2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
A hamburger zsömléje szinte ehetetlenül száraz volt, és az árához képest a töltelék is gyatrának bizonyult. Később két dj eszméletlen hangos diszkózenét kezdett játszani, amitől az ember a saját szavát sem értette, és többszöri kérésre sem voltak hajlandóak lehalkítani. Ez lenne Székesfehérvár legjobb étterme? Óriásit csalódtam. Soha többet nem fogok ide menni.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Finomak az ételek, a kiszolgálás rendben van, a személyzet igen figyelmes - ide érdemes bármikor visszatérni...

Minőségi és igényes hely, a kerthelyiség nagyon hangulatos. A gyerekekre is gondoltak: csúszdás mászóka áll a rendelkezésükre.

Az egyik legjobb steak készül itt, amit valaha ettem...

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször voltam már a Beat-ben, mindig pozitív élményekkel jöttem el. viszont a legkellemesebb élményem velük kapcsolatban akkor volt amikor az egyik barátnőnk születésnapját ünnepeltük. A pincérek rendkívül kedvesek és segítőkészek voltak, az egyik pultot el is foglalhattuk mialatt kiszedtük a tortákat a formából és felraktunk rájuk 1-2 díszt, kaptunk hozzá kést hogy kiszedjük a formából stb stb, mindezt úgy, hogy rajtunk kívül volt még egy nagyobb szülinapos társaság és több vendég is.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20.
Kedves személyzet. Kicsit drága, viszont az ételek nagyon finomak. Ha picivel olcsóbb lenne, többször mennénk.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Smart Rooms Motel
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
Gasthaus Gibizer
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.25. - 2019.09.08.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.835 - 30.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
2019.02.11. - 2021.01.01.
Hotel Gottwald
Tata
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.26. - 2019.12.29.
Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.984 - 28.448,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2019.04.18. - 2019.10.05.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz gép használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Bognár Vendégház
Zirc
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, vonatos kirándulással, vonatjeggyel, arborétum belépővel, kávé-tea fogyasztással
2019.04.15. - 2019.11.15.
Balla Apartmanház
2019.08.24. - 2020.08.23.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Prémium Hotel Panoráma Székesfehérvár
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Hotel Laroba Székesfehérvár
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Legjobb ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (2 éjtől)
Feel good (min. 2 éj)

bEAT SzékesfehérvárX