bEAT Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Vörösmarty tér 1.

bEAT Székesfehérvár a térképen

Wellness csomagok Székesfehérvár városában

bEAT Székesfehérvár vélemények

boogi TOP étteremértékelő
2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 22.
Másodszor ettünk itt. Telefonáltunk, tíz perc múlva ott voltunk, kedvesen fogadtak. Megint megállapítottuk, hogy a felszolgálók úgy tudnak beszélni az ételekről, hogy aki nem éhes, annak is csurog a nyál a szájában. És nem túlzás, amit mondanak. Tényleg nagyon finomakat ettünk, ittunk. Az adagok pont jók, se nem kevés, se nem sok, gusztusosan tálalva.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
Zalakarosról tartottunk hazafelé Budapestre, december 26-án. Éppen ebédidő tájkán érkeztünk Székesfehérvár magasságában, lekanyarodtunk hát az autópályáról. Az általunk ismert éttermek közül az egyik telt házas volt, a másik zárva volt ezen az ünnep napon. A világhálón találtuk meg ezt az éttermet, a város második legjobb étterme címszó alatt.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Először jártam itt ,de az biztos hogy vissza fogok jönni rendszeresen ! Kiszolgálás ,hely minősége és tisztasága és nem beszélve az ételröl valami fantasztikus!!! CSAK AJÁNLANÁM MINDENKINEK!

boogi TOP étteremértékelő
2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 16.
Meglepetés:
1. Miért nincs ott a legjobb vidéki vendéglők toplistáján? 2. Semmitmondó épület a lakótelep szélén, főút mellett. Nem néznéd ki belőle, mit tud. Guglibarátunk segítségével találtam rá, tehát kicsit vakszerencse volt. Jobb, mint gondoltam, azzal együtt, hogy jó értékeléseket kapott eddig is. Jópofa hely, kellemes környezet belül.

csukati TOP étteremértékelő
csukati TOP egyébhely értékelő
2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 25.
Külföldi vendégekkel tértünk be az étterembe, mert hallottuk, hogy a Moór@Moór-séfpáros nagyon színvonalas ételeket kreál. Nem csalódtunk. Mindegyik hagyományosnak tűnő étel újragondolt. Ízvilágában hasonlít, de fantasztikus ötletekkel kiegészített. Ez vonatkozik a tálalásra, köretekre, konyhatechnikai eljárásokra, kiegészítő hozzávalókra.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 6.
Férfiasan bevallom, hogy én bizony a telefonomon "meggúgliztam" a címben szereplő gado-gado jelentését. Nagy lebőgés lett volna párom előtt. Most már tudom. Hát ez egy csodálatos hely! Ide vendégeket fogok vinni . . . . csak győzzem kifizetni. Mert ugye az árak meglehetősen borsosak. Az étlapon klasszikus, exotikus és újragondolt ételek hatalmas választéka.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
Profi kiszolgálás, udvarias felkészült pincérek. Fantasztikus ételeket készítenek és nem kell sokat várni. Kellemes környezet, ízléses berendezés. Jó hangulat.
Cegléd
Gyöngyös

2017. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amikor Székesfehérváron éltem - ennek már lassan 25 - éve, a bEAT helyén már akkor is étterem működött, a legendás Hági, ami közepesen jó nevű étteremként kezdte, majd a 90-es évek végére teljesen lecsúszott, rossz hírű, szinte késdobáló kocsma szintjére süllyedtek le. A lokáció nagyon jó, közel mindenhez, de mégsem teljesen benn a belvárosban, így várható volt, hogy valaki fog a helyben fantáziát látni.

2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
A hamburger zsömléje szinte ehetetlenül száraz volt, és az árához képest a töltelék is gyatrának bizonyult. Később két dj eszméletlen hangos diszkózenét kezdett játszani, amitől az ember a saját szavát sem értette, és többszöri kérésre sem voltak hajlandóak lehalkítani. Ez lenne Székesfehérvár legjobb étterme? Óriásit csalódtam. Soha többet nem fogok ide menni.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Finomak az ételek, a kiszolgálás rendben van, a személyzet igen figyelmes - ide érdemes bármikor visszatérni...

Minőségi és igényes hely, a kerthelyiség nagyon hangulatos. A gyerekekre is gondoltak: csúszdás mászóka áll a rendelkezésükre.

Az egyik legjobb steak készül itt, amit valaha ettem...

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Szárcsa Hotel
2-4 éjszaka 14.163,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, édesség bekészítéssel, limonádé és sütemény büfével, wellness-részleg használattal, kerékpárkölcsönzéssel, X-box és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.10. - 2020.08.31.
Aquilo Hotel Panoráma Tihany
Tihany
2 nap/1 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, saját strand használattal, kerékpárhasználattal egy napra, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.04.
Öreg-tó Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni sétakocsikázással
2020.06.26. - 2020.09.30.
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.15. - 2021.07.12.
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 7.350 - 9.600,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.12. - 2022.01.01.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2021.03.31.
Bohém Birtok
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 60.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.12.22.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
2020.08.20. - 2020.08.22.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
5 nap/4 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ajándék választható programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.22. - 2020.09.06.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 11.475 - 27.625,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2018.10.12. - 2022.01.02.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.13. - 2021.01.01.
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.01. - 2020.12.20.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Székesfehérvár
Hotel Wellamarin Székesfehérvár
Nyári pihenés 3 éjszakától
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
WELLAShow (min. 2 éj)

bEAT SzékesfehérvárX