bEAT Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Vörösmarty tér 1.

bEAT Székesfehérvár a térképen

Szállások Székesfehérvár városában
Wellness csomagok Székesfehérvár városában

bEAT Székesfehérvár vélemények

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 25.
Külföldi vendégekkel tértünk be az étterembe, mert hallottuk, hogy a Moór@Moór-séfpáros nagyon színvonalas ételeket kreál. Nem csalódtunk. Mindegyik hagyományosnak tűnő étel újragondolt. Ízvilágában hasonlít, de fantasztikus ötletekkel kiegészített. Ez vonatkozik a tálalásra, köretekre, konyhatechnikai eljárásokra, kiegészítő hozzávalókra.
Veszprém
Csopak
Zirc

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 6.
Férfiasan bevallom, hogy én bizony a telefonomon "meggúgliztam" a címben szereplő gado-gado jelentését. Nagy lebőgés lett volna párom előtt. Most már tudom. Hát ez egy csodálatos hely! Ide vendégeket fogok vinni . . . . csak győzzem kifizetni. Mert ugye az árak meglehetősen borsosak. Az étlapon klasszikus, exotikus és újragondolt ételek hatalmas választéka.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
Profi kiszolgálás, udvarias felkészült pincérek. Fantasztikus ételeket készítenek és nem kell sokat várni. Kellemes környezet, ízléses berendezés. Jó hangulat.
Budakeszi

1942 hasznos szavazat
2017. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
Amikor Székesfehérváron éltem - ennek már lassan 25 - éve, a bEAT helyén már akkor is étterem működött, a legendás Hági, ami közepesen jó nevű étteremként kezdte, majd a 90-es évek végére teljesen lecsúszott, rossz hírű, szinte késdobáló kocsma szintjére süllyedtek le. A lokáció nagyon jó, közel mindenhez, de mégsem teljesen benn a belvárosban, így várható volt, hogy valaki fog a helyben fantáziát látni.

2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
A hamburger zsömléje szinte ehetetlenül száraz volt, és az árához képest a töltelék is gyatrának bizonyult. Később két dj eszméletlen hangos diszkózenét kezdett játszani, amitől az ember a saját szavát sem értette, és többszöri kérésre sem voltak hajlandóak lehalkítani. Ez lenne Székesfehérvár legjobb étterme? Óriásit csalódtam. Soha többet nem fogok ide menni.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Finomak az ételek, a kiszolgálás rendben van, a személyzet igen figyelmes - ide érdemes bármikor visszatérni...

Minőségi és igényes hely, a kerthelyiség nagyon hangulatos. A gyerekekre is gondoltak: csúszdás mászóka áll a rendelkezésükre.

Az egyik legjobb steak készül itt, amit valaha ettem...

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször voltam már a Beat-ben, mindig pozitív élményekkel jöttem el. viszont a legkellemesebb élményem velük kapcsolatban akkor volt amikor az egyik barátnőnk születésnapját ünnepeltük. A pincérek rendkívül kedvesek és segítőkészek voltak, az egyik pultot el is foglalhattuk mialatt kiszedtük a tortákat a formából és felraktunk rájuk 1-2 díszt, kaptunk hozzá kést hogy kiszedjük a formából stb stb, mindezt úgy, hogy rajtunk kívül volt még egy nagyobb szülinapos társaság és több vendég is.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20.
Kedves személyzet. Kicsit drága, viszont az ételek nagyon finomak. Ha picivel olcsóbb lenne, többször mennénk.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 3.
Először 2016 februárban voltunk Valentin napon párommal. Az ételek elsőrangúak voltak a Rosé kacsamell kifogástalanul betalált. A kiszolgálás remek, az árak nagyon rendben vannak. Azóta a balatoni túráink köztes megállóhelye lett - időközben vagy 10-12 szer is voltunk. Gratulálunk a helynek méltán kapták meg a Bip Gourmand minősítést.
Mezôkövesd
Pomáz
Battonya
Létavértes

2017. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. február 7.
A székesfehérvári Beat étterem a kevés Gault Millau sapkás vidéki éttermeink egyike. Korábban Fülepi Kálmán volt a séf itt. Amikor 2015 őszén a városban jártam, vendéglátóm ide is el akart vinni, de sajnos már zárva volt a hely. Időközben séfcsere történt, de a sapkát megőrizték. Most Moór Veronika az egyik séf, a másik séfnek is Moór a vezetékneve a plakát szerint, de a keresztnevét nem tudom.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Szárcsa Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.02.21. - 2019.12.20.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
4 nap/3 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2019.04.18. - 2019.04.22.
Hotel Pallone
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.20. - 2019.11.02.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.06.30.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, kedvezményes sport- és bowlingpálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
3 nap/2 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól;belépővel., parkolással, WIFI-vel
2019.02.18. - 2020.01.29.
Nereus Park Hotel
6 nap/5 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strand használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.30. - 2019.08.25.
Hotel Margaréta
2 nap/1 éjszaka 14.250 - 38.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, parkolással, internettel
2018.06.14. - 2019.12.19.
Klára Apartmanház
Tihany
4 nap/3 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.29. - 2020.02.18.
Hotel Gottwald
Tata
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.02.18. - 2019.12.29.
Globall Hotel
Telki
6 nap/5 éjszaka 14.302,- Ft/fő/éj ártól: bővített ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 20.775,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness használattal, internettel
2019.08.15. - 2019.08.20.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Zichy Park Hotel Székesfehérvár
Prémium Hotel Panoráma Székesfehérvár
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Kristály Imperial Hotel Székesfehérvár
Tatán várja vendégeit a négycsillagos Kristály Hotel Imperial, mely 1770 óta üzemel elsőként...
Tavaszi Ébredés a Birtokon! (min. 2 éj)
Nemzeti felüdülés (min. 2 éj)
Tavaszi zsongás (min. 2 éj)

bEAT SzékesfehérvárX