bEAT Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Vörösmarty tér 1.

bEAT Székesfehérvár a térképen

Veszprém
Csopak
Zirc

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 6.
Férfiasan bevallom, hogy én bizony a telefonomon "meggúgliztam" a címben szereplő gado-gado jelentését. Nagy lebőgés lett volna párom előtt. Most már tudom. Hát ez egy csodálatos hely! Ide vendégeket fogok vinni . . . . csak győzzem kifizetni. Mert ugye az árak meglehetősen borsosak. Az étlapon klasszikus, exotikus és újragondolt ételek hatalmas választéka.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
Profi kiszolgálás, udvarias felkészült pincérek. Fantasztikus ételeket készítenek és nem kell sokat várni. Kellemes környezet, ízléses berendezés. Jó hangulat.
Szolnok
Budakeszi

2017. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
Amikor Székesfehérváron éltem - ennek már lassan 25 - éve, a bEAT helyén már akkor is étterem működött, a legendás Hági, ami közepesen jó nevű étteremként kezdte, majd a 90-es évek végére teljesen lecsúszott, rossz hírű, szinte késdobáló kocsma szintjére süllyedtek le. A lokáció nagyon jó, közel mindenhez, de mégsem teljesen benn a belvárosban, így várható volt, hogy valaki fog a helyben fantáziát látni.

2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
A hamburger zsömléje szinte ehetetlenül száraz volt, és az árához képest a töltelék is gyatrának bizonyult. Később két dj eszméletlen hangos diszkózenét kezdett játszani, amitől az ember a saját szavát sem értette, és többszöri kérésre sem voltak hajlandóak lehalkítani. Ez lenne Székesfehérvár legjobb étterme? Óriásit csalódtam. Soha többet nem fogok ide menni.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Finomak az ételek, a kiszolgálás rendben van, a személyzet igen figyelmes - ide érdemes bármikor visszatérni...

Minőségi és igényes hely, a kerthelyiség nagyon hangulatos. A gyerekekre is gondoltak: csúszdás mászóka áll a rendelkezésükre.

Az egyik legjobb steak készül itt, amit valaha ettem...

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször voltam már a Beat-ben, mindig pozitív élményekkel jöttem el. viszont a legkellemesebb élményem velük kapcsolatban akkor volt amikor az egyik barátnőnk születésnapját ünnepeltük. A pincérek rendkívül kedvesek és segítőkészek voltak, az egyik pultot el is foglalhattuk mialatt kiszedtük a tortákat a formából és felraktunk rájuk 1-2 díszt, kaptunk hozzá kést hogy kiszedjük a formából stb stb, mindezt úgy, hogy rajtunk kívül volt még egy nagyobb szülinapos társaság és több vendég is.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20.
Kedves személyzet. Kicsit drága, viszont az ételek nagyon finomak. Ha picivel olcsóbb lenne, többször mennénk.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 3.
Először 2016 februárban voltunk Valentin napon párommal. Az ételek elsőrangúak voltak a Rosé kacsamell kifogástalanul betalált. A kiszolgálás remek, az árak nagyon rendben vannak. Azóta a balatoni túráink köztes megállóhelye lett - időközben vagy 10-12 szer is voltunk. Gratulálunk a helynek méltán kapták meg a Bip Gourmand minősítést.
Mezôkövesd
Pomáz
Battonya
Létavértes

2017. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. február 7.
A székesfehérvári Beat étterem a kevés Gault Millau sapkás vidéki éttermeink egyike. Korábban Fülepi Kálmán volt a séf itt. Amikor 2015 őszén a városban jártam, vendéglátóm ide is el akart vinni, de sajnos már zárva volt a hely. Időközben séfcsere történt, de a sapkát megőrizték. Most Moór Veronika az egyik séf, a másik séfnek is Moór a vezetékneve a plakát szerint, de a keresztnevét nem tudom.
Balatonfüred

2016. augusztusban járt itt
Értékelt: 2016. december 19.
A hely stílusa modern, letisztult, ízléses. A forró nyárban a kerthelyisgben foglaltunk helyet, ami nem volt jó ötlet, mert a hatalmas napernyő alá beszorult a meleg, bent viszot remek légkondi volt. A felszolgált limonádé hatalmas volt, tele citrusokkal, nagyon üdítően hatott. Könnyű salátát választottunk, és nagyon jó élményben volt részünk.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.09. - 2019.12.20.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 12.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
2017.01.01. - 2019.05.31.
Hotel Kiss
Tata
2 nap/1 éjszaka 14.950 - 22.400,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 12.377 - 45.303,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2018.07.12. - 2020.10.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.01. - 2019.02.28.
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 4.498 - 6.998,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 22.525,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2019.12.22.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fitnesz gép használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.03.31.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.694,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.12.22. - 2018.12.27.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.667 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatpark belépővel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.05. - 2019.03.31.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.000 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Székesfehérvár környékén
Zichy Park Hotel Székesfehérvár
Echo Residence All Suite Hotel Székesfehérvár
Az Echo Residence All Suite Hotel a Balaton északi partján, Tihany egyik legszebb kilátással...
CE Plaza Hotel Székesfehérvár
A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces...
Napi árak
Karácsony és téli szünet (min. 2 éj)
Pihentető kikapcsolódás (min. 2 éj)

bEAT SzékesfehérvárX