bEAT Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Vörösmarty tér 1.

bEAT Székesfehérvár a térképen

Wellness csomagok Székesfehérvár városában

bEAT Székesfehérvár vélemények

boogi TOP étteremértékelő
2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 16.
Meglepetés:
1. Miért nincs ott a legjobb vidéki vendéglők toplistáján? 2. Semmitmondó épület a lakótelep szélén, főút mellett. Nem néznéd ki belőle, mit tud. Guglibarátunk segítségével találtam rá, tehát kicsit vakszerencse volt. Jobb, mint gondoltam, azzal együtt, hogy jó értékeléseket kapott eddig is. Jópofa hely, kellemes környezet belül.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 25.
Külföldi vendégekkel tértünk be az étterembe, mert hallottuk, hogy a Moór@Moór-séfpáros nagyon színvonalas ételeket kreál. Nem csalódtunk. Mindegyik hagyományosnak tűnő étel újragondolt. Ízvilágában hasonlít, de fantasztikus ötletekkel kiegészített. Ez vonatkozik a tálalásra, köretekre, konyhatechnikai eljárásokra, kiegészítő hozzávalókra.
Veszprém
Csopak
Zirc

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 6.
Férfiasan bevallom, hogy én bizony a telefonomon "meggúgliztam" a címben szereplő gado-gado jelentését. Nagy lebőgés lett volna párom előtt. Most már tudom. Hát ez egy csodálatos hely! Ide vendégeket fogok vinni . . . . csak győzzem kifizetni. Mert ugye az árak meglehetősen borsosak. Az étlapon klasszikus, exotikus és újragondolt ételek hatalmas választéka.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
Profi kiszolgálás, udvarias felkészült pincérek. Fantasztikus ételeket készítenek és nem kell sokat várni. Kellemes környezet, ízléses berendezés. Jó hangulat.

2038 hasznos szavazat
2017. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
Amikor Székesfehérváron éltem - ennek már lassan 25 - éve, a bEAT helyén már akkor is étterem működött, a legendás Hági, ami közepesen jó nevű étteremként kezdte, majd a 90-es évek végére teljesen lecsúszott, rossz hírű, szinte késdobáló kocsma szintjére süllyedtek le. A lokáció nagyon jó, közel mindenhez, de mégsem teljesen benn a belvárosban, így várható volt, hogy valaki fog a helyben fantáziát látni.

2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
A hamburger zsömléje szinte ehetetlenül száraz volt, és az árához képest a töltelék is gyatrának bizonyult. Később két dj eszméletlen hangos diszkózenét kezdett játszani, amitől az ember a saját szavát sem értette, és többszöri kérésre sem voltak hajlandóak lehalkítani. Ez lenne Székesfehérvár legjobb étterme? Óriásit csalódtam. Soha többet nem fogok ide menni.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Finomak az ételek, a kiszolgálás rendben van, a személyzet igen figyelmes - ide érdemes bármikor visszatérni...

Minőségi és igényes hely, a kerthelyiség nagyon hangulatos. A gyerekekre is gondoltak: csúszdás mászóka áll a rendelkezésükre.

Az egyik legjobb steak készül itt, amit valaha ettem...

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször voltam már a Beat-ben, mindig pozitív élményekkel jöttem el. viszont a legkellemesebb élményem velük kapcsolatban akkor volt amikor az egyik barátnőnk születésnapját ünnepeltük. A pincérek rendkívül kedvesek és segítőkészek voltak, az egyik pultot el is foglalhattuk mialatt kiszedtük a tortákat a formából és felraktunk rájuk 1-2 díszt, kaptunk hozzá kést hogy kiszedjük a formából stb stb, mindezt úgy, hogy rajtunk kívül volt még egy nagyobb szülinapos társaság és több vendég is.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20.
Kedves személyzet. Kicsit drága, viszont az ételek nagyon finomak. Ha picivel olcsóbb lenne, többször mennénk.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 3.
Először 2016 februárban voltunk Valentin napon párommal. Az ételek elsőrangúak voltak a Rosé kacsamell kifogástalanul betalált. A kiszolgálás remek, az árak nagyon rendben vannak. Azóta a balatoni túráink köztes megállóhelye lett - időközben vagy 10-12 szer is voltunk. Gratulálunk a helynek méltán kapták meg a Bip Gourmand minősítést.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Szárcsa Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, x-box és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.06.30.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.17. - 2019.06.14.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szauna szeánsszal, wellness kuponnal, sétahajókázással, gyermekfoglalkozásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
4 nap/3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.30. - 2019.08.25.
Babaház
Bodajk
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.14. - 2019.12.31.
Ipoly Residence
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 22.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2018.09.20. - 2020.10.31.
Bognár Vendégház
Zirc
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, vonatos kirándulással, vonatjeggyel, arborétum belépővel, kávé-tea fogyasztással
2019.04.15. - 2019.11.15.
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.07.04.
Hotel Laroba
Alsóörs
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2018.10.12. - 2020.12.28.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 24.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.08.31.
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Janus Boutique Hotel & Spa
2019.05.21. - 2019.12.04.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Székesfehérvár
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Székesfehérvár
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Pünkösd (min. 2 éj)

bEAT SzékesfehérvárX