raveno

raveno adatlapja

Regisztráció2013.04.18
Utoljára itt2014.10.19

Gyenge 2013. június 9., csoporttal járt itt
Kollégákkal érkeztünk június elején a három csillag superior Venusba... [Az értékelést az értékelő kérésére eltávolítottuk.]
Venus Hotel Zalakaros - Venus Hotel Zalakaros - Venus Hotel Zalakaros -
Kiváló 2013. április 27.a párjával járt itt
Ha már egyszer híre ment, hát betértem párommal egy kellemes dögönyözésre. Kevesen voltak, makkok egyből célkeresztben. Három elegáns boholy volt ott. Két cirmos jószág, egy vattacukor fehér ragdoll pamacs. A két cirmos igazi egyéniség volt. Teljesen tisztában voltak azzal, hogy ők szépek :)Játszhattál velük csipogó bigyóval, de hozzájuk érni na azt nem.
Cat Café - Damjanich utca Budapest - Cat Café - Damjanich utca Budapest -
Átlagos 2013. április 27.barátokkal járt itt
Április hónapban volt szerencsénk egy baráti társasággal betérni erről a méltán híres, vagy tán már hírhedt helyre. Tulajdonképpen én már az ajtóban csodálkoztam kicsit, hogy lazán lehet ki-be menni a kávézóba csöngetés nélkül. Nyilván vendéglátó helyről van szó, na de ha kilóg a gyalogszőrös, akkor majd a Szent István Bazlika egyik kupolájáról kell majd lehajkurászni?
Felhasználó fényképei:
Cat Café - Révay utca Budapest - Cat Café - Révay utca Budapest - Cat Café - Révay utca Budapest - Cat Café - Révay utca Budapest -