Cat Café - Damjanich utca Budapest

Cat Café - Damjanich utca Budapest
Cat Café - Damjanich utca BudapestCat Café - Damjanich utca Budapest
Cat Café - Damjanich utca BudapestCat Café - Damjanich utca Budapest

Cat Café - Damjanich utca Budapest bemutatkozása

Kávézás, teázás, sütizés, társasjátékozás, beszélgetés doromboló cicák társaságában, Magyarország első klubszerű, korlátlan fogyasztásos macska kávézójában. Egy vidám hangulatú, otthonos, amolyan igazi "beülős" hely, cicák társaságával!

Kristály Imperial Hotel Tata - Kristály wellness
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Cat Café - Damjanich utca Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 1.gyerekekkel járt itt
"Olyan jó volt, mintha elmentünk volna jàtszóhàzba." Ebbe a cicàs kàvézóba kisgyerekek is bemehetnek - ha jól viselkednek és ha a nagyon kicsikre vigyàznak a szüleik. A cicàk szépek és tisztàk, a hely hangulatos, a sütemények nagyon finomak, sokféle ital közül lehet vàlasztani.
2018. január 15.a párjával járt itt
Ez a kávézó egy okból kap vagy "kiváló" vagy "szörnyű" értékelést: mindenhol macskák vannak. Tényleg sok macskosz van az alapterülethez képest. Futnak, ugrálnak, felpofátlankodnak az asztalra, beleesznek-isznak amibe tudnak (ha hagyják őket). Ha valaki nem szereti a macskákat, annak ez nagyon idegesítő lehet.
Szörnyű 2017. március 25.egyedül járt itt
A Damjanich utcában lévő macskás kávézó kb. 3 évvel ezelőtt nyílt, többek szerint ez - volt - a legjobb ilyen típusú hely. Sok cica él itt, akiket beszélgetés, kávézás-teázás közben lehet simogatni, dögönyözni. Vagy csak nézegetni őket, amint alszanak, játszanak. A szuterénba az utcaszintről néhány lépcsőn kell lejutni.
Cat Café - Damjanich utca Budapest - Külső képCat Café - Damjanich utca Budapest - Étlap/itallapCat Café - Damjanich utca Budapest - BelsőCat Café - Damjanich utca Budapest - Egyéb
Kiváló 2015. február 23., kollégákkal járt itt
Sokszor akartam már benézni ide, de végre ma jutott rá időm! Engem teljesen elvarázsolt a hely, a cicák, a berendezés. Ahogy beléptem az ajtón, a fiatal hölgy közölte a "szabályokat" kedvesen, mire figyeljünk, mit szabad, mit nem. A pultnál leadtuk a rendelést, hamar megkaptuk,a cicák ápoltak, szépek, közvetlenek, igazi "cicabirodalom" számukra ez a hely.
Cat Café - Damjanich utca Budapest - EgyébCat Café - Damjanich utca Budapest - EgyébCat Café - Damjanich utca Budapest - BelsőCat Café - Damjanich utca Budapest - BelsőCat Café - Damjanich utca Budapest - BelsőCat Café - Damjanich utca Budapest - Egyéb
Kiváló 2014. szeptember 26.barátokkal járt itt
Kellemes kis kuckós beülős hely, nagyon-nagyon kedves kiszolgálással, finom kávéval és teával. A macskák abszolút elemükben voltak, láthatóan jól érzik magukat és nagyon kis interaktívak :) Lehet őket simizni-gyűrni, játszani velük, és csodaszépek.
Szörnyű 2014. február 16.a párjával járt itt
Ezt a helyet ne! Nincsenek árak kiírva, csak fix áras fogyasztás van, ami fejenként 1390Ft. A teának semmi íze, a kávé szintén ihatatlan. Kevés macska van, azok is elég rosszul néznek ki. A berendezésben semmi fantázia nincs. Ilyen berendezést otthon is bárki összehoz.
Ha kellemes kikapcsolódásra vágytok és egy inni egy jó kávét, akkor ezt a helyet felejtsétek el. Drága is, sz. r is.
Kiváló 2014. január 28.barátokkal járt itt
Én kutyás vagyok. És vidékről, kis faluból származom, ahol több volt a macska, mint a minimálbér. Ám ennek ellenére, a pesti barátok meglátogatásakor abszolút felüdülést jelentett a cicás kávézó. Maguk a macskák csak kezdetben viccesek, később persze ők is megunják a simogatást, ők is elfáradnak, de ez nem volt gond.
Kiváló 2013. október 16.családjával járt itt
Nagyon hangulatos hely, akik szeretik a cicákat azoknak tökéletes kikapcsolódást biztosít ! A három cica gyönyörű, barátságos, és játékos. A kikapcsolódást még tetézi hogy többfajta társasjátékból lehet válogatni a polcokról, hogy a vendégek jól érezzék magukat. A személyzet nagyon kedves, közvetlen.
Kiváló 2013. április 27.a párjával járt itt
Ha már egyszer híre ment, hát betértem párommal egy kellemes dögönyözésre. Kevesen voltak, makkok egyből célkeresztben. Három elegáns boholy volt ott. Két cirmos jószág, egy vattacukor fehér ragdoll pamacs. A két cirmos igazi egyéniség volt. Teljesen tisztában voltak azzal, hogy ők szépek :)Játszhattál velük csipogó bigyóval, de hozzájuk érni na azt nem.
Cat Café - Damjanich utca Budapest a térképen
1071 BudapestDamjanich u. 38.
• csoportokat szívesen fogad • rendezvényhelyszín • társasjátékok, élő cuki cicák
H
zárva