Fáy Présház Étterem Fót

Fáy Présház Étterem Fót
Fáy Présház Étterem FótFáy Présház Étterem Fót
Fáy Présház Étterem FótFáy Présház Étterem Fót

Fáy Présház Étterem Fót bemutatkozása

A fóti Fáy Présház megtartva a régi hagyományokat és ízvilágot, kívül-belül megújulva, kedvező árakkal és tárt karokkal várja Vendégeit.
Az étterem a Hősök terétől 20 percre, a Somlyó domb tetején terül el, mely kitűnő környezet ahhoz, hogy a város zajától elszakadva, de annak fényeit még látva kapcsolódjunk ki.

Aquaworld Resort Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Fáy Présház Étterem Fót vélemények

Gyenge 2017. november 25.a párjával járt itt
Nem tetszett. Csalodas! Nem volt jo a frlszolgalas, az etel hideg volt vagy forro... Nem ajanlom senkinek! Regen sokkal jobb volt!!
Gyenge 2017. június 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon felkapott hely, de a mi tapasztalataink vegyesek voltak. A kihozott étel oda volt égetve, a krumpli túl volt sütve. (egészen a kesernyésségig)

Az étlap szegényes, gyerekmenü nincs, dominálnak a nehéz húsételek, a vegetáriánusokra sem gondolnak. A kihozott ásványvíz meleg volt.
Átlagos 2017. március 23.egyedül járt itt
Mindig örülök, ha a sok pizzázó és burgeres mellett egy igazi magyaros hangulatú helyet találok. És ilyenkor nagy várakozással tekintek az étlapra és a kínálatra. Ez történt itt is, és az ételeken kívül minden megállta a helyét. Autentikus környezet, az ételeket italokat ismerő felszolgáló, aki azt is el tudta mondani, hogy mi hogy készül.
Kiváló 2016. augusztus 11.családjával járt itt
70-ik születésnapomat ünnepeltünk szűk családi körben július végi vasárnapon. Sok jót hallottunk ismerőseinkről erről a helyről, ezért is esett rá a választás. Nem csalódtunk: nagyon jó kiszolgálásban volt részünk. Kellemes környezetben, csodálatos panorámában gyönyörködtünk, míg vártunk az ételekre.
Fáy Présház Étterem Fót - Külső kép
Kiváló 2016. július 14.gyerekekkel járt itt
Az USA-bol érkezett barátainkall voltunk ott julius elején . Igazán nagy élményt jelentett úgy az ételek minősége mint a kiszolgálás. Csak gratulálni tudok a tulajdonosnak ! A hely a panoráma a tőrténelmi leírás a présházról igazán felejthetetlenné tette azt a napot . Bátran merem ajánlani mindenkinek aki egy finom étel mellett a múltba is akar repülni egy keveset.
Kiváló 2016. június 5.a párjával járt itt
Vasárnapi ebédre érkeztünk. Érdemes foglalni, szinte mindig teltház van ebédidőben. Nagyon precíz és figyelmes a kiszolgálás. Az elején frissen sült, meleg, puha pogácsát hoztak ki, helyes kis kosárkában. Minden gyorsan és ízlésesen érkezett. Én betyárlevest, a párom fatányérost evett, mindkettő kiadós volt.
Fáy Présház Étterem Fót - Étel/ital
Kiváló 2015. július 27.gyerekekkel járt itt
Többször tartottunk itt már születésnapot, házassági évfordulót, vagy csak egy jót jöttünk enni. Mindig foglaltunk asztalt még akkor is amikor szerdán a "kedvezményes napon " jöttünk. Egyszer sem ért csalódás. A kiszolgálás udvarias, a pincérek ismerik az ételeket ajánlanak is a napi ajánlatból.
Kiváló 2014. október 20.családjával járt itt
A Fáy présház egyike azon fősodratú helyeknek, melyek amellett, hogy a hagyományos magyar fogásokat megbízható színvonalon készítik el, ritka szívmelengető atmoszférával bírnak, s egyben nemzeti múltunknak egy darabját képviselik. Itt minden az, ami, a májgombócleves, a libasült, a kovászos uborka, s még sorolhatnám.
Kiváló 2014. október 19.barátokkal járt itt
Lovastúra alkalmával láttak minket vendégül a Fáy Présházban, ahol a figyelmes és kedves kiszolgálás mellett meglehetősen bőséges és finom ételeket ehettünk. Magam részéről Fáy borzaskát kértem, ami az egyik kedvenc ételem és elmondhatom igazán finom volt! Az adag pedig első ránézésre úgy tűnt nagy kihívást fog jelenteni! Itt biztos mindenki jól fog lakni, bármit is kíván :)
Fáy Présház Étterem Fót - EgyébFáy Présház Étterem Fót - Étel/italFáy Présház Étterem Fót - Étel/italFáy Présház Étterem Fót - Étel/ital
Kiváló 2014. szeptember 26.családjával járt itt
A csaladommal kutyainkkal erkeztunk meg egy kirandulas soran az etterembe. A pincer mikor leultunk a teraszra azonnal egy tal friss vizet hozott a kutyaknak (keres nelkul), es csak utana kaptuk meg mi az etlapot. Ez mar onmagaban eleg lett volna ahhoz, hogy jol erezzuk magunkat de ezen felul a kiszolgalas es az etelek minosege illetve hatalmas mennyisege melto megkoronazasa volt egy csodalatos csaladi napnak.
Mindent koszonunk es csak igy tovabb!
Fáy Présház Étterem Fót a térképen
2151 FótFáy sétány 6427/2. hrsz.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H
zárva