REALITÁS

REALITÁS adatlapja

Regisztráció2018.11.12
Utoljára itt2022.07.05

Szörnyű 2018. november 12.a párjával járt itt
Udvariatlan ,,recepcíós", a kiadott szoba állapota bosszantó volt ( olvasó lámpa hiány,fürdőszobába nem folyt le tusolásnál a víz, a fürdőszoba ajtaja beszorult, a harmadik emeletre tettek, pedig a lenti szinteken is volt hely a lift nélküli épületben)! Panaszt tettünk emailen -kétszer is-, válaszra sem méltattak!
2019. január 18.a párjával járt itt
Kellemes szálloda, udvarias pincérek, gyakorlatilag negatívumot nem tudok írni. A wellness is megfelelő, tiszta, bő szauna választék, az úszómedence- benne a szabályozható vízsugár- kiváló. A szoba kényelmes, az ágyak jók, a tisztaság is rendben volt. Az étkezésnél a reggeli, és a vacsora bő választékú.
2019. december 3.családjával járt itt
Többedszer jártam itt,megvoltam elégedve, szokásos színvonal a tisztaság , szolgáltatás, étterem terén. Udvarias a személyzet, a recepció, a szálloda fekvése kiváló. A téren zengő harang szólhatna jó pár decibellel halkabban, így nem hallatszana be a szobákba, és nem zavarná a vendégek nyugalmáta kora reggeli óráktól késő estig.
Hotel Írottkő válasza
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük részletes visszajelzését szállodánk felé. Észrevételeit jelezzük illetékes kollégáink felé, s reméljük, hogy a későbbiekben ilyen nem fordul elő.

Szeretettel visszavárjuk Önöket!
2019. december 11., Hotel Írottkő