Market Cafe Budapest

Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Market Cafe Budapest vélemények

Szörnyű 2019. június 14.a párjával járt itt
Kuponnal [moderálva - a szerk. ] tértünk be a Market Caféba. 2 pizzát szerettünk volna helyben elfogyasztani, de ahogy beléptünk az étterem, kávézóba élénk toppant a felszolgáló hölgy és kérdezte, hogy van e asztal foglalásunk, mivel a kinyomtathatott kuponon is le van írva az asztalfoglalás ( ez igaz van telefonszám is, csak az nics leírva, hogy kötelező).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. február 21.a párjával járt itt
A kávézó nagyon csendes, nyugodt helyen található, könnyű megtalálni. A környéket nemrég felujitották- a Corvinus egyetemhez való közelsége miatt bárki betérhet ide! Meglepődtzünk, amikor régi tárgyakat láttunk kiállítva a másik helyiségben. Romantikus helynek kitűnő, a kiszolgálás is pazar!
Market Cafe Budapest - EgyébMarket Cafe Budapest - Étel/ital
Kiváló 2018. január 12.a párjával járt itt
A hosszú, keskeny helyiség egyik fele az étterem. A másik valamilyen információs központ. Itt található egy információs pult, talán turistáknak. Vagy motorosoknak, mert néhány robogó is a díszlet részét képezi. A bejáratnál csak az van kiírva, hogy ide "bármilyen kérdéssel" fordulhatunk. Lennének ötleteim, de nem akarok gonoszkodni.
Market Cafe Budapest - Belső
Átlagos 2017. augusztus 16.egyedül járt itt
Fiatalos, modern kávézó-bisztró főleg külföldi vendégkörre fókuszálva a Csarnok téren, a Nagyvásárcsarnok oldalában. A hely nevére nem jöttem rá magamtól, mivel a kiíráson "Info Café" szerepel, blokkot pedig nem kaptam. A turistákra gondolva, benn egy csomó fajta prospektust, városismertetőt, programajánlót lehet találni, így az info café név valóban találó, és van egy info pult is a részükre.
Market Cafe Budapest - Külső képMarket Cafe Budapest - Külső képMarket Cafe Budapest - Étlap/itallapMarket Cafe Budapest - Külső képMarket Cafe Budapest - BelsőMarket Cafe Budapest - Étlap/itallapMarket Cafe Budapest - BelsőMarket Cafe Budapest - Külső kép
Kiváló 2017. február 28.barátokkal járt itt
Nagyon barátságos, kedves hely. A pizzák hatalmasak, finomak, lehet választani. A személyzet udvarias, gyors. Legközelebb vacsorázni megyünk hozzájuk! Mindenkinek ajánljuk az éttermet. Különösen ötletes a díszítés, hangulatos az egész. Könnyen megközelíthető, jó helyen van. Hosszú nyitva tartás, közkedvelt, ezért is jó előre bejelentkezni.
Market Cafe Budapest - EgyébMarket Cafe Budapest - Egyéb