Roland92

Roland92 adatlapja

Regisztráció2016.05.28
Utoljára itt2016.06.08

Kiváló 2016. május 31.családjával járt itt
Mi az interneten néztük ki ezt az éttermet,mivel az M5-ről letérve közel van,de abszolút nem bántuk meg. A pincérek rendesek voltak és közvetlenek. Mivel nem csúcsidőben voltunk így akkor már annyira nem voltak sokan. Az étterem kinézete nagyon szép,nagyon igényesen meg van csinálva. Én első fogásnak 'Újházi tyúkhúsleves"-t rendeltem,ami nekem nagyon finom volt.
Kiváló 2016. május 31.családjával járt itt
Ritka az ilyen udvarias személyzettel rendelkező étterem. Már az ajtóban nyitják az ajtót és megkérdezik hányan szeretnénk étkezni,mivel fent már nem volt hely ezért felajánlották,hogy a pincében étkezhetünk,de utólag már nem is bántuk,mivel fent eléggé hangos élő zene volt,amit mi annyira nem kedvelünk,de a pincében kellemes lágy zene szólt hangfalakból.
Kiváló 2016. május 31.családjával járt itt
Már többször megfordultunk itt,mivel az M5-ről már nincs messze és "útba" esett. Nagyon tetszik az hogy ha dobsz három hatost akkor az étterem állja az étkezést,nekünk még nem sikerült,de ami késik nem múlik! Levesnek általában 'Póréhagyma krémleves magvas rozscipóban'-t ettünk ami nagyon finom csak nagyon laktató.