Fehér Amúr Halászcsárda Poroszló

4,2Kiszolgálás
4,5Hangulat
4,3Ár / érték
4,5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
64.990 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Fehér Amúr Halászcsárda Poroszló vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már
2022. május 14.a párjával járt itt
Kirándulás közben kerestük fel a csárdát, mert sok ismerős dícsérte. Délután fél kettőkor értünk oda, teltház volt, így egy kicsit várni kellett, hogy legyen szabad asztal. Viszonylag gyorsan lett hely. A kiszolgálás a rengeteg vendég ellenére gyors volt. Rendelésünket gyorsan felvették, és viszonylag gyorsan meg is kaptuk.
3Hangulat
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már
Kiváló 2022. január 16.családjával járt itt
A héten kétszer is volt szerencsém betérni az étterembe. A halászlevüket nem tudom megunni, de minden étel finom, amit az étlapon találunk, Családunk nagy kedvence a haltepertő és a mindig friss, ropogós kenyér! ! ! Csak ajánlani tudom mindenkinek a helyet, bár tudom, hogy hétvégén sajnos be sem lehet jutni sokszor, annyi vendég van. Sokan ismerik és szeretik ezt a helyet.
Kiváló 2020. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Nyaralásunk alatt az egyik top helyezett! Bőséges, ízletes és korrekt mennyiségű ételek, elérhető áron. Udvarias kiszolgálás, jó parkolási lehetőség. Ínyenceknek békacomb! Négyen ettünk itt, és hármunktól 5*-ot, tőlem csak 4*-ot (mivel egy kicsit még kellet volna sütni azt a fránya pulykát) kapna, de összességében 5*.
Kiváló 2020. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Kedves, gyors kiszolgálás, finom ételek, fantasztikus szörpök! A halászlé nagyon finom volt. A gyerekek imádták a túrógombócot. Nagy választék, szerintem mindenki tud találni kedvének megfelelő ételt az étlapon. a terasz kellemes, kényelmes, és a kilátás is remek. Egyből a parton van.
Szörnyű 2019. szeptember 26.a párjával járt itt
Unott közönyös kiszolgálás. Kétszemélyes halastálat rendeltünk, sem friss, sem finom, sem bőséges nem volt.
Kifőzdei minőség éttermi áron. 2 kisüveg sörrel 7590
A törpeharcsa hideg, a szürkeharcsa nemtudom mi, az orly süllő nyers, rizst pedig nem is kértünk. A roston pontypatkó elfogadható lett volna, de szerintem nem tiszai, ugyanis elég mocsárízű volt.
1Ételek / Italok
1Kiszolgálás
1Ár / érték arány
2019. május 11.a párjával járt itt
A Halászlegény kedvence nagyon remek,nagyon jól összeállitott étel,nagyon izlett mindkettőnknek. Az étterem belül kicsit rendezetlen. A vendégeket kicsit közömbösen fogadják,nehéz rögtön eldönteni jó helyen járunk-e. Ez e az étterem,szerintünk nem a hiréhez és az ételek minőségéhez megfelelően van megszervezve úgy emberi mjnt tárgyi tekintetben egyaránt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2019. február 3.a párjával járt itt
A halászlevük miatt bármikor képesek vagyunk utazni 1 óra hosszát! Mindig friss és kiadós a halászlevük, nagyon sokan térnek be hozzájuk csak a halászlé miatt! Emellett bőséges választékuk van egyéb ételek közül is, rengeteg fajta halételük kapható. sokat kipróbáltam már közülük. A legjobban még a orly módra elkészített süllőt szeretem.
3Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 43 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2018. május 22.családjával járt itt
Fél 2 körül tértünk be az étterembe, ahol telt ház volt, sőt sorban álltak az emberek, hogy jut-e asztal. Szerencsére hamar sikerült találnunk egyet. Nagy volt a hangzavar, de mivel rengetegen voltak, így ezt nem rovom fel az étterem hibájának, bár tény, hogy a konyháról is nagyon sok csörömpölés hallatszott ki.
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2017. október 4.a párjával járt itt
Augusztusban egy vasárnap ugrottunk be egy ebédre a párommal. Az étterem teljesen tele volt. De odakéreckedtünk egy pár mellé a teraszon, az asztaluknál még volt 2 hely. Meglepetésünkre kb 5 percen belül jött is egy kedves felszolgáló és felvette a rendelésünket. Az ételünket is normális várakozási időn belül megkaptuk. Kiadósak az adogok és finomak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
2017. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Tulajdonképpen minden rendben volt, egy-két apróságtól eltekintve. 1. A telefonukat nem tudtuk felhívni, hogy helyet foglaljunk. Lemerült. 2. Mikor odamentünk, az egyik pincérrel (valószínű a főpincér) nem sikerült felvennem a szemkontaktust, mintha már nem vágyott volna több vendégre.
38 értékelés / 4 oldalon
Fehér Amúr Halászcsárda Poroszló a térképen
3388 PoroszlóKülterület, Tisza-híd 33-as
06 70 772 2698
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • parkolási lehetőség
Nyitva tartás
H-CS