3388 Poroszló, Külterület, Tisza-híd

Szállások Poroszló városában
Wellness csomagok Poroszló városában

Fehér Amúr Halászcsárda Poroszló vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
Unott közönyös kiszolgálás. Kétszemélyes halastálat rendeltünk, sem friss, sem finom, sem bőséges nem volt. Kifőzdei minőség éttermi áron. 2 kisüveg sörrel 7590
A törpeharcsa hideg, a szürkeharcsa nemtudom mi, az orly süllő nyers, rizst pedig nem is kértünk. A roston pontypatkó elfogadható lett volna, de szerintem nem tiszai, ugyanis elég mocsárízű volt.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Halászlegény kedvence nagyon remek,nagyon jól összeállitott étel,nagyon izlett mindkettőnknek. Az étterem belül kicsit rendezetlen. A vendégeket kicsit közömbösen fogadják,nehéz rögtön eldönteni jó helyen járunk-e. Ez e az étterem,szerintünk nem a hiréhez és az ételek minőségéhez megfelelően van megszervezve úgy emberi mjnt tárgyi tekintetben egyaránt.

Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
A halászlevük miatt bármikor képesek vagyunk utazni 1 óra hosszát! Mindig friss és kiadós a halászlevük, nagyon sokan térnek be hozzájuk csak a halászlé miatt! Emellett bőséges választékuk van egyéb ételek közül is, rengeteg fajta halételük kapható. sokat kipróbáltam már közülük. A legjobban még a orly módra elkészített süllőt szeretem.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Fél 2 körül tértünk be az étterembe, ahol telt ház volt, sőt sorban álltak az emberek, hogy jut-e asztal. Szerencsére hamar sikerült találnunk egyet. Nagy volt a hangzavar, de mivel rengetegen voltak, így ezt nem rovom fel az étterem hibájának, bár tény, hogy a konyháról is nagyon sok csörömpölés hallatszott ki. A pincér viszonylag gyorsan jött és vett fel rendelést.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 4.
Augusztusban egy vasárnap ugrottunk be egy ebédre a párommal. Az étterem teljesen tele volt. De odakéreckedtünk egy pár mellé a teraszon, az asztaluknál még volt 2 hely. Meglepetésünkre kb 5 percen belül jött is egy kedves felszolgáló és felvette a rendelésünket. Az ételünket is normális várakozási időn belül megkaptuk. Kiadósak az adogok és finomak.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1.
Tulajdonképpen minden rendben volt, egy-két apróságtól eltekintve. 1. A telefonukat nem tudtuk felhívni, hogy helyet foglaljunk. Lemerült. 2. Mikor odamentünk, az egyik pincérrel (valószínű a főpincér) nem sikerült felvennem a szemkontaktust, mintha már nem vágyott volna több vendégre. A gyenge kezdés után kaptunk egy igazán készséges, udvarias felszolgálót, és gyorsan ment a rendelés.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
Nyaralás során voltunk itt a családdal. Már maga az étterem környezete megnyerő, a teraszról szép kilátással a Tiszára.
Igazi csárda hangulat, finom és elegendő mennyiségű ételek jellemzik. Udvarias a kiszolgálás és az ár/érték arány is teljesen rendben van.
Legközelebb is betérünk ide, ha erre járunk.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 9.
Kellemes a nyitott terasz, a nagy melegben is fújdogált a szél a víz felől. A kilátás egyedi a Tiszára. Kiváló, gyors kiszolgálás, finom, bőséges ételek, jó ár érték arány. Visszatérünk még. :-)

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 15.
Először kb. 20 évvel ezelőtt jártam ide, elég sűrűn Debrecenbe jövet-menet. Már akkor sem okozott csalódást, mindig éhesen érkeztünk és telt gyomorral indultunk tovább. Ezekre az emlékekre gondolva látogattunk el párommal a hosszú hétvégén ismét halászlét enni. Nem bántuk meg: a harcsa omlós volt, a ponty is leúszott elég szépen:) A kiszolgálás gyors volt és a második fogás is príma volt.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 12.
Nagy tévedés egy konyhafőnök részéről, ha a túróscsuszát fodros nagykockatésztából "álmodja" meg. Gyönyörű napsütésben sétáltunk a Tisza-parton, amikor megtaláltuk ezt az éttermet. A parkolás nehézkes, de a körülményekhez alkalmazkodva megoldott. Két jópofa kutya ügyel a biztonságra. Egyéb más mondanivalóm nincs............................

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.083,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.03. - 2020.02.29.
Hotel Villa Völgy
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal
2020.04.09. - 2020.04.13.
Csillagtúra Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 12.622 - 23.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
2019.05.03. - 2020.08.29.
Gabriella Vendégház
Szilvásvárad
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.110 - 26.740,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2019.03.01. - 2020.12.23.
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 10.475 - 18.475,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.05.21. - 2022.01.01.
Rajna Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.26. - 2020.11.22.
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 3.470,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, éttermi kuponnal, kincsvadászattal, kerékpárbérléssel
2020.04.10. - 2020.10.31.

Szállodák Poroszló környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Poroszló
Szent István Hotel Poroszló
Panoráma Hotel Noszvaj Poroszló
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

Fehér Amúr Halászcsárda PoroszlóX