1. helyezett Poroszló

Wellness csomagok Poroszló városában

Fehér Amúr Halászcsárda Poroszló vélemények

Barbara113 TOP étteremértékelő
2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Fél 2 körül tértünk be az étterembe, ahol telt ház volt, sőt sorban álltak az emberek, hogy jut-e asztal. Szerencsére hamar sikerült találnunk egyet. Nagy volt a hangzavar, de mivel rengetegen voltak, így ezt nem rovom fel az étterem hibájának, bár tény, hogy a konyháról is nagyon sok csörömpölés hallatszott ki. A pincér viszonylag gyorsan jött és vett fel rendelést.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 4.
Augusztusban egy vasárnap ugrottunk be egy ebédre a párommal. Az étterem teljesen tele volt. De odakéreckedtünk egy pár mellé a teraszon, az asztaluknál még volt 2 hely. Meglepetésünkre kb 5 percen belül jött is egy kedves felszolgáló és felvette a rendelésünket. Az ételünket is normális várakozási időn belül megkaptuk. Kiadósak az adogok és finomak.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1.
Tulajdonképpen minden rendben volt, egy-két apróságtól eltekintve. 1. A telefonukat nem tudtuk felhívni, hogy helyet foglaljunk. Lemerült. 2. Mikor odamentünk, az egyik pincérrel (valószínű a főpincér) nem sikerült felvennem a szemkontaktust, mintha már nem vágyott volna több vendégre. A gyenge kezdés után kaptunk egy igazán készséges, udvarias felszolgálót, és gyorsan ment a rendelés.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
Nyaralás során voltunk itt a családdal. Már maga az étterem környezete megnyerő, a teraszról szép kilátással a Tiszára.
Igazi csárda hangulat, finom és elegendő mennyiségű ételek jellemzik. Udvarias a kiszolgálás és az ár/érték arány is teljesen rendben van.
Legközelebb is betérünk ide, ha erre járunk.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 9.
Kellemes a nyitott terasz, a nagy melegben is fújdogált a szél a víz felől. A kilátás egyedi a Tiszára. Kiváló, gyors kiszolgálás, finom, bőséges ételek, jó ár érték arány. Visszatérünk még. :-)

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 15.
Először kb. 20 évvel ezelőtt jártam ide, elég sűrűn Debrecenbe jövet-menet. Már akkor sem okozott csalódást, mindig éhesen érkeztünk és telt gyomorral indultunk tovább. Ezekre az emlékekre gondolva látogattunk el párommal a hosszú hétvégén ismét halászlét enni. Nem bántuk meg: a harcsa omlós volt, a ponty is leúszott elég szépen:) A kiszolgálás gyors volt és a második fogás is príma volt.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 12.
Nagy tévedés egy konyhafőnök részéről, ha a túróscsuszát fodros nagykockatésztából "álmodja" meg. Gyönyörű napsütésben sétáltunk a Tisza-parton, amikor megtaláltuk ezt az éttermet. A parkolás nehézkes, de a körülményekhez alkalmazkodva megoldott. Két jópofa kutya ügyel a biztonságra. Egyéb más mondanivalóm nincs............................

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
Egy hosszú hétvége zárásaként tértünk be a Fehér Amúr vendéglőbe. Nem volt kérdéses, hogy valami halétel lesz a kiválasztott. Én vegyes halászlevet, férjem korhely halászlevet választott. Mindkettő nagyon finom és bőséges volt. Utána már csak egy "könnyebb" ételt választottunk (hortobágyi palacsinta és juhtúrós sztapacska).

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8.
A Tisza-tavi Ökocentrum meglátogatása után érkeztünk egy kora esti vacsorára. Mindannyian halételt választottunk. Egyikre sem lehetett panaszunk. A pincéreken már látszott, hogy hosszú volt a hétvége, kedvesek voltak, de fáradtak. A vegyes halászlé nem okozott csalódást, s a Viktória tavi fogasfilével sem lehetett semmi gondunk.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
Poroszlón ajánlották ezt az éttermet. Nagyon kellemes hely a Tisza partján. Ötletes és praktikus, hogy a terasz szúnyoghálóval védett. A pincérek kedvesek segítőkészek. Kicsit sokat kellett várni az ebédre, gondolom, a sok vendég miatt, de mindenképpen megérte a várakozás. Az ételek rendkívül finomak és érezhetően friss alapanyagból készültek.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.07.23. - 2019.07.18.
Rajna Apartman
Bogács
2 nap/1 éjszaka 4.225 - 7.225,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.07.18. - 2018.11.30.
Bacchus Panzió
2018.07.20. - 2018.08.20.
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 4.375,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2018.09.10. - 2019.07.18.
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, éttermi kedvezménnyel, billiárd és konditerem használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.31.
Burg Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.167 - 4.333,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel BorsodChem
Kazincbarcika
2 nap/1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.09.01. - 2019.05.31.
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
Páratlan Apartmanház
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500 - 10.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2019.01.06.
Touring Hotel Berekfürdő
Berekfürdő
4 nap/3 éjszaka 8.467,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2018.07.01. - 2018.08.30.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, hölgyeknek meglepetéssel, egészségvízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.23.

Szállodák Poroszló környékén
Hajnal Hotel Poroszló
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kikelet Club Hotel Poroszló
Hotel Eger & Park Poroszló
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Hajnali romantika (min. 2 éj)
Szenteste Miskolctapolcán (min. 3 éj)
Kedvezményes kikapcsolódás egész évben (min. 3 éj)

Fehér Amúr Halászcsárda PoroszlóX