rolandcaps

rolandcaps adatlapja

Regisztráció2013.05.07
Utoljára itt2013.10.07

Kiváló 2013. május 7.a párjával járt itt
Kiváló ételek! Nagy választék ! Itt megtalálod a husok minden fajtáját! Az elkészítés egyedi! Kedvencem a serpenyös kacsa! Van csülök ! Nagyon jó ! Esélyed nincs megenni akkora! Talán Fekete Laciban fér el! Étlapon kivül van napi ajánlat! Mindig más , szezonális! Felszolgálok felkészültek! Nekem kicsit merevnek tüntek. .
Átlagos 2013. május 7.barátokkal járt itt
Az étterem a befizetsz és ehetsz amennyit tudsz kategoriába tartozik. inkább szülinapos, rendezvényes alkalmakra ajánlom mint két fős ebédre vacsorára! Sokan jönnek különböző alkalmakat ünnepelni ! A gyerekek a játszó részen kivűl is bujocskáznak ! nem rossz ez . . . Főleg a szülönek aki rohan utána!
Kiváló 2013. május 7.a párjával járt itt
Ajálom azoknak kik nem menüzös müanyag tálcásban szeretnének enni jó kinait! Kitünő kiszolgálás, info gazdag segítőkész személyzet! Az ételek kitünőek ! Adag nagy ! Otthanra is jutott másnapra! Tiszta az étterem a mellékhelységgel együtt! Bor választék kielégítő . Sör egy féle csapolt és néhány üveges. Ajánlom !