Király100 Gastro Corner Budapest

Napi ár félpanzióval
2022.05.10-ig
Hotel Laterum Pécs
14.300 Ft / fő / éj-től félpanzióval
Hotel Panoráma Balatongyörök - Őszi szünetre fel!
Őszi szünetre fel!
10.22-28.
Hotel Panoráma Balatongyörök
67.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Király100 Gastro Corner Budapest vélemények

Gyenge 2016. március 18.a párjával járt itt
A belső tér nagyon hangulatos, de ezt sajnos sikerül minden lehető módon lerontani. Egy héttel előre foglaltunk asztalt egy hétközbeni estére, hátha elég idő lesz ez ahhoz, hogy egy megfelelő helyen ülhessünk. Nem így történt, bár az étterem majdnem üres volt, egy elég kellemetlen helyre ültettek, ahol a hátunk mögött közvetlenül hallgathattuk a rázsúfolt másik asztalnál folyó társalgást.
3Ételek / Italok
2Kiszolgálás
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Bronz fokozatú értékelő
2014. június 24.barátokkal járt itt
Már régen nézegettem a helyet, mert a közelben lakom. Amikor az egyik tévéműsorban megláttam, hogy már többedszerre kiváló étteremnek választotta egy szakmai zsűri, eldöntöttem, végre kipróbálom. A barátaimmal sok mindent megkóstoltunk, egymás ételeit sem hagytuk ki, mivel minden ínycsiklandó volt.
4Kiszolgálás
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 2382 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67856 feltöltött kép
Kiváló 2014. március 13., kollégákkal járt itt
Munkatársaimmal több alkalommal jártunk már ebben az étteremben karácsonyi vacsorán és névnapi ünneplésen is. Általában nagyobb társasággal érkeztünk, emiatt előre lefoglaltuk az asztalokat. A kiszolgálás egyszerűen tökéletes, udvarias, kedves, de mégsem "bratyizós" pincérek, korrekt számlázás a végén, és részletes felvilágosítás az ételek elkészítéséről, összetételéről.
Itt fényképeztem:
Király100 Gastro Corner Budapest - Külső képKirály100 Gastro Corner Budapest - Étlap/itallapKirály100 Gastro Corner Budapest - Külső kép
Kiváló 2013. június 14.a párjával járt itt
Egy rosszul sikerült színházi előadás közben, úgy döntöttünk, hogy a második felvonást egy étteremben üljük végig. A Haxen étterem pont kényelmes helyen volt hazafelé, így ezt választottuk. Pincérek: Ilyen udvarias, vendégközpontú kiszolgálást is ritkán lát az ember.
Itt fényképeztem:
Király100 Gastro Corner Budapest - Étel/italKirály100 Gastro Corner Budapest - Étel/italKirály100 Gastro Corner Budapest - Étel/ital
Kiváló 2013. június 13.a párjával járt itt
A Haxen király étteremben az Étterem hét alkalmával regisztráltunk. Nagyon meglepett a korhű hangulat, a kiszolgálás nagyon udvarias volt, a 3 fogásos ebéd pedig mind ízben,mind árban tetszett. A mennyisége is átlagon felüli és a tálalás is igényes volt. Annak ellenére, hogy forgalmas helyen van, nem hallatszott be az autók zaja.
5Ár / érték arány
Kiváló 2013. május 7.a párjával járt itt
Kiváló ételek! Nagy választék ! Itt megtalálod a husok minden fajtáját! Az elkészítés egyedi! Kedvencem a serpenyös kacsa! Van csülök ! Nagyon jó ! Esélyed nincs megenni akkora! Talán Fekete Laciban fér el! Étlapon kivül van napi ajánlat! Mindig más , szezonális! Felszolgálok felkészültek! Nekem kicsit merevnek tüntek. . Tiszta étterem! ÉSSSS Paulaner csapolt söröK!
Rengeteg pálinka!
4Kiszolgálás