Király100 Gastro Corner Budapest
1068 Budapest, Király u. 100.

Király100 Gastro Corner Budapest a térképen

Király100 Gastro Corner Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Haxen Király Étterem

étterem, söröző
magyar, nemzetközi
légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, asztalfoglalási lehetőség, kisállat bevihető ...
Visa, EC/MC

Király100 Gastro Corner Budapest képei

Király100 Gastro Corner Budapest vélemények

Yossarian TOP étteremértékelő
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A belső tér nagyon hangulatos, de ezt sajnos sikerül minden lehető módon lerontani. Egy héttel előre foglaltunk asztalt egy hétközbeni estére, hátha elég idő lesz ez ahhoz, hogy egy megfelelő helyen ülhessünk. Nem így történt, bár az étterem majdnem üres volt, egy elég kellemetlen helyre ültettek, ahol a hátunk mögött közvetlenül hallgathattuk a rázsúfolt másik asztalnál folyó társalgást.

2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már régen nézegettem a helyet, mert a közelben lakom. Amikor az egyik tévéműsorban megláttam, hogy már többedszerre kiváló étteremnek választotta egy szakmai zsűri, eldöntöttem, végre kipróbálom. A barátaimmal sok mindent megkóstoltunk, egymás ételeit sem hagytuk ki, mivel minden ínycsiklandó volt. Éppen tél volt, így vaddisznót, őzet, fácánt ettünk.

2071 hasznos szavazat
2013. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Munkatársaimmal több alkalommal jártunk már ebben az étteremben karácsonyi vacsorán és névnapi ünneplésen is. Általában nagyobb társasággal érkeztünk, emiatt előre lefoglaltuk az asztalokat. A kiszolgálás egyszerűen tökéletes, udvarias, kedves, de mégsem "bratyizós" pincérek, korrekt számlázás a végén, és részletes felvilágosítás az ételek elkészítéséről, összetételéről.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 14. - 4 látogató hasznosnak vélte
Egy rosszul sikerült színházi előadás közben, úgy döntöttünk, hogy a második felvonást egy étteremben üljük végig. A Haxen étterem pont kényelmes helyen volt hazafelé, így ezt választottuk. Pincérek: Ilyen udvarias, vendégközpontú kiszolgálást is ritkán lát az ember. Evés közben nem szeretem ha zavarnak, de mégis jól esett, hogy megkérdezte egy magas ősz hajú pincér, hogy mindennel meg vagyunk-e elégedve.

2012. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Haxen király étteremben az Étterem hét alkalmával regisztráltunk. Nagyon meglepett a korhű hangulat, a kiszolgálás nagyon udvarias volt, a 3 fogásos ebéd pedig mind ízben,mind árban tetszett. A mennyisége is átlagon felüli és a tálalás is igényes volt. Annak ellenére, hogy forgalmas helyen van, nem hallatszott be az autók zaja.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló ételek! Nagy választék ! Itt megtalálod a husok minden fajtáját! Az elkészítés egyedi! Kedvencem a serpenyös kacsa! Van csülök ! Nagyon jó ! Esélyed nincs megenni akkora! Talán Fekete Laciban fér el! Étlapon kivül van napi ajánlat! Mindig más , szezonális! Felszolgálok felkészültek! Nekem kicsit merevnek tüntek. . Tiszta étterem!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.647,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.01.17.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.899 - 16.206,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2020.09.30.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 11.245,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Szabadtéri Élménystrand, Fedett Fürdő, és Vitál Központ használattal, kedvezményekkel, parkolással
2019.08.26. - 2019.09.30.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval