Veranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest

4,2
étterem, pizzéria, tésztázó, halétterem
Veranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest
Veranda Restaurant - Pizza & Pasta BudapestVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest

Veranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest bemutatkozása

A Veranda étterem vidám, narancssárga ponyvái alatt élmény volt hűsölni a nyarat idéző melegben. Családias hangulat, retro design és olasz örökzöld dalok derítették jókedvre a kikapcsolódni vágyókat. A kiváló adottságokkal rendelkező teraszon választhatsz, mit szeretnél nézni: a sétálókat, vagy a tavat.

Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Fodor Hotel Gyula

Veranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest vélemények

2055
2023. szeptember 2.a párjával járt itt
Végigsétáltunk a Kopaszi gáton, aztán ahogy alakul, ahová kedvünk lesz, oda beülünk. Kicsit hajlottam rá, hogy ez legyen a Veranda, aztán némi töprengés után be is ültünk ide. Napsütötte nyárvége, szombat dél felé, közepes, vagy jobb telítődés. Találunk itt bent helyet? - kérdeztem a nem túl jóarcú ittdolgozótól.
Veranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Étel/italVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Étel/italVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Étel/italVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - BelsőVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Külső képVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Külső képVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Étlap/itallap
Szörnyű 2021. augusztus 4.barátokkal járt itt
2021 nyár elején voltunk a Veranda étteremben és grillezett polipot rendeltünk újburgonyával, amit azóta már levettek az étlapról. Az ára 3990 forint volt, nem kis összeg. Ezért az árért egy tányér újkrumplit kaptam pontosan 4 hajszálvékony alig látható valószínűleg polip csíkkal. Felháborító ezért az árért kitenni egy vendég elé egy tál burgonyát.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. október 19.barátokkal járt itt
Többször voltam már itt; évekkel ezelőtt is. Sajnos romlik a hely színvonala. Ételekben és kiszolgálásban főleg. Lehet, h kevés munkaerő dolgozik ott mostanság, de mi épp nem egy zsúfolt hétvégén voltunk és így is elég sokat kellett mindenre várni. Míg egyébként több pincér beszélgetett egymással a konyha mellett. . .
2017. március 26.egyedül járt itt
Az egyik első napsütéses márciusi napon hétköznap ebédidőben a Kopaszi-gát fizetős parkolója eléggé megtelt, ugyanakkor az éttermek, bisztrók többsége még zárva tart. Két rendezvényteremben céges csapatépítés zajlik, talán emiatt a sok autó, páran kisgyerekesek a játszótéren, néhány futó a sétányon.
Veranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Külső képVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - EgyébVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - BelsőVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - BelsőVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Étel/italVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - BelsőVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Étel/italVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Étlap/itallapVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Étel/italVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - BelsőVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - MosdóVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - BelsőVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Külső képVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Étlap/itallapVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Külső képVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Külső képVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Étlap/itallapVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Étlap/itallapVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Étlap/itallapVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Külső képVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Külső képVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Külső képVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Külső képVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Külső képVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Étlap/itallapVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Étlap/itallapVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Étlap/itallapVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. március 26.a párjával járt itt
Ismételten egy jó pizzára vágytunk, ezért felkerestük a Veranda Restaurant nevű helyet. Mindig tökéletes volt, ezért a megszokott színvonalra számítva biztosra mentünk most is. Amikor megláttam a kihozott ételt, egyszerűen jó volt ránézni, egy esztétikai élmény volt. A pizzatészta kiváló volt, a feltétek finomak, azonban a pizza túl jóra sikeredett.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 15.a párjával járt itt
Házassági évfordulót ünnepeltünk itt a szakadó esőben. Tömve volt a hely, először a wc mellett kaptunk asztalt, de hamar átülhettünk egy jó helyre. a kiszolgálás kedves és közvetlen volt, pl. a pincérlány külön felhívta a figyelmünket, hogy az előétel is elég sok, így azt ettük főételnek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. július 16.családjával járt itt
Kihasználva az első tavaszi jó időt, kilátogattunk egy sétára a gátra. Néhány asztal ült csak a teraszon. Rendeltünk italokat és egy desszertet, de nagyon sokat vártunk. Gondolom még nem rázódott össze a csapat, mert a felszolgálók ketten rohangáltak össze-vissza, pedig rajtunk kívül maximum 5 asztal volt.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. május 20.a párjával járt itt
Pár alkalommal jártam itt, mindig finom ételeket szolgáltak fel és nagyon hangulatos hely, a kiszolgálás elősosztályú, randi helyszínnek is kiváló! Az étlapon nem szerepel túl sok étel, viszont nagyon jól főznek/sütnek. Árban talán picit az átlagnál magasabb, viszont normális méretű pizzát szolgálnak fel és tényleg nagyon finom.
Kiváló 2013. augusztus 6.barátokkal járt itt
Tökéletes ételek autentikus alapanyagokból, profi kiszolgálás, finom olasz ízek, nagy étel- és italválaszték, csodálatos környezet. Az étterem tiszta, kényelmes (sajnos a fagyizóban a székek párnái némi figyelmet igényelnének). Mindent összevetve, a Veranda egy valódi vízparti menedék a nagyváros közepén. Bárkinek, bármilyen alkalomra szívből ajánlom!
Veranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - EgyébVeranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest - Étel/ital
Kiváló 2013. május 12.barátokkal járt itt
Gyönyörű környezetben kitűnő olasz étterem! Hibátlan olasz ízek olasz szakácstól! A felszolgálok minden kérdésre tudják a választ . Minden különleges gasztró kérést teljesítenek! Kronenbourg csapolt sör! Bőséges bor választék! Tiszta ! Nem csak az étterem de a környezete is! Ajánlom pároknak és baráti társaságoknak egyaránt! . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Veranda Restaurant - Pizza & Pasta Budapest a térképen
1117 BudapestKopaszi gát 3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
olasz