sagiagi

sagiagi adatlapja

Regisztráció2013.04.19
Utoljára itt2019.10.22

Kiváló 2013. április 19.a párjával járt itt
Tavaly novemberben egy szép hétvégét töltöttünk itt! ! Már a recepción nagyon kedvesen fogadtak! Kellemes szobát kaptunk. Igénybe vettük a kinti medencéket, a szauna világot! ! Nagyon finom és bőséges volt az étterem választéka! Kedvesek voltak a pincérek is. Napközben sokat sétáltunk Hajdúszoboszlón és élveztük az éppen zajló Liba napokat!
Felhasználó fényképei:
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló -
Kiváló 2019. január 17.a párjával járt itt
Többször voltunk a szálloda vendégei! Már kétszer ünnepeltük együtt a szivesztert és köszöntöttük az új évet! ! Számunkra nagyon kellemes hely! A félpanzió bőséges,finom, a felszolgálók nagyon kedvesek,nemkülönben a recepció munkatársai! Szinte családias a szálloda légköre! A városközpont párperc sétával elérhető!
Kiváló 2019. június 3.a párjával járt itt
Áprilisban egy kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában. A szoba kényelmes, a felújjított fürdőszoba tiszta és világos volt. A személyzet rendkívül figyelmes és kedves volt! Az étterem választéka számunkra megfelelő volt. A wellnes részleg Nekünk rendkívül tetszett! ! ! !