3300 Eger, Maklári út 9.

173. helyezett Észak Magyarországon - 893 étterem közül
Így is ismerheted: Hotel Aqua Étterme, Zsálya Bisztró

étterem, szálláshely étterme
magyar, nemzetközi
bio alapanyagú ételek ...
Gépzene:
jazz, könnyűzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
magyar, angol
Zlaty Bazant

Aqua Étterem Eger bemutatkozása

HOTEL AQUA***, A'LA CARTE ÉTTERMÜNK

HOTEL AQUA***, A'LA CARTE ÉTTERMÜNK

Éttermünk, Eger történelmi belvárosának központjában, a fürdőkomplexum szomszédságában található, néhány percre csupán a jól ismert nevezetességektől. Kényelmes, rövid sétával elérhető a híres Egri Vár, a Dobó tér, a Bazilika, múzeumok és kiállítások, üzletek, cukrászdák és szórakozóhelyek.

Családias környezetben, udvarias kiszolgálással várjuk kedves Vendégeinket. Éttermünk 70 fő fogadására alkalmas, nyári időszakban grill-terasz is rendelkezésükre áll.

- Szezonális a'la carte étlap | Seasonal a'la carte menu
- Széles bor- és italkínálat | Wide wine and beverage offerings
- Hétköznapokon déli ebéd menü | On weekdays, daily lunch menu on discounted price
- Kedvezményes Csoportos Menüajánlatok | Special Group menu
Kérje ajánlatunkat ! info@hotelaqua-eger.hu
- Éttermünk tökéletes helyszíne lehet üzleti-, családi- és baráti összejöveteleinek | Our restaurant is suitable for business, family and friends gatherings
- Szezonálisan működő kerthelyiség | Seasonal garden terrace

Asztalfoglalás | Reservation: +36 36 780 888; info@hotelaqua-eger.hu

Aqua Étterem Eger képei

Aqua Étterem Eger vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 25.
Első ránézésre,kívüről, semmitmondó kis étteremnek tűnik. Jó idő volt ezért a kerthelységben ebédeltünk. Az étlap áttekintése után úgy volt hogy felállunk és távozunk,de mégis azt mondtam adjunk egy esélyt ennek az étteremnek is. Nem sok választék volt és nem is találtuk érdekesnek az ételeket.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
A Hotel Aqua-ba szálltunk meg, félpanziós ellátással, melyet a Zsálya Bisztróban fogyasztottunk el.A reggeli választéka szűkebb volt, de számunkra megfelelő, a vacsora háromfogásos, menüválasztással, ami szintén finom volt. A kiszolgálással és az ételekkel is meg voltunk elégedve. Ár-érték arányban megfelelő volt.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 11.
Az persze megérthető, ha a borfesztiváli részvétel mellett az étterem már alig működőképes, de akkor minek vendéget fogadni, miért nem lehet bezárni ideiglenesen? Mert az ételekre, sőt a kiszolgálás színvonalára sem lehetett panaszunk vasárnap délután Egerben, de két óra várakozás az ebédre még a kellemes teraszon is sok.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
. . . nálunk,a rántott hús az rántott hús volt. . . a tejfeles meg tejfeles. . . Nagyanyám a fasírtot fasírtnak hívta ,eszébe se jutott volna vagdaltnak titulálni. . . a legnagyobb főzési kilengése az volt,hogy tárkonyecettel készítette -olykor-az uborka salátát,és aki akart,tehetett rá tejfölt is a pirospaprikával megszórt ,kész saláta tetejére. .
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szomszédos Aqua Hotelben szálltunk meg félpanziós ellátással, így a Zsálya Bisztróban reggeliztünk és vacsoráztunk ott-tartózkodásunk alatt. A reggeli nem volt kimagasló, a kínálat nem volt igazán széles, rántotta/omlett és sült/főtt virsli, valamint felvágottak, sajt, 1 féle csomagolt baracklekvár szerepelt a svédasztalon.

Mobilról küldte. | 2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 10.
A hotelben szálltunk meg kuponnal, itt kaptuk a félpanziós vacsoránkat és délután kávét/teát süteménnyel. Nagyon-nagyon ízlett minden, a kupon ellenére úgy éreztük jó minőségű és mennyiségű ételeket kaptunk, a hangulat és a dekoráció is tetszett, akár kuponnal akár az aqua hotel vendégeként nagyon ajánljuk a helyet! Talán ez tetszett a legjobban az egész szállásban!

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 27.
Egy kiadványban olvastunk a párommal a helyről, emiatt választottuk! Bár az előttem szólók nem írtak túl sok pozitívumot, emiatt egy picit el is bizonytalanodtunk a negatív kommenteket olvasva! Így utólag nagyon örülünk, hogy nem vettük alapul a lentieket. . . . Kellemes környezet, szimpatikus kiszolgáló személyzet!

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hangulat, a belső design kellemes, az árak nagyon kedvezőek,az italok nagyon finomak voltak ( házi ribizli szörp) de nem volt elég hideg, illetve sörös korsóban érkezett. A pincér a mellettünk lévő üres asztalról szedte le rendszeresen a terítéket amikor új fogásokat hozott.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 15.
Párommal egy decemberi hétvégén (szombat-vasárnap-hétfő) voltunk itt (illetve az Aqua Hotelben). Egy "csomag" keretében szálltunk meg, aminek a része volt az épületben lévő Zsálya Bisztró félpanziós ellátása is, magyarán itt étkeztünk. Először jöjjenek a JÓ dolgok. (Bocsánat, ha hosszú lesz.

2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kétszer voltunk, mindkét alkalommal kiittuk az ingyen szódás flakont mire kihozták a napi menüt(! ), pedig nem is voltak sokan. Mindkét alkalommal összekeverték amit kértünk, nem tudom miért nem figyelnek jobban. A kis levest kihozzák egy óriási tányérban, ami alig fér el az asztalon. Nem vagyok gourmet szakértő de a rizottó az nem krumplipüré, márpedig rizottó néven ma azt hoztak ki.

Legnépszerűbb csomagok Egerben és környékén
HR Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szilveszteri gálavacsorával és korlátlan italfogyasztással, bekészítésekkel, fürdőbelépővel,kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.04.
Szabolcs Apartmanok
Demjén
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
2-3 éjszaka 18.783,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna-részleg és medence használattal, szoba bekészítéssel, fürdőköntös és játszószoba használattal, sportszer használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Hegyi Panzió
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 5.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bükk Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, meglepetés bekészítéssel, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.27. - 2020.12.28.
Aliz Villa
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.20.
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.14. - 2021.06.30.
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
4 nap/3 éjszaka 20.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, kedvezményes kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
4 nap/3 éjszaka 22.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolóval, disznótoros vacsorával, szilveszteri mulatsággal és gálavacsorával, tombolával, tűzijátékkal, pezsgős koccintással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Vár Camping
Sirok
2021.10.26. - 2020.10.26.
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, állatsimogatóval, bográcsozási- grillezési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.06.05. - 2020.12.30.

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Eger
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)

Aqua Étterem EgerX