Aqua Villa étterme Eger

Aqua Villa étterme EgerAqua Villa étterme Eger
Aqua Villa étterme EgerAqua Villa étterme Eger

Aqua Villa étterme Eger bemutatkozása

HOTEL AQUA***, A'LA CARTE ÉTTERMÜNK
Éttermünk, Eger történelmi belvárosának központjában, a fürdőkomplexum szomszédságában található, néhány percre csupán a jól ismert nevezetességektől. Kényelmes, rövid sétával elérhető a híres Egri Vár, a Dobó tér, a Bazilika, múzeumok és kiállítások, üzletek, cukrászdák és szórakozóhelyek.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Aqua Villa étterme Eger vélemények

2020. szeptember 25.a párjával járt itt
Első ránézésre,kívüről, semmitmondó kis étteremnek tűnik. Jó idő volt ezért a kerthelységben ebédeltünk. Az étlap áttekintése után úgy volt hogy felállunk és távozunk,de mégis azt mondtam adjunk egy esélyt ennek az étteremnek is. Nem sok választék volt és nem is találtuk érdekesnek az ételeket.
Aqua Villa étterme Eger - Étel/ital
2016. november 14.a párjával járt itt
A Hotel Aqua-ba szálltunk meg, félpanziós ellátással, melyet a Zsálya Bisztróban fogyasztottunk el.A reggeli választéka szűkebb volt, de számunkra megfelelő, a vacsora háromfogásos, menüválasztással, ami szintén finom volt. A kiszolgálással és az ételekkel is meg voltunk elégedve. Ár-érték arányban megfelelő volt.
2016. július 11.barátokkal járt itt
Az persze megérthető, ha a borfesztiváli részvétel mellett az étterem már alig működőképes, de akkor minek vendéget fogadni, miért nem lehet bezárni ideiglenesen? Mert az ételekre, sőt a kiszolgálás színvonalára sem lehetett panaszunk vasárnap délután Egerben, de két óra várakozás az ebédre még a kellemes teraszon is sok.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
. . . nálunk,a rántott hús az rántott hús volt. . . a tejfeles meg tejfeles. . . Nagyanyám a fasírtot fasírtnak hívta ,eszébe se jutott volna vagdaltnak titulálni. . . a legnagyobb főzési kilengése az volt,hogy tárkonyecettel készítette -olykor-az uborka salátát,és aki akart,tehetett rá tejfölt is a pirospaprikával megszórt ,kész saláta tetejére.
Kiváló 2016. január 7.a párjával járt itt
A szomszédos Aqua Hotelben szálltunk meg félpanziós ellátással, így a Zsálya Bisztróban reggeliztünk és vacsoráztunk ott-tartózkodásunk alatt. A reggeli nem volt kimagasló, a kínálat nem volt igazán széles, rántotta/omlett és sült/főtt virsli, valamint felvágottak, sajt, 1 féle csomagolt baracklekvár szerepelt a svédasztalon.
Aqua Villa étterme Eger - Étlap/itallapAqua Villa étterme Eger - EgyébAqua Villa étterme Eger - Étel/italAqua Villa étterme Eger - BelsőAqua Villa étterme Eger - Étlap/itallapAqua Villa étterme Eger - Étel/italAqua Villa étterme Eger - Étel/italAqua Villa étterme Eger - Étel/italAqua Villa étterme Eger - Étel/italAqua Villa étterme Eger - Étel/italAqua Villa étterme Eger - Étel/italAqua Villa étterme Eger - Étel/italAqua Villa étterme Eger - BelsőAqua Villa étterme Eger - Étlap/itallapAqua Villa étterme Eger - BelsőAqua Villa étterme Eger - Étel/italAqua Villa étterme Eger - Étel/italAqua Villa étterme Eger - BelsőAqua Villa étterme Eger - Étel/italAqua Villa étterme Eger - Étel/italAqua Villa étterme Eger - Étel/italAqua Villa étterme Eger - Étel/italAqua Villa étterme Eger - BelsőAqua Villa étterme Eger - Étel/ital
Kiváló 2015. április 10.a párjával járt itt
A hotelben szálltunk meg kuponnal, itt kaptuk a félpanziós vacsoránkat és délután kávét/teát süteménnyel. Nagyon-nagyon ízlett minden, a kupon ellenére úgy éreztük jó minőségű és mennyiségű ételeket kaptunk, a hangulat és a dekoráció is tetszett, akár kuponnal akár az aqua hotel vendégeként nagyon ajánljuk a helyet! Talán ez tetszett a legjobban az egész szállásban!
Kiváló 2015. február 27.a párjával járt itt
Egy kiadványban olvastunk a párommal a helyről, emiatt választottuk! Bár az előttem szólók nem írtak túl sok pozitívumot, emiatt egy picit el is bizonytalanodtunk a negatív kommenteket olvasva! Így utólag nagyon örülünk, hogy nem vettük alapul a lentieket. . . . Kellemes környezet, szimpatikus kiszolgáló személyzet!
Gyenge 2015. február 17.a párjával járt itt
A hangulat, a belső design kellemes, az árak nagyon kedvezőek,az italok nagyon finomak voltak ( házi ribizli szörp) de nem volt elég hideg, illetve sörös korsóban érkezett. A pincér a mellettünk lévő üres asztalról szedte le rendszeresen a terítéket amikor új fogásokat hozott.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. december 15.a párjával járt itt
Párommal egy decemberi hétvégén (szombat-vasárnap-hétfő) voltunk itt (illetve az Aqua Hotelben). Egy "csomag" keretében szálltunk meg, aminek a része volt az épületben lévő Zsálya Bisztró félpanziós ellátása is, magyarán itt étkeztünk. Először jöjjenek a JÓ dolgok. (Bocsánat, ha hosszú lesz.
Átlagos 2014. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Kétszer voltunk, mindkét alkalommal kiittuk az ingyen szódás flakont mire kihozták a napi menüt(! ), pedig nem is voltak sokan. Mindkét alkalommal összekeverték amit kértünk, nem tudom miért nem figyelnek jobban. A kis levest kihozzák egy óriási tányérban, ami alig fér el az asztalon.
Aqua Villa étterme Eger a térképen
3300 EgerMaklári út 9.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • hétköznapokon, napi ebédmenü
H-V
magyar, nemzetközi
diétás ételek
Zene
Gépzene: jazz, könnyűzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
Különtermek
Éttermi belső rész (osztott) - max. 65 fő