Sándor07

Sándor07 adatlapja

Regisztráció2019.03.19
Utoljára itt2022.06.18

Kiváló 2019. október 17.a párjával járt itt
Nagyon kellemes öt napot töltöttünk itt párommal. Mindenre ötöst adtam, mit mondjak még? Csodaszép környezet, csodaszép épület, csodaszép berendezés, gyönyörű fürdőszoba, figyelmes személyzet, nagyon jó wellness, sok játék lehetőség, tökéletes konyha. Parkolás kényelmes, zárt helyen. Ezért a kiszolgálásért az árat sem sokallom.
Kiváló 2022. június 15.a párjával járt itt
Minden nagyon tetszett. A személyzet rendkívűl kedves, a Welnes nagyon jó. Az étkeztetés szuper, bőséges, és nagy a választék. A park óriási, szépen gondozott, bőségesen vannak programok. Nagyon tetszett az állat park. Nagy jól éreztük magunkat. Egyetlen apró kifogásom, nekem a matrac kicsit kemény volt, és nyikorgott, ezért a kényelemre négy pontot írtam.
Puchner Kastélyszálló válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy leírta véleményét, örömmel olvastunk, hogy jól érezték magukat a nálunk töltött idő alatt, és hogy szinte mindennel meg voltak elégedve!
Sajnáljuk, hogy az ágyat nem találták kényelmesnek. Igyekszünk vendégeink elvárásainak maximálisan megfelelni, ugyanakkor a matraccal kapcsolatban az igények nagyon szélsőségesek.
2022. június 17., Puchner Kastélyszálló, igazgató
Átlagos 2019. március 19.a párjával járt itt
Ami tetszett: Személyzet kifogástalan, étkezés szintén felső fok. Hétvégén voltunk, pénteken, szombaton zene volt tetszett. Ami nem: Szoba elég kicsi, szőnyege iszonyat, legszívesebben
kimentünk volna első látásra. Rendszeresen volt takarítva, de
évtizedek ki nem tisztított foltjai a szőnyegen. Wifi gyenge, de ez
máshol is jellemző.