Petneházy Club Hotel Budapest ★★★

Petneházy Club Hotel Budapest
1029 Budapest, Feketefej u. 2-4.

Petneházy Club Hotel Budapest a térképen

Petneházy Club Hotel Budapest értékelése:

12. helyezett a 422 budapesti szállás közül

Petneházy Club Hotel Budapest bemutatkozása

A Petneházy Club Hotel Budapest II. kerületében, zöldövezeti környezetben található. Az épületkomplexum faházakat és szállodai szobákat egyaránt kínál, családoknak, pároknak is, a belváros elérhető közelségével.

Petneházy Club Hotel Budapest képei

Petneházy Club Hotel Budapest

Petneházy Club Hotel Budapest vélemények

bzzz TOP szállásértékelő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Csak ismételni tudnám a többi értékelőt. . . . miszerint szuper helyen közel mégis távol a város zajától szép környezetben stb. . . . nagyszerű faházak szaunával, jó levegő csend. Takarítás. . . . Szaunás faházat foglaltunk, ami nagyon tetszett is, de szerintem az ágynemű cseréjén kívül (legalábbis úgy látszott hogy tiszta volt, mondjuk legyen úgy) hónapok óta nem volt takarítva.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Hivatalosan még Budapest közigazgatási határán belül található, de annyira messze esik a belvárostól, mintha már vidéken lennénk. Madárcsicsergős, jó, friss levegőjű üdülőhely, rengeteg zöld területtel, Budakeszi és Nagykovácsi között.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 13.
Szilveszter előtt érkeztünk pár nappal a Petneházy Club Hotelbe, a szoba minden igénynek megfelelt, a fedett uszoda kellemes hőfokú, úszásra kiváló, a reggeli nagy választékú minden szempontból megfelelő, a szilveszteri program és vacsora kiváló és bőséges!!!
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Ha teltház van,és most az volt,nagyon zsúfolt az úszómedence és a szauna. A szilveszteri vacsorához szép volt a terítés,nagyon finomak voltak az ételek. Kár, hogy
a korlátlan italfogyasztást nem tudtam kihasználni,mert csak száraz italok voltak. Badár úr előtt le a kalappal. Sajnos a zenével az volt a gond,hogy a DJ csak pörgős számokat játszott,nem látta,hogy ez nem tini buli?
2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
A haz hideg, fütes ejszaka nem müködött, viszont recseg, ropog, nem igazan lehet aludni. Recepcion a szemelyzet nagyon kedves. Az etterem gyönyörü. Az ettermi felszolgalok közül az egyik borzasztoan arrogans, nehez felfogasu, modortalan. A hely csodaszep, fahazak nagyon hangulatosak, uszoda szep, nehany hajszarito lenne meg szükseges az uszoda öltözöbe.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 10.
Elhelyezkedése sajnos nagyon kint van a városból, ha esküvőnek választja az ember. Amúgy emiatt jobb a levegője.
Konyhája átlagos, nem tipikus esküvői menüvel. Gyereketetőszék van, dekoráció megoldható.
Játszótér a kertben, medence mellett. Napágyak is vannak. A szállóvendégek nem keverednek az esküvői meghívottakkal, akkora a területi eloszlása.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Természetesen a címben szereplő "ajándék lónak ne nézd a fogát! " kifejezés nem a mi drága és kedves barátainkra vonatkozik, akiktől nászajándékként kaptunk egy éjszakát az "Édes Romantika" keretein belül itt, a Petneházy Club Hotelben! . . . Ők ezt igazán nem tudhatták . . .

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 14.
3 nap 2 éjszakát töltöttem itt el párommal, ezen a csodálatos fekvésü nyugodt helyen. A szoba berendezése kissé kopottas volt, viszont nagyon tiszta. A személyzet barátságos. A wellness részleg kicsi, a kinti medencében hideg a víz, de mi mégis jól éreztük magunkat. Az étterem nagyon stilusos, és még jól is főznek, az ételeket nagyon gusztusosan tálalják fel.
Válasz az értékelésre - 2015. július 21.
Tisztelt Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük a pozitív értékelést. Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégül láthatjuk Önöket.

Üdvözlettel,

Simon Barbara
szállodavezető
Simon Barbara, igazgató

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
4 nap 3 éjszakát töltöttünk a hotelban félpanziós ellátással. Az éttermet leszámítva, a főépületben minden kopott és rozoga. Az ajánlatadásuk nem egyértelmű. Többszöri telfonos és e-mailes egyeztetés után derültek ki, hogy mit tartalmaz a félpanzió, ami a helyszínen máshogy alakult: első nap felsorolták az egyébként is szűk étlapról, hogy mit nem választhatunk és mi fogyott el.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 29.
3 nap 2 éjszakát töltöttünk el a párommal március végén. Egy internetes oldalon nyertem a pihenést, és ezt a hotelt választottam. Nem bántam meg, nagyon tetszett a csendes környék, a jó levegő. Igaz, nem sok vendég volt, mert sajnos elég rossz idő volt. Az apartman szoba tiszta volt, még főztünk is egy nap.

2 nap/1 éjszaka 15.761,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2 nap/1 éjszaka 14.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 10.802 - 22.490,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.680,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.784,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
City Hotel Unió
2 nap/1 éjszaka 13.281 - 16.469,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.12.18-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.198 - 8.677,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel Benczúr
2 nap/1 éjszaka 7.969 - 34.000,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 6.893 - 23.846,- Ft/fő/éj között: önellátással, kávé és tea fogyasztással
Érvényes: 2050.12.28-ig
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 10.359,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 28.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.28-ig
2 nap/1 éjszaka 13.280,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2021.04.01. - 2021.04.05.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

BudapestX