Schrodtné Inci

Schrodtné Inci adatlapja

Regisztráció2013.05.14
Utoljára itt2017.10.10

Kiváló 2013. május 14.a párjával járt itt
Nagyon szép és elegáns hely. Megint vissza kívánkozom oda. Sok helyen megfordultam már de ez a hely csodálatos volt. Igen a fekete cicus hozzátartozik a szállodához. Nagyon jó volt a kiszolgálás,finomak voltak az ételek és bőséges. Vissza fogok menni oda és mindenkinek ajánlom. Igaz Januárban voltunk de nagyon jól éreztük magunkat.
Átlagos 2013. május 14.barátokkal járt itt
A szoba nagyon szép,a szaunát és a fürdőrészt nem vettük igénybe,inkább a strandon töltöttük az időnket. Kár hogy nincs parkolója. Az étterme kicsi de az étel finom volt. Viszont a város központi helyén van és mindent könnyedén meg lehet közelíteni. A kiszolgálószemélyzet udvarias. A recepciós férfiról nem mondhatom ezt el.
Kiváló 2013. május 14.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat kényelmes,tágas szép szobák modern bútorokkal. Januárban voltunk 5 napot,a kilátás is gyönyörű volt nyáron még szebb lehet. Az egész Hotel gyönyörű a medencék is tágasak a szauna rész is varázslatos. A kiszolgálás is első osztályú,az ételek finoman voltak elkészítve nagy választékkal és bőséges a kínálat.