Szigo

Szigo adatlapja

Ilyen vagyok
Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Burger-imádó  •  Gasztro-guru  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Mindenevő
Regisztráció2016.05.15
Utoljára itt2021.12.03

2016. augusztus 4.a párjával járt itt
Megkérek mindenkit, úgy olvassa a lenti sorokat, hogy ne azt gondolja közben, „na megint itt egy a kákán is csomót kereső” hülye-gyerek, aki mindenben csak a rosszat látja, beleköt mindenbe. Nem így van, én minden szálláshoz maximálisan pozitívan állok hozzá, aztán ez a kezdet az apróságon bukhat meg, hiszen úgy vélem, egy-egy kis apróság dönti el azt, melyik szállás jó és melyik átlagos vagy átlag alatti.
La Contessa Kastélyhotel válasza
Kedves vendégünk, (sajnos néven nem tudjuk szólítani,mert nem vállalta fel a nevét)

Köszönjük szépen az építő jellegű kritikát, nagyon komolyan foglalkozunk minden vendég véleménnyel, ezért engedje meg, hogy az észrevételeire reagáljunk.
2016. augusztus 9., La Contessa Kastélyhotel
Kiváló 2016. május 15.gyerekekkel járt itt
Korábban sok jót hallottunk a párommal Cserkeszőlőről. A budapesti feltörekvő, kisgyermekes családok egyik kedvenc pihenőhelyeként kezdik emlegetni ezt a kis alföldi falucskát. Kicsit kétkedve, ámde megfelelő lelkesedéssel indultunk útnak egy születésnapi wellness-hétvégére 3 gyermekkel egy általunk kiválasztott luxusapartmanba.
Gyenge 2016. május 16.gyerekekkel járt itt
Augusztusi pár napos nyaralást szerveztem erre a helyre. A cél pár nap balatoni all-inclusive happening lett volna. Nem nehéz megtalálni a szállodát, mivel egy böszöm nagy fehér épület közvetlenül a part mellett. A parkoló zártnak mondott, sorompóval ellátott, bár leeresztve azt nem láttam.