Szilágyi Judit

Szilágyi Judit adatlapja

Regisztráció2013.04.15
Utoljára itt2016.12.26

Kiváló 2013. április 15.gyerekekkel járt itt
Mi már nagyon sokszor jártunk ebben a szállodában-igaz elmúlt 4 év kimaradt. Most a hungest akció keretén belül eltudtunk menni az egyik unokánkkal. Sok változást tapasztaltunk-pozitívan. A belső fürdő részleg teljesen megújjult. A nyitva tarás különösen tetszett. A szállodát ismertük már, -ami kifogásolható,hogy a pótágy nagyon kemény és kényelmetlen.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Flóra Eger - Hunguest Hotel Flóra Eger -
2013. április 15.a párjával járt itt
Ebben a szállodában már 4,5 alkalommal jártunk-Tavaly voltunk utoljára-a hungest Most érdemes. hu keretében. Ezt az akciós árat megérte. Az ételek finomak,a szoba kényelmes. fogasok sehol nincsenek-egy szállóban sem-ott nem lakik az ember. Ami nagyon kellemetlen volt az udvaron a másik szálloda építése-/ami már nyitva van.
Átlagos 2013. április 15.a párjával járt itt
Három éve jártunk a szállodában,sajnos mindíg emlékezni fogunk rá. Úgy gondolom a szálloda családi vezetés alatt áll,és a szervezést még igen csak tanulniuk kell. A pincében a boros -disznótoros nagyon jó volt. Ez a pozitívum. A szilveszter nyögve nyelősen ment-sok minden elfogyott. Másik szintől hozzák az ételt telefonon beszélik meg-borzalom,idegesítő.