Cserpes Tejivó - Sütő utca Budapest
1052 Budapest, Sütő u. 2.

Cserpes Tejivó - Sütő utca Budapest a térképen

Cserpes Tejivó - Sütő utca Budapest értékelése:

1910. helyezett a 3865 budapesti étterem közül

H-Szo 07:30-22:00
V 09:00-20:00
cukrászda, kávézó - kávéház, tejivó - tejbár
magyar, angol
ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, asztalfoglalási lehetőség ...
nincs

Cserpes Tejivó - Sütő utca Budapest bemutatkozása

A Cserpes Sajtműhely eddig is elhivatottan képviselte az egészséges életmódot és ezen belül a tartósítószer és mesterséges anyagok nélküli valódi ízeket. A tavaly megnyílt két Cserpes Tejivóban - Sütő utca és Corvin köz - a Cserpes Sajtműhely termékeivel találkozhattok: különféle tejtermékeket és péksüteményeket, szendvicseket, salátákat, tejturmixokat és édességeket kínálunk a megszokott Cserpes minőségben!
Rongyos kiflivel, kakaós csigával, remek szendvicsekkel, friss salátákkal és persze egy jó pofa tejjel várunk benneteket nap mint nap a Cserpes Tejivókban! Éljen az egészség!

Cserpes Tejivó - Sütő utca Budapest képei

Cserpes Tejivó - Sütő utca Budapest vélemények

2019. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 14.
A legutóbbi értékelés óta már többször jártam itt, írok egy aktuális véleményt. Pár hónappal ezelőtt belső felújításon, csinosításon esett át a hely. A pultot befordították a bejárattal szemben, amely jó ötlet volt, mert így a pult előtt várakozók bent is elférnek, nem szorulnak ki az utcára. Újak a falon a festett macska-ember dekorációk, az ülőkéket, asztalokat is kicserélték.

2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Ma vettem ott egy málnás smoothiet, - mert a másik Cserpesből már ismerem, tudom, hogy fincsi és jó. Hát itt nem sikerült. Az eladó odaszólt a másiknak, hogy "lesz egy málnás szmötyi elvitelre" . Fedeles, kis kávés papírpohárban kaptam egy nem-igazán hideg valamit. A másik cserpesben, finom , hatalmas, szívószálas smoothiet adnak, amivel tényleg jólesik sétálgatni a városban, agy hőségben.

2016. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. július 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Munkába menet tértem be a Cserpesbe hétköznap reggel, bár volt jó pár vevő, de még átlátható, elviselhető, nem az a tömegnyomor, mint amit sokszor tapasztaltam korábban ebédidőben vagy estefelé. A Cserpes továbbra is népszerű hely, és a termékeik is jók. A Cserpes joghurtok teljes skáláján kívül a szendvicsek is igényesek, árban is elfogadhatóak (230-490 Ft között).
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Cserpes termékeket megjelenésük óta kedvelem és vásárolom, a tejivókkal eddig nem volt szerencsém, vagy zárva voltak, vagy tele. Most meg 5 perccel zárás előtt sikerült bejutni, mondták, hogy semmi gond, de csak elvitelre adnak bármit is, Mondtam rendben, kértem egy túrós táskát, meg egy túrós pogácsát.
Balatonberény

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy színházi előadás után este jártunk legutóbb erre, sokszor elmentünk az üzlet előtt már, most jutottunk el oda, hogy egy-egy frappé erejéig betérjünk. Amikor jeges kávét kértünk, a kiszolgálónak hosszú időbe telt ezt a frappéval azonosítani, majd kollégái segítségével megkaptuk az italunkat, darabonként 850 Ft-ért, tele jégkásával.

2014. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A mindig nyüzsgő Deák téren, a McDonalds mellett nyitott a közelmúltban ez a gyorsétterem. A Cserpes tejtermékek mellett a közkedvelt péksütiket (kakaós csiga, túrós batyu és társaik), szendvicseket, melegszendvicseket, turmixokat és salátákat lehet választani, akár elvitelre, akár helyszíni fogyasztásra. Az üzlet előtt is van néhány asztal, de ezek jó időben szinte mindig foglaltak.

2014. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. április 20.
Gyorséttermek alsója felköttetik, állítólag itt nagyobb a forgalom, mint a mekiben! Nem is véletlenül! Ellentétben az említett "étterem" bűzős, műagyag "ételeivel" és fogrontó, szénsavas löttyeivel itt valódi szendvicseket és tejitalokat kapsz rendes üvegpohárban, rendes tányéron, jó áron. Egyszerű, finom reggelik, amikkel tényleg jól laksz, csak ajánlani tudom mindenkinek, akár ebédre, vacsorára is!

2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. április 9. - 3 látogató hasznosnak vélte
Jártam mind a Deák téren lévő, mind a Corvin Negyednél megnyílt Cserpes Tejivóban. Az előbbinél nem volt probléma: korrekt kiszolgálás (semmi extra, de ekkora forgalom és ilyen jellegű "étterem" mellett több nem is elvárható). Az étel-ital rendben volt, a helyiségek pedig nagyon hangulatosak.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Isteni péksütik, kakaó, kávé! Egy diák ismerősöm vitt el először ide, nem hiába a fiatalok kedvenc helye. Hihetetlenül jó áron adnak mindent, és tényleg finomak a dolgaik. Egyetlen hátránya, hogy sokszor tele van. Egyszer nyitásra értünk oda, még meleg volt az összes péksüti. . . mmm. Kár hogy a közelünkben még nem nyílt, kedves tulajdonosok kérem nyissanak egyet XIII.

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyik kedvenc helyem, gyakori vásárló vagyok. Az ételek minőségével mindig elégedett vagyok. Kedvencem a "habos klasszikus" menü, amit mindig kakaós csigával és kakaóval kérek. Abszolút plusz pont, hogy már többször is előfordult, hogy a kakaós csiga nem volt valami nagy ezért a pultos 2 darabot is adott belőle. Ilyet máshol nem igazán tapasztaltam még.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.14. - 2019.04.30.
Inárcs
2019.03.22. - 2019.12.19.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 19.708 - 21.819,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2020.04.30.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 10.384 - 15.075,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.28.
Vitta Hotel Superior Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.779 - 9.334,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.04.30.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 26.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni falatkákkal, pünkösdi és gyermekprogramokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, sportpálya használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.03.31.
2 nap/1 éjszaka 18.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2019.06.06. - 2019.06.10.
Sipito Pihenőpark
Pilis
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.11.05.

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Húsvéti lazítás (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Cserpes Tejivó - Sütő utca BudapestX