Padthai Wokbar - Egyetem tér Budapest
1056 Budapest, Papnövelde u. 10.

Padthai Wokbar - Egyetem tér Budapest a térképen

Padthai Wokbar - Egyetem tér Budapest vélemények

Balatonberény

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Néhány éve nyílt az Egyetem téren a Pad thai lánc egysége, és azóta is töretlenül népszerű. Kezdetben mis is lelkesedtünk érte,aztán szép lassan kiszerettünk belőle. A néhány év alatt 30 %-ot drágult, ma már az alap 1290 Ft, ha egy féle húst és egy féle zöldséget kér rá az ember, 2. 000 Ft fölé megy a számla, egy nem túl nagy adag tésztáért vagy rizsért, ami pár deka húst tartalmaz.

Yossarian TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 17.
Alapvetően tésztázó, habár lehet kapni rizst és levest is (mondjuk a leves szintén tészta-leves). Az ételt mindenki magának kombinálja össze a tészta/rizs alap és a feltétek kiválasztásával. Az ételek íze nem annyira extra, de persze a minőség sokkal jobb mint a jól ismert kínai gyorsbüfékben. De az igazi ázsiai ízvilág itt sincs meg.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 28.
Már egyszer voltam ezen a helyen, és mivel akkor nagy ízlett az étel, így megint ellátogattam ide a párommal. A hely ez alkalommal is tömve volt, ami már egy jó jel! Kissé aggódtunk, hogy nem találunk szabad asztalt, de aztán végül 2 közül is választhattunk. Ami az ételt illeti, én teljes kiőrlésű tésztát ettem, csirkével, grillezett zöldségekkel, és édes-savanyú mártással, némi csírával vegyítve.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 16.
Nagyon szuper hely, vegetáriánusként is tudtam jót enni. Te válogatod össze, hogy mit kérsz, - és nagyon rugalmasak. Én pl. nem kértem tojást a rizsre, semmi akadálya. Van lehetőség arra, hogy amit nem ettél meg, azt magadnak elcsomagold kikészített kis dobozba. Különleges jegesteák és desszertek is vannak. Kifejezetten jó a tisztaság, állandóan takarítanak.
Budakeszi

1984 hasznos szavazat
2016. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
A Padthai thai gyorsétterem lánc népszerű egysége az Egyetem téren. Hétköznap ebédidőben jártunk itt, meglepődtünk, hogy micsoda tömeg van. Alig tudtam úgy fényképezni, hogy ne legyen tele a fotó idegen emberekkel. Így nem igazán lett informatív a vizuális bemutató. A koncepció itt is ugyanaz, mint a többi Padthai-nál, de a konkurens Buddha lánc is így működik.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal próbáltuk ki a mai napon a Padthai tudományát. Mivel rengetegen ettek ott, bátran mentünk mi is be, nagy csalódásunkra. Kezdjük a rendeléssel, ahol egy kedves, bár kicsit érthetetlen leányzóval találtuk szembe magunkat. A párom "gluténmentes", "búzamentes" és "lisztmentes" kifejezéseire a hölgy egy "teljes kiőrlésű tésztát" ajánlott alapnak.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Pad Thai olyan jól kitalált rendszerben és olyan kiváló PR-dizájnnal működik (a falfestés elmagyarázza például a thai konyha ízharmóniájának lényegét, az édes, sós, csípős és savanyú ízek játékának harmóniájára való ráépülést), hogy az ember arra gyanakodna, hogy az eddig nyitott egységek egy nemzetközi hálózat részei.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 8.344,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.615 - 24.053,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 7.779 - 8.344,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.01.01.
Vitta Hotel Superior Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.779 - 9.334,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.04.30.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.750 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 19.708 - 21.819,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2020.04.30.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2019.03.22. - 2020.03.22.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 20.887,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, teke- és teniszpálya használattal, belépővel Hollókőre, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Húsvéti lazítás (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Padthai Wokbar - Egyetem tér BudapestX