Padthai Wokbar - Egyetem tér Budapest
1056 Budapest, Papnövelde u. 10.

Padthai Wokbar - Egyetem tér Budapest a térképen

Padthai Wokbar - Egyetem tér Budapest vélemények

Balatonberény

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Néhány éve nyílt az Egyetem téren a Pad thai lánc egysége, és azóta is töretlenül népszerű. Kezdetben mis is lelkesedtünk érte,aztán szép lassan kiszerettünk belőle. A néhány év alatt 30 %-ot drágult, ma már az alap 1290 Ft, ha egy féle húst és egy féle zöldséget kér rá az ember, 2. 000 Ft fölé megy a számla, egy nem túl nagy adag tésztáért vagy rizsért, ami pár deka húst tartalmaz.

Yossarian TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 17.
Alapvetően tésztázó, habár lehet kapni rizst és levest is (mondjuk a leves szintén tészta-leves). Az ételt mindenki magának kombinálja össze a tészta/rizs alap és a feltétek kiválasztásával. Az ételek íze nem annyira extra, de persze a minőség sokkal jobb mint a jól ismert kínai gyorsbüfékben. De az igazi ázsiai ízvilág itt sincs meg.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 28.
Már egyszer voltam ezen a helyen, és mivel akkor nagy ízlett az étel, így megint ellátogattam ide a párommal. A hely ez alkalommal is tömve volt, ami már egy jó jel! Kissé aggódtunk, hogy nem találunk szabad asztalt, de aztán végül 2 közül is választhattunk. Ami az ételt illeti, én teljes kiőrlésű tésztát ettem, csirkével, grillezett zöldségekkel, és édes-savanyú mártással, némi csírával vegyítve.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 16.
Nagyon szuper hely, vegetáriánusként is tudtam jót enni. Te válogatod össze, hogy mit kérsz, - és nagyon rugalmasak. Én pl. nem kértem tojást a rizsre, semmi akadálya. Van lehetőség arra, hogy amit nem ettél meg, azt magadnak elcsomagold kikészített kis dobozba. Különleges jegesteák és desszertek is vannak. Kifejezetten jó a tisztaság, állandóan takarítanak.

2040 hasznos szavazat
2016. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
A Padthai thai gyorsétterem lánc népszerű egysége az Egyetem téren. Hétköznap ebédidőben jártunk itt, meglepődtünk, hogy micsoda tömeg van. Alig tudtam úgy fényképezni, hogy ne legyen tele a fotó idegen emberekkel. Így nem igazán lett informatív a vizuális bemutató. A koncepció itt is ugyanaz, mint a többi Padthai-nál, de a konkurens Buddha lánc is így működik.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal próbáltuk ki a mai napon a Padthai tudományát. Mivel rengetegen ettek ott, bátran mentünk mi is be, nagy csalódásunkra. Kezdjük a rendeléssel, ahol egy kedves, bár kicsit érthetetlen leányzóval találtuk szembe magunkat. A párom "gluténmentes", "búzamentes" és "lisztmentes" kifejezéseire a hölgy egy "teljes kiőrlésű tésztát" ajánlott alapnak.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Pad Thai olyan jól kitalált rendszerben és olyan kiváló PR-dizájnnal működik (a falfestés elmagyarázza például a thai konyha ízharmóniájának lényegét, az édes, sós, csípős és savanyú ízek játékának harmóniájára való ráépülést), hogy az ember arra gyanakodna, hogy az eddig nyitott egységek egy nemzetközi hálózat részei.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
2019.05.27. - 2019.08.25.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.101,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.01.02.
Vital Hotel Nautis
3 nap/2 éjszaka 26.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, jégkrém fogyasztással, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.25.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.863,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.23.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963 - 15.794,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.09.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.27. - 2019.12.28.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Padthai Wokbar - Egyetem tér BudapestX