Sütit akarok! Budapest
1023 Budapest, Frankel Leó út 72.

Sütit akarok! Budapest a térképen

Wellness csomagok Budapest városában

Sütit akarok! Budapest vélemények

bépé14 TOP étteremértékelő
2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 17.
A számomra kissé furcsa nevű cukrászdát a villamoson utazva pillantottam meg, így le is szálltam, be is néztem. (ZigZag után szabadon! :)
Az első benyomás kissé vegyes volt, akárcsak a vintage stílusú berendezés. Nem is ezzel volt bajom, viszont nekem valahogy túl tágasnak tűnt. (Nagyobb bajom ne legyen!

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 30.
A hely hangulata zseniális. A legtöbb cukrászdában érezni a sütiken, hogy picit "mü". De ennél a helynél nem éreztem, pedig több alkalommal jártunk ott. Lehet, hogy nem a legolcsóbb hely Budapesten, de ha megkóstolod bármelyik sütijüket, akkor rájössz, hogy miért nem. Az ár/értek alapján az abszolut megéri kategória.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 17.
Imádom ezt a helyet! Még csak egyszer voltam ott, de máris a kedvencem. Csajos sütizésre, randira is jó hely. A nevében minden benne van. Süti :) Nagy a választék, igazi, finom, szívvel készített sütikből. A legtöbbet az adta az egészhez, hogy ott van a tulajdonos, kiszolgál, beszélget, minden kérdésre válaszol, kedves, közvetlen, jófej.
Cegléd
Gyöngyös

2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. február 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A számomra kissé furcsa nevű cukrászdát a villamoson utazva pillantottam meg, így visszafelé úton be is néztem. Emlékeztem rá, hogy elég jó véleményeket írtak róla. A belső tér tágas, vintage stílusú, vidáman és színesen dekorált, egy kicsit bohókás. Például mit keres egy létra benn a cukrászdában és mit keres egy fúrógép a mosdó mellé akasztva? ?

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem sokkal a megnyitása után fedeztük föl a cukrászdát, ahova az első látogatás óta rendszeresen visszajárunk, ha igazi süteményre vágyunk. Érdekes és egyedi a megjelenése, kicsit sivárnak is mondható, de vannak benne ötletes elemek. Például, hogy látni a sütőt és az előkészítő pultot a vendégtérből, így azt is láthatjuk, hogyan díszítenek egy-egy tortát.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeretem a blogger-cukrászdákat. Az Édesemben jó tapasztalatom volt, s többet nem is tudok említeni, mégis többes számot használok. Illetve ott van az épp most taglalt Sütit akarok! Szeretem, ha valaki átállítja az életét egy új vágányra és elkezd valamit lelkesedéssel, hittel csinálni. S persze utána vagy bejön a dolog vagy nem. A Sütit akarok!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 13.400 - 33.838,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.08.06.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 11.400,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.24. - 2021.01.03.
Central Hotel 21
3 nap/2 éjszaka 9.982,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.121 - 67.338,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.02.28.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 9.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.05.25. - 2021.05.24.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 12.622 - 14.699,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2020.12.22.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

Sütit akarok! BudapestX