Tomi 970

Tomi 970 adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2018.08.29

Kiváló 2014. június 5.családjával járt itt
Most július 04. -én megyünk újra . Már 13-szor voltunk és ez mindent elmond . Hacsak ennyit írtam volna már az is elég lenne , de akik még nem voltak azoknak csak leírom : ha a földi paradicsomban akarsz pihenni, itt a helyed ! A hely gyönyörű , a gasztronómia pompás a kiszolgálás pedig példás .
Felhasználó fényképei:
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő -
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Arthur királynak éreztük magunkat , a Camelotban ! A séf kiváló , a személyzet lesi minden kívánságunkat , a tálalás pedig KÖZÉPKORI a szó jó értelmében ! Az előétel amit étvágygerjesztőnek adtak csodás , már azzal majdnem jól laktunk , ajánlom mindenkinek hogy üres hassal érkezzen !
Felhasználó fényképei:
Camelot Középkori Étterem Siófok - Camelot Középkori Étterem Siófok - Camelot Középkori Étterem Siófok - Camelot Középkori Étterem Siófok - Camelot Középkori Étterem Siófok -
Kiváló 2016. június 3.családjával járt itt
Éhesen tértünk be és alig bírtunk kimenni ! De a közben történteket alig lehet szóban visszaadni , azt megélni kell ! Szóval : a kerthelyiségben foglaltunk helyet , majd a kedves pincér jött és nagyon kedvesen ajánlott vacsorát . A választott ételek bőségesek voltak , és nagyon finomak .
Felhasználó fényképei:
Golden Bridge Steak House Siófok - Golden Bridge Steak House Siófok - Golden Bridge Steak House Siófok - Golden Bridge Steak House Siófok -