Mikes Étterem Siófok

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Mikes Étterem Siófok vélemények

Gyenge 2020. július 13.barátokkal járt itt
Négy fős baráti társasággal ebédeltünk. Össz számla 22,600,-Grill tányért rendeltem, amin hátszín, pulykamell, bacon, meg nem tudom még mit tartalmaz. Felszolgáló hölgy jelzi, hátszínt ne tud rá tenni. Jó, helyette sajt lesz. (Hozzáteszem, asszem 4750,-ft a grilltányér) Kihozza, bacon nincs rajta, Szóváteszem. Válasz: hozzak?
Kiváló 2019. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Hangulatos, tiszta, öröm betérni oda.
Kedvesen fogadnak , nagyon finom volt amit rendeltük. Gyerek barát hely.
Mikes Étterem Siófok - Egyéb
Kiváló 2018. augusztus 23.családjával járt itt
Az idei nyaralásunk alatt azokat az éttermeket keresetük fel újra , amelyekben már eddig sem csalódtunk . Az egyik ilyen a siófoki Mikes étterem . 12 éve voltunk itt először , és azóta is minden évben megtiszteljük ! Nyugodtan kijelenthetem , hogy itt olyan emberek dolgoznak , akik szeretik a szakmájukat és tisztelik a hozzájuk betérőket !
Mikes Étterem Siófok - Étel/italMikes Étterem Siófok - Étel/italMikes Étterem Siófok - Étel/italMikes Étterem Siófok - Étel/italMikes Étterem Siófok - Étel/ital
Átlagos 2018. július 23.gyerekekkel járt itt
Mivel lebontották a kedvenc éttermünket, így egy másik étterem után néztünk és ez találtuk. Kedves és vidám kiszolgálás, a tisztaság is rendben volt,bár ez a dizájn. . hát ráférne egy renoválás és újra dizájnolás. Csak a szúnyogok amik zavartak. A kért limonádék kicsit cukrosak voltak,de finom.
Kiváló 2018. július 13.a párjával járt itt
Tihanyi kiruccanás után tértünk be hazafele az étterembe. Már előtte nap eldöntöttük, itt enni fogunk. Jó döntés volt. Nagyon gyors és vidám kiszolgáló személyzet. Órási adag étkek. 2 személyes tálat rendeltünk. Mikor megláttuk a kádnyi méretű tálat, már tudtuk ebből viszünk haza is. Hatalmas és nagyon ízletes étek. Limonádéval és a husikkal degeszre ettük magunkat. Ajánlom mindenkinek.
Mikes Étterem Siófok - Étel/italMikes Étterem Siófok - Étel/ital
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Végre! Újra Siófokon és újra a Mikesben! Ugyanaz a kedves figyelem fogadott bennünket, mint az előző évben. A pincérünk kedvesen és türelmesen válaszolgatott a gyermekem kérdéseire. Már jól kezdődött a vacsora! Az ételek most is nagyon finomak voltak. Kisfiam szerint az ország legfinomabb lasange-je itt készül. Nagyon örülök, hogy ismét a vendégük lehettünk. Köszönet érte!
Átlagos 2016. augusztus 23.a párjával járt itt
A kiszolgálás, a tisztaság rendben volt.
A két limonádé finom volt.
A fokhagymakrém leves kicsit híg lett.
A kétszemélyes Mikes tál bőséges volt, bár a hasábburgonya és a húsok is mikrózottak voltak.
Ha frissen készültek volna jobb pontszámot is kaphatott volna, mert az ízekkel és a mennyiséggel nem volt gond.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Egy hirtelen ötlettől vezérelve tértünk be vacsorázni az éppen utunkba eső első étterembe. (a nyaralásunk alatt még egyszer vacsoráztunk ugyanitt) Ez volt a Mikes étterem. Rögtön mosolygós pincérek fogadtak és máris invitáltak egy kellemes,teraszon elhelyezkedő asztal felé. Az ételek hamar elkészültek,nagyon ízletesek voltak.
Kiváló 2016. július 26.a párjával járt itt
Nyaralás közben hirtelen támadt ötlettől vezérelve tértünk be az étteremben. A pincér, aki fogadott rendkívül kedves, tisztelettudó volt. Sőt. . . a mosoly és a humor sem állt messze tőle, amit nagyon jól kezelt és mi rendkívül értékeltük. Sajnos sok helyen már nyoma sincs a kedves fogadtatásnak, nemhogy még mosolyogjanak is a vendégre.
Kiváló 2016. július 25.a párjával járt itt
A személyzet tisztelettudó, a kiszolgálás kiváló. Párommal nagyon meg vagyunk velük elégedve, 5 éve járunk ide. Ár-érték arányban olcsó, napi menü is van (3 fogás 1050 forint). Nagyon kellemes a környezet, fából, téglából kirakott étterem növényekkel és a Balatonra is rá lehet látni. Van dohányzó és nem dohányzó részlege is.