Mediterrán Étterem Balatonföldvár

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Mediterrán Étterem Balatonföldvár vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2019. szeptember 2.a párjával járt itt
Párommal egésznapos strandolás után, bizalmat szavaztunk a helynek, jól tettük. A teraszon helyet foglalva, az utolsó naptári nyári napra egy kétszemélyes mediterrán tállal tettük fel a koronát. A kétszemélyes tál nem fedi a valóságot, van az három személyes is. Az ételek jól készültek, az ízek jól harmonizáltak.
Szörnyű 2018. augusztus 17.családjával járt itt
Olyan történt velem ami eddig még nem , volt egy " étterem " ahol nem adtam borravalót , és ezt a címet a balatonföldvári Mediterrán Étterem érdemelte ki ! A történet : augusztus elején tértünk be ide a családommal - minden évben útba ejtjük amikor a Balatonnál nyaralunk , mert eddig csak jó és pozitív élményeink voltak - egy hétköznap este !
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 14.a párjával járt itt
Jó helyen van az étterem, mely fedett teraszos, igazán hangulatos. Ventilátorok mennek folyamatosan, így jó a vendégek közérzete. Koktélozni tértünk be, mert akciót hirdettek, így megéri. Ezt többször megteszik. A kiszolgálás gyors, kedves. Fizetni egy pincérnél lehet, erre picit várnunk kellett. A koktél nagyon finom volt.
Kiváló 2016. szeptember 11.a párjával járt itt
Juliusban keveredtünk àt balatonakarattyàrol földvàrra akkor màr tudtam hogy itt fogunk vacsoràzni. Sajnos a szezonalitàs miatt mindig màs a dolgozók köre de még sosem csalodtam. Bàtran kijelenthetem magyarorszàg legjobb limonàdéjàt csinàljàk. 2személyes tàlat ettünk ami min 3személyes volt.
Mediterrán Étterem Balatonföldvár - Étel/ital
Átlagos 2016. augusztus 3.barátokkal járt itt
Négyen ültünk be egy augusztusi vasárnap estén vacsorázni. A kétféle sör rendelésénél már bonyodalmak adódtak, egyfélét kaptak a fiúk. . . . . ami a végén számlázási bonyodalomhoz vezetett, mivel külön fizettünk és a két sört már nem lehetett két számlára tenni.
Átlagos 2015. augusztus 1.családjával járt itt
Nehéz összehasonlítani egy télen-nyáron nyitva lévő, állandó vendégkörrel rendelkező éttermet, egy csak nyáron működő, változó összetételű vendégkörrel rendelkező étteremmel. Ennek az étteremnek 3 hónap alatt kell TOP-ra járnia, aztán bezár. Nincs belső része a nem dohányzóknak, ezért csak dohányzó külső terasza van.
Mediterrán Étterem Balatonföldvár - Étel/italMediterrán Étterem Balatonföldvár - Étel/ital
Kiváló 2015. február 5.barátokkal járt itt
Balatonfoldvar a kedvenc balatoni nyaralohelyunk es szerencsere itt talaltuk meg a szamunkra tokeletes ettermet is. Legeloszor 2006-ban tevedtunk be ide, azota is visszatero vendegek vagyunk, szinte majdnem minden evben. Etelvalaszteka igen szeles es ehhez igazodo italvalasztekkal rendelkezik. Mind a hazai, mind a nemzetkozi izek megtalalhatoak az etlapon.
Kiváló 2014. június 18.a párjával járt itt
Kellemes hely,olyan igazi nyári ,nekem Olasz beütéssel. Ami inkább tényleg Mediterán hangulatot áraszt. Aki betér garantáltan ezt fogja érezni. Három étkezést végig ettünk,nagyon de nagyon finom volt,nem túlzás emberes adagokkal. Szinvonalas étlap,és ital ajánlat. Igazán kiváló pincérekkel.