Tomibá

Tomibá adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2019.12.06

2018. június 14.a párjával járt itt
A személyzet udvarias és segítőkész. A szoba kényelmes és tiszta. Az étel választék és minőség elképesztően jó volt. Akkor mi a de? Hát a dugódíj. Idézem:
" A szállodánkba külső áru (étel, ital) nem hozható be. Ha ez megtörténne, abban az esetben dugódíjat vagyunk kénytelenek felszámítani
melynek mértéke 1000 Ft/üveg/ üdítő, 4000 Ft /0.
Kiváló 2015. március 31.gyerekekkel járt itt
Külföldről hazalátogató lányunk és az itthon élő fiam családját láttuk vendégül a Bajorban. A családnak 8 főre foglaltam asztalt. Csak a legjobbakat tudom elmondani. Az étlap olyan hosszú, hogy nem lehet a végére jutni annyi a választék. Az étel ízletes az adag bőséges az ár érték arány jó, a felszolgálás udvarias.
2015. március 30.a párjával járt itt
Az élővíz csatorna mentén lévő szálloda nagyon gyermekbarát, rengeteg játszóházzal. Az akciós csomagban napi háromszori étkezést kaptunk svédasztalos rendszerben jó minőségben. A szoba tágas és kényelmes volt. Klasszikus értelembe vett úszó medence nincs egy relax medence és Jakuzzi van. A személyzet segítőkész és barátságos.