HBH Bajor Söröző & Étterem Szeged

HBH Bajor Söröző & Étterem Szeged
HBH Bajor Söröző & Étterem SzegedHBH Bajor Söröző & Étterem Szeged
HBH Bajor Söröző & Étterem SzegedHBH Bajor Söröző & Étterem Szeged

HBH Bajor Söröző & Étterem Szeged bemutatkozása

Éttermünket 1987 szeptemberében nyitottuk Szeged belvárosában, három percre a Tisza-parttól és kettő percre a Szegedi Nemzeti Színháztól, a Deák Ferenc utca 4. szám alatti pincehelyiségben.
Üzletünkben 200 vendéget tudunk egyszerre vendégül látni a következező megoszlásban:
10 boxból álló 50 fős söröző rész, és három különterem.

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

HBH Bajor Söröző & Étterem Szeged vélemények

Kiváló 2019. március 11.gyerekekkel járt itt
Tamás névnapot ünnepeltünk az étteremben családi körben március 9. -én.
Nagyon udvarias és gyors kiszolgálás, kiváló minőségű étele voltak
A mennyiség bőséges. az árak barátiak voltak.
Idős koromnak köszönhetően már akkor ide jártam ide, amikor még Kék Golyónak hívták,a Szeged és vidéke Afész üzemeltette. Kabók Miklósnak hívták avendéglátóipari osztályvezetőt.
Kiváló 2017. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Az étteremre véletlenül bukkantunk, de nagyon örülünk neki, hogy felfedeztük. Maximálisan gyors, kedves, udvarias személyzet. Hihetetlenül finom ételek mellett az igazi kockás terítős kerthelyiség tette fel az i-re a pontot. Szívből ajánlom mindenkinek, aki igazán finom, bőséges ételt szeretne enni Szegeden megfelelő árak mellett.
Kiváló 2017. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Ez az étterem nagyon közel volt a szállásunkhoz, és hangulatában az igazi kockás terítős kerthelyiségeket idézi fel. A kiszolgálás nagyon kedves, és udvarias. A kért vacsorát hihetetlen gyorsan kihozták és finom, ízletes és friss volt minden. Minden külön kívánságunkat teljesítették azonnal és szívélyesen.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
2016. október 23.a párjával járt itt
Egy rokonom ajánlotta ezt az éttermet, ha megyünk Szegedre, itt együnk valami finomat. Így városi barangolásaink alkalmával, első kőrben beugrottunk egy jó korsó csapolt sörre. Mivel tetszett a hely és jó árakat láttunk az étlapon, később vissza tértünk vacsorára is. A kiszolgálás udvarias, kedves és gyors.
HBH Bajor Söröző & Étterem Szeged - Étel/italHBH Bajor Söröző & Étterem Szeged - Étel/italHBH Bajor Söröző & Étterem Szeged - Étel/italHBH Bajor Söröző & Étterem Szeged - Étel/italHBH Bajor Söröző & Étterem Szeged - Étel/italHBH Bajor Söröző & Étterem Szeged - BelsőHBH Bajor Söröző & Étterem Szeged - EgyébHBH Bajor Söröző & Étterem Szeged - BelsőHBH Bajor Söröző & Étterem Szeged - BelsőHBH Bajor Söröző & Étterem Szeged - Külső kép
Kiváló 2015. március 31.gyerekekkel járt itt
Külföldről hazalátogató lányunk és az itthon élő fiam családját láttuk vendégül a Bajorban. A családnak 8 főre foglaltam asztalt. Csak a legjobbakat tudom elmondani. Az étlap olyan hosszú, hogy nem lehet a végére jutni annyi a választék. Az étel ízletes az adag bőséges az ár érték arány jó, a felszolgálás udvarias. Szóval bátran ajánlom másoknak is. Tomibá
Kiváló 2014. december 2.a párjával járt itt
Születésnapi vacsorán voltunk november 22. -én szombaton a HBH sörözőben. Egyszerűen remek ételek remek, figyelmes kiszolgálás fogadott minket egyszerűen nem találni fogást rajtuk. Mindenkinek ajánlom aki szeretne jót enni korrekt áron, figyelmes kiszolgálással. A libatepertős előétel egyszerűen frenetikus volt.
Kiváló 2013. október 19.családjával járt itt
Többször vettük igénybe a vendéglő szolgáltatásait, főleg családi rendezvényekre. Nagyon rugalmasak, kedvesek, egyedi kéréseinket is megoldották, mindenkinek ajánlani tudom, hogy legyen a vendégük. Nyáron sörudvart üzemeltetnek, - július közepétől augusztus 20-ig - melyet szintén érdemes kipróbálni.
HBH Bajor Söröző & Étterem Szeged a térképen
6720 SzegedDeák F. u. 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: Rádio
Gépzene: könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
Különtermek
Nagy terem - max. 70 fő