Cafe Frei Szolnok

09.01-11.30.
Hotel Kumánia Kisújszállás

Cafe Frei Szolnok vélemények

2018. augusztus 24., csoporttal járt itt
A Nicaraguai dohánykávé miatt járok oda és a salsás estekért. Egyébként elég drága helynek tartom, de hangulatos. A kiszolgálás hol ilyen hol olyan. Van, mikor meg sem látják, hogy bemegyünk. A sütik nagyon finomak, jobb, mint bármeely cukrászdában Szolnokon. Érdemes megkóstolni.
Átlagos 2018. április 23.egyedül járt itt
Lehet hogy itt is van elvitelre lehetőség, de fel sem ajánlották ezt az opciót. Igazán nem adnak elég időt arra, hogy átnézzem a lehetőségeket, ezután már kérdezni sem mertem. Egyébként szerintem tiszta és jó hangulatú lenne, de valami lágy kávézós zene jó lenne. Hátrány, hogy a WC nem a helyiségben van, hanem a művelődési házba át kell menni és. . . szóval labirintus
Kiváló 2018. április 23.a párjával járt itt
Sajnos az érkezésünkkor nem köszöntött minket a két hölgy, mert épp nevetgéltek valamin. Ezt kicsit rossz néven vettem, viszont utána a kiszolgálás már nagyon kedves volt, így ez nem ront az értékelésem végén. Gyorsan megkaptuk a két rendelt italt és nagyon finomak voltak, bár kaphattunk volna hozzá plusz cukrot vagy tejet, mert nem mindneki ízlése egyforma, ki hogy szereti a kávét.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2017. április 30.a párjával járt itt
A hely bár központi helyen van egy téren, nem túl könnyen találtuk meg. A fagyit próbáltuk ki itt. Sós pisztáciát kértünk, ami ízletes volt, de a tölcsér ehetetlen, ki is dobtuk. A fagyik a nevük alapján izgalmasak, csoki sörrel stb. A kávéjuk máshol kiválóak itt most azt nem kóstoltuk. A fagyi az utcán egy standon van, alig észrevehető, hogy a Freihez tartozik.