Tsaba

Tsaba adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Gasztro-guru  •  Házias ízek kedvelője  •  Kuponvadász  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2016.10.11
Utoljára itt2017.11.20

2016. október 11.a párjával járt itt
A hely maga a nyugalom szigete. Már a hegyre vezető út is egy autentikus kikapcsolódást sejtet, amiben a megérkezésünkkor sem kell csalódnunk! A parkoló hétvégén igencsak megtelik, ám a hotel másik oldalán kényelmesen megállhatunk egy másik - bár inkább a kirándulóknak fenntartott - parkolóhelyen. A hotelbe belépve kellemes fa illat fogad.
2016. október 11.családjával járt itt
A párom anyukájával és nagyszüleivel remek 3 napot töltöttünk el Sikondán! Odaút során megálltunk ebédelni egy a Pécs és Sikonda között kanyargó kis szerpentin mentén található étteremben, aminek a nevére nem emlekszem, de nagyon jó konyhájuk van és bátran merem ajánlani!
Kiváló 2016. október 17.egyedül járt itt
Külföldről tartottam Kiskunfélegyházára, ám másnap még dolgom volt Budapesten, így a legnagyobb szálláskereső portálon elkezdtem nézelődni. Nem szerettem volna sokat költeni, így az árakat néztem legfőképp!