tumari

tumari adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2016.05.18
Utoljára itt2021.07.08

2016. május 18.a párjával járt itt
A pünkösdi hétvégét párommal a debreceni Hotel Óbesterben töltöttük. Az első pillanatban megragadott a szálloda sajátos atmoszférája. A szépen megmunkált faborítások, a süppedő szőnyegek, melegfényű lámpák, az étterem hamisítatlan pub hangulata elbűvölő.
2016. május 18.a párjával járt itt
A debreceni Nagyerdőben található a Leveles csárda, mely hangulatában, berendezésében őrzi az egykori csárdák világát a maga egyszerűségében, túlzásoktól, gicsbe hajló "magyaroskodástól" mentesen (mely oly gyakran jellemző az ilyen éttermekre). Az étlapon megtalálhatók a magyar konyha hagyományos ételei.
2018. augusztus 30.a párjával járt itt
Egy hét végét töltöttünk Szarvason, a Körös partján. Már előre elhatároztuk, hogy mindenképpen betérünk a Halászcsárdába, amit nem bántunk meg. Nekem tetszett a hely hangulat, a Körös néző teraszok, a kékfestő abroszok. A kiszolgálás gyors és udvarias volt. A halászlé remek.
Felhasználó fényképei:
Halászcsárda Vendéglő Szarvas -