Hotel Óbester Debrecen ★★★

Hotel Óbester Debrecen
4026 Debrecen, Péterfia utca 49.

Hotel Óbester Debrecen a térképen

Hotel Óbester Debrecen értékelése:

9. helyezett az 53 debreceni szállás közül
70. helyezett Észak Alföldön - 669 szállás közül

Hotel Óbester Debrecen bemutatkozása

A debreceni Hotel Óbester történelmi koncepcióként a magyar huszárságnak állít emléket. A szálloda berendezése, kiállított tárgyai, a művészeti alkotások a huszárvilágot idézik fel, a szálloda nevét is Simonyi óbesterről, a híres magyar huszárról kapta.

Hotel Óbester Debrecen képei

Hotel Óbester Debrecen

Hotel Óbester Debrecen vélemények

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 8.
Előbb érkeztem, mint ahogy a szobát el lehetett foglalni és másnap tovább volt dolgom Debrecenben, mint ahogy a szobát el kellett hagyni, ennek ellenére a kocsimat a szálloda zárt parkolójában hagyhattam. Ez nagy segítség volt nekem, mivel a csomagokkal teli autót nem szívesen hagytam volna az utcán, ráadásul a belvárosban van a szálloda, így a parkolásért fizetni is kellett volna!

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Az múlt hétvégén - szombat,vasárnap- rendezték Debrecenben a női kézilabda Magyar Kupa négyes döntőjét. Lelkes szurkolóként szombat éjszakára foglaltunk szobát a szállóban. A hotel és a szobánk szép,a bútorzat elegáns,mindenütt nagy tisztaság. Érdekes módon a szállást reggeli nélkül kínálják. . . A gondosan összállított berendezés egyik-elég nagy-szépséghibája a tv.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
A hotel nagyon szép, viszont a pincérek nagyon barátságtalanok. A reggeli választék bőséges.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
Elsőre nagyon tetszett a szobánk, ugyanis a negyedik emeleten kaptunk helyet és szép nagy szobánk volt. Aztán láttuk az apró szépséghibákat, pl. a falon lévő sötétes csíkot és a fürdőszobánál is volt kis szembetűnő hiba. Azonban ezek nem olyan problémák voltak, amik eltántorítottak a szobánktól. Az ágyunk maximálisan kényelmesek voltak, a törülközők és egyéb textíliák is frissek tiszták voltak.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 9.
Szoba világítás igen szerény. Tv szolgáltatás 2*-ot sem éri el. A fürdőszoba lelakott, a karbantartás hiánya mutatkozik. A reggeli választék menzai, a meleg ételek hidegek, a személyzet nincs a helyzet magaslatán. Évente többször is Debrecenben töltünk néhány napot, többnyire az Óbesterben, de a szinte a folyamatos gyengülés miatt ez a jövőben meggondolandó!

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 16.
Gyönyörű szép szálloda közel mindenhez pár perc séta és már bent is vagy a központban. A wellnes részt nem próbáltuk ki. Az Ital árak teljesen korrekt az étel árakat kicsit soknak tartottam de a felszolgálás a tálalás és az ízek ezt ellensúlyozzák. Nagyon Finom volt minden amit ettünk és hamar kész. Két negatívum amit megjegyeznék az első a tv.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 1.
Alapjában nem lenne rossz hotel, bár nem a mi ízlésünk. A recepciós segítőkész, a pincérek rendesek, a személyzet összességében jó benyomást tett ránk.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
A szállás gyönyörű volt, kényelmes az ágy a takaritás is rendben volt. A szilveszteri rendezvénnyel nem voltam igazán megelégedve, mivel a sztár
vendég kb 20 percet töltött el, ennél többet vártam. A zene jó volt. Az étkezéssel kapcsolatban a sült malac nekem kemény volt, a hely is szűk volt. A tombolán nyertem, ennek nagyon örültem.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Kellemes 3 napot töltöttünk a szállodában. A személyzet kedves, barátságos, segítőkész volt. A szilveszter este jó hangulatban telt, jó volt a zenekar a sztár fellépő. Az ételek finomak voltak és nagy volt a választék. Korlátlan étel és italfogyasztás tartozott a szilveszteri programhoz és bármilyen italt vagy kávét kértünk a pincérek készségesen kihozták, sőt többször is megkérdezték kérünk-e valamit.
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 3.
A recepciós hölgy nagyon kedves és felkészült volt,a szoba tágas és tiszta. Az árak is kedvezőnek mondhatók,a reggeli bőséges és finom volt. Nagyon szép aranyozott székek vannak a hotelben,korhű huszárképek többek között. Az,hogy 5 percre van a belváros szintén nagyon jó. Kedvesemmel voltam és valószínüleg visszatérünk.

Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 23.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Stop Panzió
2 nap/1 éjszaka 5.050 - 6.250,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánsszal, kézműves foglalkozásokkal, közös karácsonyfa díszítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.24-ig
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 12.350 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.24-ig
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 20.475,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
Érvényes: 2021.10.15-ig
Deák Vendégház
4-6 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2020.10.30-ig
Hotel Bungalló
5 nap/4 éjszaka 7.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Major Panzió & Étterem
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.28-ig

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Napi árak
Őszi akció (min. 2 éj)