Hotel Óbester Debrecen ★★★

Hotel Óbester Debrecen
4026 Debrecen, Péterfia utca 49.

Hotel Óbester Debrecen a térképen

Hotel Óbester Debrecen értékelése:

9. helyezett az 53 debreceni szállás közül
68. helyezett Észak Alföldön - 660 szállás közül

Hotel Óbester Debrecen bemutatkozása

A debreceni Hotel Óbester történelmi koncepcióként a magyar huszárságnak állít emléket. A szálloda berendezése, kiállított tárgyai, a művészeti alkotások a huszárvilágot idézik fel, a szálloda nevét is Simonyi óbesterről, a híres magyar huszárról kapta.

Hotel Óbester Debrecen képei

Hotel Óbester Debrecen

Hotel Óbester Debrecen vélemények

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 8.
Előbb érkeztem, mint ahogy a szobát el lehetett foglalni és másnap tovább volt dolgom Debrecenben, mint ahogy a szobát el kellett hagyni, ennek ellenére a kocsimat a szálloda zárt parkolójában hagyhattam. Ez nagy segítség volt nekem, mivel a csomagokkal teli autót nem szívesen hagytam volna az utcán, ráadásul a belvárosban van a szálloda, így a parkolásért fizetni is kellett volna!

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Az múlt hétvégén - szombat,vasárnap- rendezték Debrecenben a női kézilabda Magyar Kupa négyes döntőjét. Lelkes szurkolóként szombat éjszakára foglaltunk szobát a szállóban. A hotel és a szobánk szép,a bútorzat elegáns,mindenütt nagy tisztaság. Érdekes módon a szállást reggeli nélkül kínálják. . . A gondosan összállított berendezés egyik-elég nagy-szépséghibája a tv.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
A hotel nagyon szép, viszont a pincérek nagyon barátságtalanok. A reggeli választék bőséges.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
Elsőre nagyon tetszett a szobánk, ugyanis a negyedik emeleten kaptunk helyet és szép nagy szobánk volt. Aztán láttuk az apró szépséghibákat, pl. a falon lévő sötétes csíkot és a fürdőszobánál is volt kis szembetűnő hiba. Azonban ezek nem olyan problémák voltak, amik eltántorítottak a szobánktól. Az ágyunk maximálisan kényelmesek voltak, a törülközők és egyéb textíliák is frissek tiszták voltak.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 9.
Szoba világítás igen szerény. Tv szolgáltatás 2*-ot sem éri el. A fürdőszoba lelakott, a karbantartás hiánya mutatkozik. A reggeli választék menzai, a meleg ételek hidegek, a személyzet nincs a helyzet magaslatán. Évente többször is Debrecenben töltünk néhány napot, többnyire az Óbesterben, de a szinte a folyamatos gyengülés miatt ez a jövőben meggondolandó!

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 16.
Gyönyörű szép szálloda közel mindenhez pár perc séta és már bent is vagy a központban. A wellnes részt nem próbáltuk ki. Az Ital árak teljesen korrekt az étel árakat kicsit soknak tartottam de a felszolgálás a tálalás és az ízek ezt ellensúlyozzák. Nagyon Finom volt minden amit ettünk és hamar kész. Két negatívum amit megjegyeznék az első a tv.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 1.
Alapjában nem lenne rossz hotel, bár nem a mi ízlésünk. A recepciós segítőkész, a pincérek rendesek, a személyzet összességében jó benyomást tett ránk.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
A szállás gyönyörű volt, kényelmes az ágy a takaritás is rendben volt. A szilveszteri rendezvénnyel nem voltam igazán megelégedve, mivel a sztár
vendég kb 20 percet töltött el, ennél többet vártam. A zene jó volt. Az étkezéssel kapcsolatban a sült malac nekem kemény volt, a hely is szűk volt. A tombolán nyertem, ennek nagyon örültem.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Kellemes 3 napot töltöttünk a szállodában. A személyzet kedves, barátságos, segítőkész volt. A szilveszter este jó hangulatban telt, jó volt a zenekar a sztár fellépő. Az ételek finomak voltak és nagy volt a választék. Korlátlan étel és italfogyasztás tartozott a szilveszteri programhoz és bármilyen italt vagy kávét kértünk a pincérek készségesen kihozták, sőt többször is megkérdezték kérünk-e valamit.
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 3.
A recepciós hölgy nagyon kedves és felkészült volt,a szoba tágas és tiszta. Az árak is kedvezőnek mondhatók,a reggeli bőséges és finom volt. Nagyon szép aranyozott székek vannak a hotelben,korhű huszárképek többek között. Az,hogy 5 percre van a belváros szintén nagyon jó. Kedvesemmel voltam és valószínüleg visszatérünk.

Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 20.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Stop Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.050,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 24.966,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.16. - 2020.08.23.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, pusztakocsikázással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 12.350,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Centrum Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 12.700 - 13.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.03-ig
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 45.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Laci Betyár Fogadó
5 nap/4 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Kemencés party élőzenével, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.15.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

DebrecenX