VarjúJ

VarjúJ adatlapja

Regisztráció2013.08.05
Utoljára itt2016.11.28

2013. augusztus 5.barátokkal járt itt
Egy hétköznap jártunk itt és asztalfoglaláskor 21:00-24:00 időpontot jelöltük meg. Eleinte nagyon kedvesek voltak a pincérek,de mikor már csak mi voltunk az étteremben egyre többet jöttek oda,hogy akarunk még valamit fogyasztani. Az ajtóban álltak és állandóan oda bámultak,ahol ülünk. Kellemtelen volt így enni vagy inni.
2014. március 14.családjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk itt a családdal és meg voltunk elégedve. A személyzet kedves volt az ételek nagyon finomak és bőségesek,mindig frisset hoztak amint elfogyott valami. Sajnos voltak kellemetlenségek is:a wc-ból csatorna szag áradt,de a recepción elmondták,hogy eddig még nem fordult elő ilyen.
2013. augusztus 5.barátokkal járt itt
Az ételek nagyon finomak voltak,a kiszolgálás is rendben volt. Az ismerősöknek is nagyon tetszett. Egészen addig,amíg fizetni nem kellett. Úgy volt,hogy mi fizetünk,de az ismerősök fizettek végül és a szerviz díj is a számlájukon volt. Az étlap minden oldalán a következő felírat látható nagy betűkkel: "A számla végösszegéhez 10% szerviz díjat számolunk,amennyiben Ön elégedett volt a kiszolgálással.