vasf

vasf adatlapja

Regisztráció2016.05.17
Utoljára itt2017.02.13

2024. január 22.a párjával járt itt
A szállodával alapvetően nincs baj. Tiszta volt. A szoba kényelmes. Személyzet kedves és segítőkész. Apróságok azért itt is voltak. A szoba fűtése nem volt bekapcsolva és mivel havazott kint ezért nem volt meleg szobában. A fűtés egyébként egy termosztáttal volt szabályozható és a bejárat felett fújta be a levegőt.
2016. május 17.a párjával járt itt
Első benyomás alapvetően jó volt. A bútorzat a szobákban néhol már kissé kopott, de tisztaság és rend fogadott minket mindenhol. A szobával kapcsolatban volt egy kis problémánk, ugyanis nem jeleztem foglaláskor, hogy franciaágyas szobát szeretnénk és olyat kaptunk ahol két különálló ágy volt.
Kiváló 2022. május 24.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk. Nagyon szeretjük ezt a szállodát. Hozta is az eddigi színvonalat. Nagyon udvarias kedves személyzet. Tisztaság. Remek ételek. Azonban minden értékelésnél leírom hátha egyszer meghallgatásra talál. A szálloda kicsit retro hangulatú, ráférne egy felújítás. A recepció és az étterem még rendben van.
Hunguest Hotel Freya válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönettel vettük visszajelzését és külön köszönet a maximális pontszámért!
Nagy örömünkre szolgál, hogy pihenésük helyszínéül minket választottak.
Az év végén kezdődik el szállodánk felújítása, mely során az épület kívül-belül megszépül.
2022. május 30., , Hunguest Hotel Freya