Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest
1116 Budapest, Érem u. 2.

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest a térképen

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest értékelése:

söröző, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni, Edelweiss

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest bemutatkozása

Budapest XI. kerületében az Érem utcában, nemzetközi-magyaros konyhával és különleges kenyérlángossal várja Vendégeit a VakVarjú Vendéglő.

Tudja Ön, hogy mi a vakvarjú?
A vakvarjú a kenyérlángos népi elnevezése és egyben éttermünk ... Tovább >>

Tudja Ön, hogy mi a vakvarjú?
A vakvarjú a kenyérlángos népi elnevezése és egyben éttermünk névadója is.
Azért választottuk ezt a kedves emlékeket ébresztő régi magyar nevet, mert konyhánk egyik különlegessége a kenyérlángos, valamint a magyar konyha legfinomabb remekeit kínáljuk Önnek, reform köntösben.
A VakVarjú olyan étterem, ahol minden azért van, hogy Ön jól érezze magát! Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy napról napra többet nyújtsunk vendégeinknek. Ha már jobban szeret majd nálunk (l)enni, mint otthon, akkor értük el mi is a célunkat.

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest képei

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest vélemények

2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 12.
Többször és több helyen sikerült már kipróbálni a VakVarjú étterem lánc vendéglátását. Voltunk a VakVarjú Pest és a VakVarjú Csónakház éttermükben is többedszer. Mindannyiszor teljes megelégedéssel távoztunk a helyekről. Gondoltuk kipróbáljuk a VakVarjú Budát is, egy születésnapos ünneplés apropóján. Nagy csalódás volt.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
A Vakvarjú egyértelműen átlag feletti hely, az ember erősen gondolkodik, hogy 4 vagy 5 pontot adjon neki. Végül is megadom az 5-öt, hogy ne nyomjam bele őket a négypontos tengerbe. A minap zártkörű rendezvényen voltunk itt, családi ünnepen. Az előétel-kör remek volt: paradicsom-salsa, erdélyi padlizsánkrém és juhtúrókrém. Jóféle kenyérrel kísérve.

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendkívüli kínálat és korrekt gyors kiszolgálás, minőségi alapanyagok és tálalás, minden részletre odafigyelő design. Remek hangulata van az étteremnek, egy élmény ott tölteni minőségi időt.
Az ételek pazarok mind küllemre mind ízvilágra, egyediségre; a felszolgálók maximálisan vendég-centrikusak és nagyon tájékozottak az étterem kínálatából.
Budaörs
Ábrahámhegy

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 17.
Már többször kerestem a helyet, mert jót olvastam róla, és mert izgatott is, de valahogy nem találtam meg. . . a Nyéki (Kondorosi) uszoda mögött kóvályogtam valahol autóval, semmi. Ma meg nem ide készültem, valami előadásra siettem és paff, beleszaladtam a budai Vakvarjúba! Nem is hagytam ki! Idő ide vagy oda, megvan, itt ennem kell!
Salgótarján

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 5.
Már régen vágytunk ide , hogy együnk valami specialitást. Egy esküvő utáni késői, családi ebédről volt itt szó. Nagyon kedves kiszolgálás, nem tolakodó személyzet szolgált itt fel. Az ételek, italok finomak, az árak kicsit borsosak, természetesem B. pest és könyékére vannak kiélezve, de nem mondanám hogy túlzás. Itt minőséget kapunk.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Visszatérő vendégei vagyunk az étteremnek, mindig van szezonális választék, ami között találunk a fogunkra valót. A hely kutyabarát, ami nekünk külön előnyt jelent, nagyon kedvesek ha az ember kutyával érkezik, kaptunk mindig rögtön vizet, tálban. A kedvencünk a májgombócos leves, amit kis piros edényben szolgálnak fel, és két ember bőven jól lakik vele.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
Két kislányunkkal kerestünk kifejezetten gyerekbarát éttermet, hogy szüleimmel nyugodtabban tudjunk találkozni, vacsorázni (többszáz km-re lakunk, így ritkán van erre alkalmunk). Nem nagy, de jól felszerelt játszósarok van, 2 és 4 éves lányaink szuperül elfoglalták magukat ott. Az ételek fantáziadúsak, mert pl.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 29.
Családi ünnepek alkalmával látogattunk el (már nem először) az étterembe. Kedves, udvarias, szolgálatkész csapat, nagyon finom kaják. Mindenben maximális "ügyfélbarát" hozzáállással találkoztunk. Vihettük a szülinapi tortát, választhattunk, hogy melyik asztalnál szeretnénk ülni. Ha ide jövök, tudom, hogy milyen árakat fogot látni az étlapon, ennek tudatában jövök.

boogi TOP étteremértékelő
2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 25.
A budai Vakvarú szinte a semmi közepén áll, mégis hétvégén tele van: arra gondolnánk, hogy annyira jó a hely, hogy messziről kocsival is érdemes idejönni. Ez majdnem igaz is. Semmi rosszat nem tudok mondani: finomak az ételek, kedvesek a felszolgálók, de valami mégis hiányzik. Ha csak leszaladnék a szomszédba jót enni, azt mondom ok, de ezért nem autózok át a fél világon.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kiszolgálás megdöbbentő volt - negatív értelemben ! ! ! ! A felszolgáló hölgy tulajdonképp eldöntötte, h mit kérjünk, amikor 2 ételről kérdeztünk ! ! ! ! ! ! Könyörgöm: MI kérdeztünk és mi KÉRDEZTÜNK - azért, h döntsünk. Nagyon határozottnak is lehet nyilvánítani (főleg, ha férfi mondja. . . ), de inkább SZEMTELEN ÉS TÜRELMETLEN volt.
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 29.
Nagyon sajnáljuk, hogy csalódnia kellett éttermünkben. Észrevételeit természetesen jelezni fogjuk üzletvezetőnk felé. Bízunk abban, hogy a jövőben ad nekünk még egy esélyt és újra a vendégeink között üdvözölhetjük majd. Üdvözlettel: VarjúCsapat
Vakvarjú Vendéglő - Buda, VakVarjú

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.039 - 9.678,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.24. - 2020.12.29.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 28.365,- Ft/fő/éj ártól;tt belépőjegy a Gellért, Lukács vagy Rudas Fürdőbe, 50% engedmény a Széchenyi Fürdő belépő árából, adók., WIFI-vel
2020.09.24. - 2020.09.30.
Tó Wellness Hotel
Bánk
2 nap/1 éjszaka 18.003,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.
Hotel Adalbert - Szent György Ház
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2020.10.31.
Hotel Amadeus
2 nap/1 éjszaka 8.447 - 17.597,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel
2020.09.24. - 2021.12.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-és fitnesz részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.22. - 2020.12.06.
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.375 - 22.425,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.08.29.
Green Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.863 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.24. - 2021.09.14.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.717 - 19.181,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.24. - 2020.12.31.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 24.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pálinka és borkóstolással, élőzenével, éjszakai fürdőzéssel, késői kijelentkezéssel, wellness és fitness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.25. - 2020.09.27.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
2 nap/1 éjszaka 14.473 - 31.594,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.09.24. - 2021.09.30.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Libra Hotel Budapest
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Vakvarjú Vendéglő - Buda BudapestX