Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest
1116 Budapest, Érem u. 2.

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest a térképen

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest értékelése:

söröző, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni, Edelweiss

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest bemutatkozása

Budapest XI. kerületében az Érem utcában, nemzetközi-magyaros konyhával és különleges kenyérlángossal várja Vendégeit a VakVarjú Vendéglő.

Tudja Ön, hogy mi a vakvarjú?
A vakvarjú a kenyérlángos népi elnevezése és egyben éttermünk ... Tovább >>

Tudja Ön, hogy mi a vakvarjú?
A vakvarjú a kenyérlángos népi elnevezése és egyben éttermünk névadója is.
Azért választottuk ezt a kedves emlékeket ébresztő régi magyar nevet, mert konyhánk egyik különlegessége a kenyérlángos, valamint a magyar konyha legfinomabb remekeit kínáljuk Önnek, reform köntösben.
A VakVarjú olyan étterem, ahol minden azért van, hogy Ön jól érezze magát! Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy napról napra többet nyújtsunk vendégeinknek. Ha már jobban szeret majd nálunk (l)enni, mint otthon, akkor értük el mi is a célunkat.

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest képei

Vakvarjú Vendéglő - Buda Budapest vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2021. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. április 4.
Hát, ez most nem sikerült. Nekem nagyon kellemes emlékem volt a pesti, meg a budai Vakvarjúról is, talán ezért esett a választásunk most is éppen rájuk, húsvéti lakoma reményében. Kétszemélyes Hímes tojás hidegtál. Meg is érkezett, jó korán, kissé gyanúsan kis adagnak látszott, de nem baj, mert biztos nagyon jó lesz. Bevallom, nem ízlett. . .

2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 12.
Többször és több helyen sikerült már kipróbálni a VakVarjú étterem lánc vendéglátását. Voltunk a VakVarjú Pest és a VakVarjú Csónakház éttermükben is többedszer. Mindannyiszor teljes megelégedéssel távoztunk a helyekről. Gondoltuk kipróbáljuk a VakVarjú Budát is, egy születésnapos ünneplés apropóján. Nagy csalódás volt.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
A Vakvarjú egyértelműen átlag feletti hely, az ember erősen gondolkodik, hogy 4 vagy 5 pontot adjon neki. Végül is megadom az 5-öt, hogy ne nyomjam bele őket a négypontos tengerbe. A minap zártkörű rendezvényen voltunk itt, családi ünnepen. Az előétel-kör remek volt: paradicsom-salsa, erdélyi padlizsánkrém és juhtúrókrém. Jóféle kenyérrel kísérve.

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendkívüli kínálat és korrekt gyors kiszolgálás, minőségi alapanyagok és tálalás, minden részletre odafigyelő design. Remek hangulata van az étteremnek, egy élmény ott tölteni minőségi időt.
Az ételek pazarok mind küllemre mind ízvilágra, egyediségre; a felszolgálók maximálisan vendég-centrikusak és nagyon tájékozottak az étterem kínálatából.
Budaörs
Ábrahámhegy

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 17.
Már többször kerestem a helyet, mert jót olvastam róla, és mert izgatott is, de valahogy nem találtam meg. . . a Nyéki (Kondorosi) uszoda mögött kóvályogtam valahol autóval, semmi. Ma meg nem ide készültem, valami előadásra siettem és paff, beleszaladtam a budai Vakvarjúba! Nem is hagytam ki! Idő ide vagy oda, megvan, itt ennem kell!
Salgótarján

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 5.
Már régen vágytunk ide , hogy együnk valami specialitást. Egy esküvő utáni késői, családi ebédről volt itt szó. Nagyon kedves kiszolgálás, nem tolakodó személyzet szolgált itt fel. Az ételek, italok finomak, az árak kicsit borsosak, természetesem B. pest és könyékére vannak kiélezve, de nem mondanám hogy túlzás. Itt minőséget kapunk.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Visszatérő vendégei vagyunk az étteremnek, mindig van szezonális választék, ami között találunk a fogunkra valót. A hely kutyabarát, ami nekünk külön előnyt jelent, nagyon kedvesek ha az ember kutyával érkezik, kaptunk mindig rögtön vizet, tálban. A kedvencünk a májgombócos leves, amit kis piros edényben szolgálnak fel, és két ember bőven jól lakik vele.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
Két kislányunkkal kerestünk kifejezetten gyerekbarát éttermet, hogy szüleimmel nyugodtabban tudjunk találkozni, vacsorázni (többszáz km-re lakunk, így ritkán van erre alkalmunk). Nem nagy, de jól felszerelt játszósarok van, 2 és 4 éves lányaink szuperül elfoglalták magukat ott. Az ételek fantáziadúsak, mert pl.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 29.
Családi ünnepek alkalmával látogattunk el (már nem először) az étterembe. Kedves, udvarias, szolgálatkész csapat, nagyon finom kaják. Mindenben maximális "ügyfélbarát" hozzáállással találkoztunk. Vihettük a szülinapi tortát, választhattunk, hogy melyik asztalnál szeretnénk ülni. Ha ide jövök, tudom, hogy milyen árakat fogot látni az étlapon, ennek tudatában jövök.

boogi TOP szállásértékelő
boogi TOP étteremértékelő
boogi TOP egyébhely értékelő
2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 25.
A budai Vakvarú szinte a semmi közepén áll, mégis hétvégén tele van: arra gondolnánk, hogy annyira jó a hely, hogy messziről kocsival is érdemes idejönni. Ez majdnem igaz is. Semmi rosszat nem tudok mondani: finomak az ételek, kedvesek a felszolgálók, de valami mégis hiányzik. Ha csak leszaladnék a szomszédba jót enni, azt mondom ok, de ezért nem autózok át a fél világon.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Atrium Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.564,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2 nap/1 éjszaka 18.473 - 50.446,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2022.12.31.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 5.175 - 20.178,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2021.07.01. - 2023.03.15.
Impulso Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.278,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.324,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.05.20. - 2021.05.24.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 8.570,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.05.11. - 2021.12.29.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.794 - 8.536,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2022.01.02.
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.428 - 32.358,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.04.26.
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.381 - 69.510,- Ft/fő/éj között: választható ellátás
2020.10.22. - 2022.03.31.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.616 - 31.584,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2023.01.01.
Gastland M1 Hotel
Páty
2 nap/1 éjszaka 11.846 - 15.679,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.28. - 2021.12.31.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 21.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.12.23.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Vakvarjú Vendéglő - Buda BudapestX