Zelda of Arel

Zelda of Arel adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Táplálkozástudatos  •  Borbarát  •  Gasztro-guru  •  Akció-figyelő  •  Üzleti utazó  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2013.06.09
Utoljára itt2020.11.13

Kiváló 2013. augusztus 20.családjával járt itt
Az étterem és panzió Szeged egyik eldugott utcájában helyezkedik el. Nyáron a kerthelység, hűvösebb időben a belső működik. Van egy kis terem, ahova csoportok is összegyűlhetnek, mondjuk egy osztálytalálkozó alkalmával. A kerthelység fedett, ezért egy kicsit be tud oda állni a meleg, de van egy nagy ventillátor.
Felhasználó fényképei:
Stüszi Vadász Étterem Szeged - Stüszi Vadász Étterem Szeged - Stüszi Vadász Étterem Szeged -
Kiváló 2013. június 9.családjával járt itt
Már évek óta járok ide, mióta megnyílt. Rosszat még sose ettem, minden kiváló volt. A menü amolyan régimódi nagy. Vannak állandó elemek, de szezonális kínálat is. Sok a csirke étel. A steaket nagyon finoman csinálják. A csapolt sörök választéka széles, ajánlom kipróbálni az angol söröket, amik igazán különleges kínálat.
Felhasználó fényképei:
John Bull Pub Szeged - John Bull Pub Szeged - John Bull Pub Szeged -
Gyenge 2018. január 20., kollégákkal járt itt
Nem is tudom, ezt a helyet miért hívják kastélyszállónak. Mármint a bútorok régiek, de semmi igazi kastély jellege nincs. Portugáliában voltam átalakított kolostorban, és az jobban hasonlított kastélyra. [moderálva - a szerk. ]
Kezdjük a helyszínnél. Balf egy kis falu, szóval nem lehet tőle sokat várni.