Főtér Cafe Restaurant Eger

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Főtér Cafe Restaurant Eger vélemények

2021. november 2.a párjával járt itt
Eger felé tartva foglaltunk 2 személyre asztal, ami szükséges is volt, mert eléggé tele volt az étterem szombaton vacsoraidőben. A télikertben kaptunk helyet, rálátással a Dobó térre. Elég jó választék volt a talán Egerhez, erdőkhöz kapcsolódó ételekből. A kiszolgálás kedves volt és korrekt.
Kiváló 2021. augusztus 1.a párjával járt itt
Az éttermet ajánlások alapján választottuk (és a SZÉP-kártyás fizetési lehetőség is számított), nem csalódtunk.
Nagyon udvariasak, mosolygósak a pincérek. Az asztalok tiszták, rendezettek voltak, középen virággal.
Az ételeket elég gyorsan kihozták. Nem csupán jól nézett ki a tálalás, de igazán finom volt minden - így aztán máskor is ott vacsoráztunk.
Jó szívvel ajánlom a helyet. . .
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2019. április 22.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép helyen található és elég korrektek az árak, emiatt választottuk. A kiszolgálásnak főleg a stílusa valóban "érdekes", ahogy mások is írták, de ezt később sok más egri étteremben, kávézóban is tapasztaltuk - tisztelet a kivételnek. Az adagok változatosak - volt főétel, ami hatalmas volt, másik viszont elég kicsi.
Kiváló 2019. február 7.barátokkal járt itt
Már sokadik alkalommal tértünk be egy délutáni beszélgetésre, most sem csalódtunk. . . Hangulatos fények, esti kivilágításban a Dobó tér fényei is láthatóak. . Rendelésünk pizzákból, borból és gesztenyepüréből állt. Halk zene is szólt, ami kellemes volt. . Délutáni öt órai hangulat volt. A pincérek udvariasok.
Átlagos 2018. augusztus 21.családjával járt itt
A nyár esti forgatagba ez a hely volt szimpatikus a teraszon volt 1 asztal 4 székkel. Bár mi 6-an voltunk. Álltunk, vártunk, és a fiatal pincér srác is. Abszolút semmit nem kérdezett csak figyelt bennünket. Jeleztük szeretnénk leülni, mire ő tök közönyösen válaszolt hát ez ide nem fog menni, mert 4 szék van.
Kiváló 2018. augusztus 7.családjával járt itt
Tiszta, hangulatos étterem, ami az egri Dobó téren, tehát egy frekventált helyen található. Udvarias, gyors kiszolgálásban volt részünk. . Az ételek kiválóak. Harcsa halászlé nagyon finom, a csülök pedig nem csak hogy finom, hanem meglepetésünkre egy egészet adtak, óriási adag volt! ! ! Megfizethető, korrekt árakkal dolgoznak. Ajánlani tudom másoknak is.
2017. szeptember 17.a párjával járt itt
Szinte hihetetten, de kiváló ételeket kaptunk nagyon gyenge minőségű desszerttel. Amely annyira gyenge volt, hogy alig ettünk belőle, hiába nézett ki fantasztikusan csalódásunkat nem tudtuk véka alá rejteni. A pincér ezt egyszerű közönnyel vette tudomásul.
A mellékhelységben a fal szinte forró volt ami nem igazán tetszett hiszen egyébként is nagy volt a meleg!
Főtér Cafe Restaurant Eger - EgyébFőtér Cafe Restaurant Eger - Étlap/itallapFőtér Cafe Restaurant Eger - Étlap/itallapFőtér Cafe Restaurant Eger - Étlap/itallapFőtér Cafe Restaurant Eger - EgyébFőtér Cafe Restaurant Eger - Külső képFőtér Cafe Restaurant Eger - Külső kép
Kiváló 2017. szeptember 13.a párjával járt itt
Minden èvben megfordulunk Egerben,ès a Főtèben eszünk. Sosem csalodtunk mèg, függetlenül hogy más a szemèlyzet esetleg.
Szörnyű 2017. július 6.gyerekekkel járt itt
Egy nyári napon, Eger séta közben térünk be. A pincérek már az érkezéskor kelletlenek voltak. Az ételre, AMI MENÜ volt, rengeteget kellett várni, annyira rengeteget, hogy a szomszéd asztalhoz bő 20 perccel később jöttek, nem menüt rendeltek és majdnem egy időben kaptuk meg. Fizetéskor 10 percet vártam a számla kérés után, még félházas sem volt az étterem, és semmi.
Kiváló 2017. június 5.barátokkal járt itt
A hely a város főterén található,mint a neve is bizonyitja. Hely , ami tiszta. Azebéd választásunk,nem diétás ebéd volt. Csülök, tarja- hozzá finom sült krumpli. Nagy adag tálat hoztak, egy fél óra várakozás után. , Az étlapon sok különleges étel-liba, rák is szerepel. Az étel kifogástalan volt. A melegebn egy üveg finom limonádé is enyhitéstadott.