zolibor

zolibor adatlapja

Szeretem felfedezni Magyarország csodáit.
Regisztráció2013.05.27
Utoljára itt2015.03.23

Kiváló 2013. június 4.családjával járt itt
Szüleimmel látogattunk el Sopronba egy városnéző kirándulásra a nyár folyamán. A szálloda felső emeletén kaptunk 2 hálóteres apartmant. A szobák mérete megfelelő pihenéshez, TV, hűtő wifi működött. A tulajdonos rendkívül kedves és segítőkész volt (térképeket, programfüzeteket szívesen adott, sőt segített a wifi beállításban is) A reggeli igazi családias étkezés volt, a hölgy szívesen teljesítette extra kéréseinket is.
Felhasználó fényképei:
Hotel Panoráma Sopron - Hotel Panoráma Sopron -
Kiváló 2013. december 1.családjával járt itt
Szuper hely, nagyon bejött nekem és a családnak is. Udvarias kiszolgálás, megfelelő mennyiségű és minőségű ételek, és még a SZÉP kártyát is elfogadják. Az étterem könnyen megközelíthető, és kellemesen hűvös van benn nyáron is.
Kiváló 2013. május 27.családjával járt itt
A 2012-es kőszegi ostromhétvége alkalmából látogattunk el a városba. Egyáltalán nem bántuk meg. . . sőt! A szálloda elhelyezkedése, megközelíthetősége, szolgáltatásai minden igényünket maximálisan kielégítették. A dolgozók kedvesek voltak, az étteremben sem volt semmi probléma. Örülök, hogy a Hotel Írottkőt választottam, szívesen visszatérek máskor is.
Felhasználó fényképei:
Hotel Írottkő K?szeg - Hotel Írottkő K?szeg -