zoolika

zoolika adatlapja

Regisztráció2014.07.16
Utoljára itt2020.08.16

Átlagos 2020. augusztus 2.a párjával járt itt
Igen, sajnos mi is hasonló tapasztalatokat szereztünk. Én is azzal kezdem, hogy a szálloda szép, felújított, jó helyen található. Az alkalmazottak tényleg kedvesek. És ennyi. . . . . . . . . . . Félpanzió: hazudnék, ha azt írnám éhes marad az ember. De. . . . . . . . A reklámszövegben hirdetett tradicionális,mediterrán és reform konyha már finoman fogalmazva is túlzó.
Kiváló 2014. július 16.a párjával járt itt
Korábbi értékelések alapján állítottuk össze,szegedi pihenésünk alkalmával mely éttermeket próbáljuk ki. Udvarias,segítőkész személyzet. Mi kétszemélyes tálat rendeltünk. Nagyon mutatós volt a tálalás és bőséges a kínálat-még számomra is,aki a svédasztalok nagy rajongója. . . . . . . Az étterem nem nagy,de igazán szép.
Kiváló 2014. július 16.a párjával járt itt
Korábbi vélemények alapján választottunk éttermeket szegedi pihenésünk idejére. Így jutottunk el ide is. Halászlevet és kétszemélyes tálat rendeltünk. A halászlé dicsőítését még ma is hallgatom. . -én nem szeretem a halat,de természetesen megkóstoltam én is! Tényleg jó volt. Szép,tiszta étterem udvarias,segítőkész személyzettel.