Zsikkucu

Zsikkucu adatlapja

Regisztráció2015.11.05
Utoljára itt2015.11.10

2015. november 10.a párjával járt itt
Eddig talán ez az az étterem(lánc), amivel kapcsolatban a legvegyesebb érzéseim vannak. A telefonos foglalásuk egy katasztrófa volt, mert először 3/4 10-kor telefonáltam, akkor a kis hölgy letette, mondván, hogy 10-től van rendelésfelvétel. Hívtam őket 13 óra magasságában. Harmadszorra vették fel, akkor (ugyanaz a kis hölgy) közölte, hogy mindjárt visszahívnak ezen a számon.
Átlagos 2015. november 5.a párjával járt itt
Nem tudom, hogy adhat arra a helyre valaki 5-öst! A szoba leharcolt, beázás nyomai és "gyilkos" nyomok a padlószőnyegen. A törülközők inkább már csak rongyok szétszaggatva a kastélyszállóból. Gondolhatná az ember "persze, mert ÉTTEREM és panzió", de következetesen mosatlan salátát szolgáltak fel a vacsorával. (VacsoráBAN!
Kiváló 2015. november 5.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük ezt a helyet. Soha máshol ilyen finom és tartalmas palacsintázást nem láttunk. :)
Egy sósat és egy édeset szoktunk kérni és felezzük mind a kettőt, mert hatalmas adagokat adnak. :) Az étlap változatos, kinti teraszuk is van, nyáron nagyon kellemes. Szinte a vár mellett van, a sétálóutcán.