Buddha Original - Teréz körút Budapest

Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Buddha Original - Teréz körút Budapest vélemények

2082
2023. június 4.barátokkal járt itt
Tarkovszkij sorozat van a Művészben, péntekenként vetítik, a film után a cimborával, akivel moziban voltam, nyilván felvetődött, hogy akkor most együnk vagy igyunk egyet. . . séta a körúton, nézelődés és ez jött szembe. Gondoltunk, hogy itt csak eszünk valamit, aztán majd tovább. Közben meg lehet beszélni a nagy művész munkásságának korai szakaszát.
Buddha Original - Teréz körút Budapest - Étel/italBuddha Original - Teréz körút Budapest - Étel/italBuddha Original - Teréz körút Budapest - BelsőBuddha Original - Teréz körút Budapest - BelsőBuddha Original - Teréz körút Budapest - Külső képBuddha Original - Teréz körút Budapest - Külső kép
Átlagos 2020. december 14.barátokkal járt itt
A város egyik legjobb sushiját ők csinálják. Az étlapon találunk még pad thait, desszerteket, koktélokat is. Ár-érték arányban jónak mondható. Hátránya, hogy nem beszélik a magyart, de úgy gondolom ezzel ma már viszonylag sokan megbírkózunk. Viszont arra számíts, hogy angolul kell kommunikálnod.
Kiváló 2018. április 5.barátokkal járt itt
Március 15-én tértünk be az étterembe teljesen véletlenül. Valami fantasztikus a konyha. Ár-érték arány teljesen rendben volt és miután nem ettünk még itt a felszolgáló hölgy segített választani az étlapról. Nagy adagot szolgáltak fel,de annyira finom volt,hogy az utolsó falatig elfogyott.
Buddha Original - Teréz körút Budapest - Egyéb
Kiváló 2017. július 29.egyedül járt itt
Először jártam itt és nagyon jól éreztem magam. Isteni volt a sushi és a kiszolgálás is, nagyon figyelmesek voltak a pincérnők. Párommal mentem volna, csak közbejött valami, így egyedül kellett megbirkóznom a nagy sushi csodákkal, de sikerült, nagyon jól laktam. Köszönök mindent, csak így tovább! :)
Buddha Original - Teréz körút Budapest - Egyéb
2016. március 30.egyedül járt itt
Kuponnal vásároltam itt kedvezményesen egy főételt és egy jeges teát(2600 helyett 1690 Ft-ért). Annyi volt a megkötés, hogy 15 óra után lehet csak felhasználni és a preferált éttermet előre ki kellett választani. Korábban a Szent István körúti és az Október 6. utcai éttermeikben már jártam, így tudtam, hogy milyen ételekre lehet számítani.
Buddha Original - Teréz körút Budapest - EgyébBuddha Original - Teréz körút Budapest - EgyébBuddha Original - Teréz körút Budapest - EgyébBuddha Original - Teréz körút Budapest - EgyébBuddha Original - Teréz körút Budapest - EgyébBuddha Original - Teréz körút Budapest - Egyéb
2016. március 8.barátokkal járt itt
A Buddha wok bar akár jó emlékünk is lehetne. Bementünk, mondtuk, hogy egy-egy falat sushit szeretnénk aztán megyünk is tovább. A pincér azt mondja erre, hogy üljenek le, de hozzáteszi, hogy “nem szoktuk egy sushit felszolgálni”. Ezt már nem szerettem. Ha gesztust gyakorolnak, ne magyarázzák, hogy az mekkora, a mennyire rí ki a normális ügyvitelből.
Kiváló 2016. február 11.családjával járt itt
A Nyugatinál található ez az étterem ma délután tértünk be ide az egyébként nem túl barátságos Nyugati pályaudvar környékén lévő ám de hangulatos étterembe. Rengeteg mindent adnak itt pl. Sushit különböző tészta és rizs ételeket bizonyos leveseket és desszerteket.
2015. december 9.a párjával járt itt
Egyik hétköznap este a Játékszínbe készültünk, és a színház előtti vacsorát a szomszédos thai étteremben költöttük el. A berendezés még kialakítás alatt van, a falról azonban kiderült, hogy nem frissen vakolt, hanem szándékosan ilyen színű. Mindenesetre elég sivár képet mutat a belső.
2015. november 10.a párjával járt itt
Eddig talán ez az az étterem(lánc), amivel kapcsolatban a legvegyesebb érzéseim vannak. A telefonos foglalásuk egy katasztrófa volt, mert először 3/4 10-kor telefonáltam, akkor a kis hölgy letette, mondván, hogy 10-től van rendelésfelvétel. Hívtam őket 13 óra magasságában. Harmadszorra vették fel, akkor (ugyanaz a kis hölgy) közölte, hogy mindjárt visszahívnak ezen a számon.