Westy Hajó Étterem & Pub Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Westy Hajó Étterem & Pub Győr vélemények

Gyenge 2023. október 28.a párjával járt itt
A köretből a színes zöldségeket - a menükártya fényképeihez képest - elvitte az infláció, így sima szürke héjába főtt krumplit kaptam. Kérdésemre felelték, hogy laktózmenteset kértem (tejmenteset kértem). Hát nem tudom hogy kutyatej vagy kókusztej volt e zöldségekben, képen nem láttam ilyet, úgyhogy nem értettem ezt a választ.
Átlagos 2022. július 25.gyerekekkel járt itt
Egy nyári forró késői délután az ember vízközelben érzi magát a legjobban. Legalább is én. Egy születésnapot kivántunk fiammal egy jó vacsorával megünnepelni. Ehhez választottuk ki a Westy hajót. Előtte két nappal lefoglaltam a helyet. Telefonon egy nagyon udvarias hölgy vette fel a rendelést.
Kiváló 2021. augusztus 23.családjával járt itt
Csodálatos környezetben van az étterem, ahol válogatottan kedves személyzet szolgálja fel a remek és csodásan táplált ételeket.
Aki különleges élményre vágyik, okvetlen keresse fel ezt a remek hajóéttermet.
Átlagos 2018. április 16.egyedül járt itt
Egy tavaszi délután tértem be az étterembe, mindenki kinnt ült a teraszon, én mégis bentre vágytam. A rendelés, kiszolgálás lassan ment, a szemkontaktust nem lehet felvenni a pincérekkel. Végül vöröstonhalsteaket ettem valamilyen mártással, hogy ne legyen túl száraz és bébizöldségekkel. Kár, hogy a répák földízúek voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. február 22.a párjával járt itt
Az étterem hangulata egyedi,nem megszokott az biztos. Kint a teraszról lehet látni a halakat és kacsákat. A hajóra tényleg ráférne egy kis karbantartás,valamint a víz is zavaros volt. A párom és én nyáron voltunk ott,így a teraszon ettünk. Hétköznap volt,így volt hely is,de folyamatosan jönnek-mennek ott az emberek,szóval nem biztos,hogy árt ha az ember előre foglal egy asztalt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Átlagos 2017. október 11.a párjával járt itt
Asztalfoglalással érkeztünk az étterembe és ez bizony okozott némi fennakadást a személyzetnek. A foglalásban megjelöltük, hogy jó idő esetén a kinti részen szeretnénk asztalt. Érkezéskor bemondtuk a nevet, erre közölték, hogy üljünk le bent ahol egyébként egyetlen vendég sem volt…holott hétágra sütött a nap, kellemes meleg idő volt.
Westy Hajó Étterem & Pub Győr - Külső képWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Külső képWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Külső képWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Étel/italWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Étel/italWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Étel/italWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Étlap/itallapWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Külső képWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Külső képWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Külső kép
Kiváló 2017. szeptember 26.a párjával járt itt
Ajánlásra betévedtünk vasárnap egy finomat enni, csak úgy spontán. A pincérek elég gyorsan hozták a rendelt ételeinket, amelyek nagyon finomak voltak. Látványos tálalás, kellemes ízek és bőséges adag. A hajó nyitott részén ültünk, szép kilátás és nyugalom áradt az egészből. Bátran ajánlom másnak, minden tekintetben elégedettek voltunk a párommal.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
Kiváló 2017. április 26.a párjával járt itt
Az előző jó tapasztalat alapján döntöttünk úgy, hogy Győrben ismét a Hajó Étteremben ebédelünk. Szombat délbe érkeztünk és meglepett, hogy csak előrefoglalással fogadtak. De mégis csak volt egy szabad asztal. A pincérek gyorsak voltak, pörgősen hozták a megrendelt ételeket.
Kiváló 2017. február 28.gyerekekkel járt itt
A fiatal és nagyon készséges, szimpatikus csapat nagyon jó élménnyé varázsolta a szombati ebédünket, az ételek pedig egyszerűen kifogástalanok voltak! Nagyon rendesek voltak, a hozott szülinapi tortát is keszségesen felszolgálták, még énekeltek is :) Nagyon köszönjük a szupi élményt, most pénteken megyünk is vissza!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. február 27.a párjával járt itt
Egyedi ötlet, hogy egy állóhajón lehet étkezni. Aki kocsival jön, az készüljön, hogy 400 Ft-ért parkolhat óránként (szombaton 14 h-tól hétfő reggelig ingyenes). A hajó kívül belül nagyon hangulatos, de az kicsit zavart, hogy az asztal ragadt, és a mellettünk levő falon lógó képek is rettentő koszosak voltak.
Westy Hajó Étterem & Pub Győr - Étel/italWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Étel/italWesty Hajó Étterem & Pub Győr - BelsőWesty Hajó Étterem & Pub Győr - BelsőWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Külső képWesty Hajó Étterem & Pub Győr - Külső kép
Westy Hajó Étterem & Pub Győr a térképen
9023 GyőrMóricz Zsigmond rakpart 2.
• napi menü • SZÉP Kártya, PayPass
H-CS