Nyilas Fogadó Nyíregyháza

Nyilas Fogadó Nyíregyháza
Nyilas Fogadó NyíregyházaNyilas Fogadó Nyíregyháza
Nyilas Fogadó NyíregyházaNyilas Fogadó Nyíregyháza

Nyilas Fogadó Nyíregyháza bemutatkozása

Nyíregyháza-Sóstőfürdő ad otthont a Nyilas Fogadónak. A szálláshely néhány percnyi sétára található a gyógy- és élményfürdőtől, melynek meglátogatása remek élményt nyújthat az üdülés során, csak úgy, mint a méltán híres állatkert. Az antik bútorokkal felszerelt fogadó hangulatos szobáival várja az ide látogató vendégeket.

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Nyilas Fogadó Nyíregyháza vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2019. április 8.barátokkal járt itt
Jó helyen van a fogadó és tetszetős is. A szobák megfelelő méretűek, az étteremben korhű berendezések, odafigyelnek a részletekre. A wellness nekünk megfelelő volt, az úszómedencében labdajátékkal is játszottunk. A szaunája jó, a sószoba is megfelelő. Az ellátás finom, a választék nem túl nagy. Többször is voltunk már, mert ár-érték arányban nekünk jó és megfelel.
2019. január 17.barátokkal járt itt
Nagyon jó helyen fekszik. A személyzet kedves,szolgálatkész. Tiszta szobák,szép régi patinás bútorok. Az ételek finomak és nagy adagok. A wellnes részleg nagyon kulturált,az edzőterem jól felszerelt. ,és közel van a csodálatos Nyíregyházi sóstó fürdő,amit bővítenek. A környezet, csendes virágos utca.
Nyilas Fogadó Nyíregyháza - Medence/kertNyilas Fogadó Nyíregyháza - Szórakozás/SportNyilas Fogadó Nyíregyháza - Külső képNyilas Fogadó Nyíregyháza - Külső képNyilas Fogadó Nyíregyháza - Wellness
2018. március 28.gyerekekkel járt itt
Férjemmel és két unokánkkal jártunk a fogadóban. Nekünk nagyon tetszett. Korabeli bútorokkal berendezett különleges épület. A szobákban modern bútorok voltak. A wellness rész nagyon szép, mindenütt tisztaság. Korábban érkeztünk és megengedték hogy míg takaritják a szobáinkat használjuk a wellnesst.
Szörnyű 2018. január 10.a párjával járt itt
Ritkán húzok le egy helyet, ha lehet személyesen oldom meg a párommal, de ami tény hogy többet ide nem jövünk. Foglalás előtt amit megnéztünk az főleg a wellness részleg volt. Nos az úszómedence jéghideg(28 foknak kellene lennie), igaz tél van de na, akkor is.
Kiváló 2017. november 1.a párjával járt itt
Nagyon szép környezetben, nagyon romantikus hely. 150 éves régi épület, mely a Buttler család tulajdona volt,ez lett felújítva.
A fürdőháza egészen különleges.
A személyzet kedvessége kifogástalan. Sajnos az étlap elég szegényes volt, de a svédasztalos reggeli bőséges, friss és finom volt.
Szerencsére jó időt fogtunk ki és igy rengeteget sétáltunk.
Nyilas Fogadó Nyíregyháza - KörnyékNyilas Fogadó Nyíregyháza - WellnessNyilas Fogadó Nyíregyháza - BelsőNyilas Fogadó Nyíregyháza - KörnyékNyilas Fogadó Nyíregyháza - Környék
Szörnyű 2017. március 23.a párjával járt itt
Egy rossz tapasztalattal gazdagodtam a Nyilas Fogadó vendége ként. Egy kupont kaptunk párommal, mely 2 éj -re félpanzióval és sok más kedvezménnyel és ajándékkal járt volna. 3 fogásos vacsorát ígértek, melyből egyik étkezés során sem találkoztunk a 3. fogással.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 7.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen található a panzió. Laza séta a Sóstói buszmegállótól, az állatkerttől is egy kényelmes negyedórás séta, szép környezetben. Nagyon kedves és türelmes a személyzet! Minden kérdésünkre szívesen válaszolnak. Kényelmes tágas szoba, a berendezés nagyon szép, egyedi. A wellness részleg minden igényt kielégít!
Szörnyű 2015. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Első éjszaka után arra kényszrültünk, hogy elhagyjuk a szállást, mert a tulajdonos egész éjjel a szobánk alatti étteremben (NEM a különálló rendezvényteremben) karaoke partyt tartott. Óriási zaj, hamisan éneklő ittas haverok. Az éjszakai recepciós sirva ment haza, mert a tulaj vele orditott, hogy mit képzelnek a vendégek, hogy szólni mernek, hogy nagy a zaj.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
A Fürdőház felejthetetlen élményt nyújt, rendszeres látogatója vagyok. A sóbarlang és a szénaszoba egyedülálló. Szívélyes a kiszolgálás. Az étteremben megfizethető és különleges ételkínálat van. Sóstó szívében helyezkedik el, így akár több napos kikapcsolódásra is kitűnő. Egyedi igényeket is igyekeznek megoldani. Ajánlom Mindenkinek! !
2013. július 22.barátokkal járt itt
Egy éjszakát töltöttünk el itt a barátaimmal, de az nagyon tetszett nekünk. Kellemes hangulatú, kényelmes ágyakkal ellátott szobák, gyönyörű környezet és tiszta levegő. Az étel finom volt, a kiszolgálás kifogástalan. A személyzet nagyon kedves és barátságon, bármiben szívesen segítségünkre állnak. Bátran tudom ajánlani mindenkinek és nemcsak egy éjszakára! ;-)