Zsuzsi és családja

Zsuzsi és családja adatlapja

Regisztráció2013.12.30
Utoljára itt2019.09.19

Gyenge 2016. január 18.a párjával járt itt
Hosszú évek óta járunk ebbe a szállodába. Télen-nyáron. A Karácsonyt másodszor töltöttük itt 2015-ben dec. 23-27. Utoljára a 2013. évit ugyanígy. 2 év alatt sokat kopott. Nem is tudom hogy kaphat 3 csillagot. Talán az összkép. . Érkezéskor nem volt meleg kakaó stb. A szobák kopottasok,függöny szakadt, matracok,ágyneműk diákszállásra emlékeztetnek.
Kiváló 2013. december 30.családjával járt itt
December 23-án délben voltunk az étteremben, ahol azonnal jött a pincér,aki nagyon udvarias és gyors volt. Az ételek nagyon finomak voltak és hatalmasak. Tisztaság mindenütt, barátságos miliő. Miután a városban töltöttük a Karácsonyi Ünnepeket,hazautazás (Bp-re)előtt immár másodszor ellátogattunk a fiamékkal ebbe az étterembe.
Kiváló 2016. szeptember 23.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen van - tó,erdő, állatsimogató, nádfedeles, inkább fogadónak, mint hotelnek mondanám(pedig hotel:) lovaglási lehetőséggel. Rengeteg növény, virág mindenhol. Családias. Minket az osztrák fogadókra emlékeztettek. Szívélyes, kedves emberek vártak. Szép tiszta. Álomszép antik bútorok mindenütt.