3908 Rátka, Meggyes-dülő

Angyal Borászat Rátka értékelése:

1. helyezett a 4 rátkai szállás közül

Akciós csomagok

Angyal Borászat Rátka bemutatkozása

Az Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok Tokaj-Hegyalja bortermelő vidékének szívében, Rátka község határában található. A hajdani szövetkezeti pinceépületében kialakított vendégszobák és étterem egyedi élményeket nyújtanak a látogatóknak.

Angyal Borászat Rátka képei

Angyal Borászat Rátka vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 12.
A járványhelyzettel kapcsolatos intézkedések betartatatása/betartása minimális szinten valósult meg. Zsúfoltság az étkezőben és a programokon. Az étkezések minősége az iskolai menza szintjén vannak. A teljes ellátás nem az amire elsőre gondoltunk. A borkóstolás és az szüret jó volt. A szobánk nagy volt és új, csak a funcionalitás volt pocsék.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiemelkedő volt a személyzet (recepciótól a felszolgálásig) kedvessége, igyekezete, szolgálatkészsége, továbbá az ellátás (különösen tettszett, hogy jellegzetes sváb helyi ételeket kaptunk). A szolgáltatásokat a megfelelő kategóriába sorolnánk, de úgy tudjuk, hogy ez a jövőben ez pozitív értelemben fejlődni fog.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
Az Angyal fogadó és borház hétvégi programja
át jó kezdeményezésnek tartjuk, amely jól szervezett és változatos volt programokban. A személyzet végig kedves és segítőkész volt. Az étkezés mennyisége és minősége kiváló.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
Nagyszerű vendéglátás, udvarias kiszolgálás, tiszta szobák. Egyetlen apróság, hogy az ételallergiásokra nincsenek felkészülve, azaz a kiporciózott ételek mellett nem tudják megoldani az adott szituációt. Pl. túrós tészta volt az ebéd, de nem volt lehetőség arra, hogy lisztérzékeny vendégként esetleg lesüssenek egy natúr húst krumplival.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 29.
Kiváló szállás, jó helyen. Jó programok voltak.jó társaságban. Jó borok,érdekes borászati bemutatóval. Finom reggelik. A vacsorák már nem annyira jó minősítés kapnak. Főleg a disznótoros, mint húsvéti étek.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 3. - 4 látogató hasznosnak vélte
Szó szerint értettem a címet. Ez egyike azoknak a szállásoknak, ahová garantáltan vissza fogok térni, és amit igen jó szívvel ajánlok mindenkinek. Hibát persze mindig, mindenki találhat (ha akar), de ha az "összkép" kifogástalan, akkor véleményem szerint azok máris eltörpülnek, és jelentéktelenné válnak.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el ezen a szép helyen. A programok jók voltak, a személyzet kedves, segítőkész, figyelmes, a szobák tiszták, szépek és a borok nagyon finomak voltak. A pince látogatás nagyon érdekes volt, nem beszélve a finom borokról. A harmadik pohár után már egész jó hangulat kerekedett, az utána következő vacsora pedig finom és bőséges volt.

Rátka
4 nap/3 éjszaka 14.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, borkóstolóval, szervezett kirándulással, városnézéssel, kerékpár használattal, múzeum- és hajójeggyel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Rátka
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, borkóstolóval, szervezett kirándulással, városnézéssel, kerékpár használattal, múzeum- és hajójeggyel
Érvényes: 2021.05.30-ig
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.20-ig
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3-5 éjszaka 20.286,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bowlingozással, kerékpár kölcsönzéssel, horgász napijeggyel és csónakázással, játszótér használattal
2021.06.12. - 2021.08.29.
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
3 nap/2 éjszaka 23.589 - 33.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, vezetett pincetúrával, borkóstolóval, medence és szaunahasználattal, parkolással
Érvényes: 2021.09.01-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Hotel Kelep
Tokaj
4 nap/3 éjszaka 10.370,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2021.10.29. - 2021.11.01.
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolással, programokkal
2021.06.04. - 2021.09.12.

Szállodák Rátka környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Családi nyaralás- kastélyban (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 3 éj)
Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)

RátkaX