Nádas Borozó Révfülöp

8253 Révfülöp, Halász u. 2.

Nádas Borozó Révfülöp a térképen

Nádas Borozó Révfülöp vélemények

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Kellemes környezet, közvetlen Balaton part, finom, egyszerű ételek. A kiszolgálás gyors és előzékeny. Minden étel frissen készül és gyorsan. Sajttal és sonkával töltött karaj, natur csirkemell egyaránt ízletes volt. Nagyon jók a saláták is. Finom, csapolt meggysörrel öblítettük le az ebédet. Ide máskor is visszatérünk. Hagyományos konyhát kedvelőknek tudom ajánlani.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Utazásaink során számtalanszor álltunk már meg ebben az étteremben az év kulonbozo hónapjaiban. Néha biciklis Balaton koruli utunk során, máskor épp errefelé volt utunk vagy éppen egy nagy kitértot tettunk, hogy itt finom halászlét, jo halat ehessunk. A legnagyobb szezonban is gyors és kedves volt a kiszolgálás és forró, friss az étel, hideg az ital, vagy ahogy épp kértuk.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A tóparton, kilátással a révfülöpi mólóra és a déli partra található ez a borozó-bisztró szerűség. Valójában sokkal inkább egy családias, jóhangulatú kockásterítős vendéglőre hajaz. Az ízvilága magyaros. Dominál a kész- és halétel kínálat, de a vegások sem fognak csalódni. A kiszolgálás példás. A rendelést követően 5 percen belül jön az ital és szinte azonnal az étel.

Legnépszerűbb csomagok Révfülöpön és környékén
Szécsényi Apartman
2019.08.24. - 2020.08.24.
Hotel Villa Classica
Pápa
1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Safari klub használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.04. - 2019.12.16.
Malomkert Kehida Apartmanház
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 9.975,- Ft/család/éj ártól: önellátással
2019.01.02. - 2019.12.31.

Szállodák Révfülöp környékén
Holiday Hotel Csopak Révfülöp
Hotel Panoráma Balatongyörök Révfülöp
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)

Nádas Borozó RévfülöpX