Nádas Borozó Révfülöp

8253 Révfülöp, Halász u. 2.

Nádas Borozó Révfülöp a térképen

Nádas Borozó Révfülöp értékelése:

1. helyezett a 8 révfülöpi étterem közül
20. helyezett Balatonon - 710 étterem közül

borozó

Nádas Borozó Révfülöp vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19.
Megvallom, már több alkalommal is jártunk itt. A kiszolgálás nagyon figyelmes és kedves. Az ételek is szinte már háziasak és nem okoznak sohasem csalódást. Frissen készülnek és lehet egyéni kérése is a vendégnek, nem mondanak nemet rá. Ha többször is ellátogatsz ide, biztosan mint régi ismerőst üdvözölnek, ami jól esik.

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Kellemes környezet, közvetlen Balaton part, finom, egyszerű ételek. A kiszolgálás gyors és előzékeny. Minden étel frissen készül és gyorsan. Sajttal és sonkával töltött karaj, natur csirkemell egyaránt ízletes volt. Nagyon jók a saláták is. Finom, csapolt meggysörrel öblítettük le az ebédet. Ide máskor is visszatérünk. Hagyományos konyhát kedvelőknek tudom ajánlani.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Utazásaink során számtalanszor álltunk már meg ebben az étteremben az év kulonbozo hónapjaiban. Néha biciklis Balaton koruli utunk során, máskor épp errefelé volt utunk vagy éppen egy nagy kitértot tettunk, hogy itt finom halászlét, jo halat ehessunk. A legnagyobb szezonban is gyors és kedves volt a kiszolgálás és forró, friss az étel, hideg az ital, vagy ahogy épp kértuk.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A tóparton, kilátással a révfülöpi mólóra és a déli partra található ez a borozó-bisztró szerűség. Valójában sokkal inkább egy családias, jóhangulatú kockásterítős vendéglőre hajaz. Az ízvilága magyaros. Dominál a kész- és halétel kínálat, de a vegások sem fognak csalódni. A kiszolgálás példás. A rendelést követően 5 percen belül jön az ital és szinte azonnal az étel.

Legnépszerűbb csomagok Révfülöpön és környékén
József Apartman
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.20. - 2021.01.20.
Sportpanzió Wagner
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2021.01.20.
Magdi Panzió
2020.01.20. - 2021.01.20.
Hotel Kakadu
3-6 éjszaka 10.567,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai gyertyafényes pezsgőfürdőzéssel, masszázsokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2020.12.31.

Szállodák Révfülöp környékén
Holiday Hotel Csopak Révfülöp
Palace Hotel  Révfülöp
Hunguest Hotel Pelion  Révfülöp
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Nádas Borozó RévfülöpX