Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi

Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi
Dínó- és Kalandpark Rezi ReziDínó- és Kalandpark Rezi Rezi
Dínó- és Kalandpark Rezi ReziDínó- és Kalandpark Rezi Rezi

Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi bemutatkozása

A Dínó- és Kalandpark Rezin, négy hegy találkozásánál található. Már a bejáratnál a vendégek elé tárul a természet kincsestára, a Keszthelyi-hegység erdővel borított, dombokkal körülvett völgye, mely Keszthelytől és Hévíztől is pár kilométerre található.

Az Idill Cserszegtomaj - Kihagyhatatlan ajánlat
Ensana Thermal Sárvár
42.000 Ft / 2 fő / éj-től bőv. félpanzióval

Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi vélemények

Kihagyhatatlan 2020. augusztus 21.csoporttal járt itt
15 gyermekkel érkeztünk(4-12 éves). Nagyon kedvesek, segítőkészek voltak az itt dolgozók velünk. Minden játékot ki tudtunk próbálni. Ennek a korosztálynak tökéletes volt. Szuper nap volt. Jól éreztük magunkat. Bejelentkezés után kérés nélkül nagyon sok kedvezményt kaptunk a belépőjegy és az ebéd árából is. Reméljük jövő nyáron is el tudunk jutni ide.
Érdekes 2019. január 7.gyerekekkel járt itt
2018. nov. 1. -én voltam ott a skacommal. 3. 5 órát voltunk ott, s nagyszerűen éreztük magunkat! A személyzet kedves-mosolygós! 13 dínó, +1 dínótojás. . . Kalandpark gyerekeknek és felnötteknek. Ettünk-ittunk játszottunk-szórakoztunk. Jól elrendezett, szép, panorámás helyen. 2019 tavaszi-szünetben megy az egész család! Köszönöm
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. február 18.a párjával járt itt
Interneten jól hangzott. Ilyen nincs elvileg máshol Magyarországon. Inkább a kalandpark része dominál. Van egy 10 dínó kb. és ennyi. Ezt 15 vagy 20 perc alatt meg lehet nézni. Az is igaz, mi most voltunk télen, rajtunk kívül nem is volt más. A kalandpark része nyilván csak jó időben fog üzemelni. Így pár szem dínó megnézéséért 1000 Ft/fő szerintem sok.
Átlagos 2016. július 28.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű helyen alakították ki ezt a parkot és könnyen megtalálható, de még gyerek cipőbe jár. A „Dinók” jól megformált és kivitelezettek – nem Jurasic parkos – de jók. Bizonyos időnként még hangot is adnak, igaz várni kell és nem lehet manuálisan indítani.
Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi - Dínó- és Kalandpark Rezi Rezi -