Székely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök

3,8
az 1 rönöki étterem közül
csárda, étterem
Székely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök
Székely Tanya Étterem & Rendezvényközpont RönökSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök

Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Székely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök vélemények

2076
2023. január 9.a párjával járt itt
Tervezett hely volt, nem ám amolyan véletlen bebotlás, egyik este Rönökön köszönt ránk a sötét, éppen előtte csodáltuk a Szent Imre templomot, meg a haranglábat, a környéket, aztán, amilyen kihalt az Őrség január elején, itt akkora nagy nyüzsgés volt, hogy ihaj!
Székely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - Étel/italSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - Étel/italSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - MosdóSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - BelsőSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - BelsőSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - BelsőSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - BelsőSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - MosdóSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - MosdóSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - Étel/italSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - Étel/italSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - BelsőSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - MosdóSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - MosdóSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - MosdóSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - MosdóSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - BelsőSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - Külső képSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - BelsőSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - Egyéb
Kiváló 2022. május 29.a párjával járt itt
Hétfői nap lévén a 8. -as út mellett az összes étterem zárva volt. Már nagyon éhesek voltuk mikor majdnem megérkeztünk Szentgotthárdra, és utolsó esélyként betértünk a Székely tanyára. Szerencsénkre nyitva voltak, és egy jót tudtunk ebédelni. Kellemes hangulatú, csodálatos hely volt számomra. Az étel finom, jólakottan és kellemes benyomással távoztunk célunk fele.
Szörnyű 2019. április 27.családjával járt itt
Ilyen minősíthetetlen vegyianyag ízű kávét még előállìtami is nehéz, de nekik sikerült.
Csak egy kávé volt, de kísérletet se tennék
további fogyasztásra.
Szörnyű 2018. április 23.egyedül járt itt
Szerdán lesz két hete hogy céltudatosan a Güssingi kórházi látogatás után ebédelni szerterem volna. külső teraszon foglaltam helyet
Nagyon szeretem a bárány ételeket s így rendeltem Egy "Konfitált Báránycsülköt Rozmaringos szaftos Burgonyával" 3990. -Ft
KB 15 perc múlva jön az előzékeny pincér hogy a szakács nem találja a Báránycsülköt.
Szörnyű 2018. január 2.barátokkal járt itt
Veszem a faradsagot es irok. Az idei -2017-szilvesztert itt toltottuk, de minek. A beharangozas "retro" cimen szolt. igyekeztunk ehhez meltóan is oltozkodni, szemben a tobbiekkel. Sajnos a zöm nem tudja hogyan kell oltozködni és megtisztelni egy ünnepet. A terités a pincében pazar volt. A zene egyszerüen förtelem volt. A hang ereje kritikan aluli volt.
Átlagos 2016. augusztus 8.a párjával járt itt
A megfáradt utazó szívesen pihen meg egy kellemes helyen. Ez valóban olyan, mint amikor nagyszüleinkhez a tanyára kimentünk, igazán igényes környezet, gyermekkoromat idézte, igaz ott nem lehetett ilyen sokféle ennivaló közül választani. Az ételek kifogástalanok voltak, a ízük tálalásuk is megfelelő.
2015. október 21.barátokkal járt itt
Megfelelően kihasználták a hely és épületek adta lehetőségeket. Hangulatos(bár a vasárnapi ebédhez a zenekar kicsit hangos), kékfestő az asztalakon, a falakon népi/"tanyasi" kellékek, dekorációk. Amit kiemelnék a zománcozott piros kislábasban feszolgált leves :o)), az edény fülén helyenként még a zománcozás is hiányzott.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 19.családjával járt itt
Aki szereti a régi hagyományok megőrzésével foglalkozó helyeket, annak ez a hely KÁNAÁN lesz! Már maga az étterem udvarára belépve egy székelykapun különleges látvány tárul a kedves vendég elé. :o)))
Az étterembe lépve ez csak fokozódik. . . az eufórikus hangulat után a helyi specialitások, fatányérosok, kisadagok közül választhat mindenki kedvére.
Kiváló 2013. szeptember 30., kollégákkal járt itt
Talán a legszuperebb csárda, ahol valaha is jártam. Igazi gyöngyszem. Minden igényt kielégít, szép környezet,nagy, árnyas udvar, ahol nyári szezonban kényelmes asztalok és padok várják a vendégeket. Gyors, precíz, mosolygós kiszolgálás. Bőséges és isteni finom ételekkel. Igazi magyaros csárda, magyaros ételekkel.
Székely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - Külső képSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - Külső képSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - Külső képSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - Külső képSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - Étel/italSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - EgyébSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
2013. szeptember 29.barátokkal járt itt
Bármennyire is híve vagyok annak a jelenségkörnek, amit gasztro-forradalomként szoktak említeni, szeretem a csárdaételeket és a csárdahangulatot. A Székely Tanya Csárda Rönökön kellemes élményem volt, főleg az esztétikája miatt, bár gasztronómialag sokat nem adott. Igaz, nagyobb mellélövés sem volt.
Székely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - Külső képSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - BelsőSzékely Tanya Étterem & Rendezvényközpont Rönök - Külső kép