Bor & Bazsalikom Pizzeria, Étterem Sárospatak

4,3
a 22 sárospataki étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, pizzéria
Bor & Bazsalikom Pizzeria, Étterem Sárospatak
Bor & Bazsalikom Pizzeria, Étterem SárospatakBor & Bazsalikom Pizzeria, Étterem Sárospatak

Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Napi árak
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Bor & Bazsalikom Pizzeria, Étterem Sárospatak vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2022. június 13.a párjával járt itt
Szintén egy kissé túlsztárolt hely, azért nem annyira rossz. Egy pizzára tértünk be ketten a párommal. Önmagában a kajával gond nem volt, igaz, picit a felejthető kategória volt, nem dobogtatta meg a szívem túlzottan. Mindegy is, nem volt drága, úgyhogy - mint a címben írtam - szódával elment.
2021. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Nagyon szuper kis hely! ! ! ! Kedves személyzettel! ! ! ! Kiváló tisztasággal,gyerek barát,ami számunkra nagyon kedvezett(2 gyerekkel voltunk). Két alkalommal vacsoráztunk itt,mind a kétszer ízletes volt a választott étel! ! ! ! Másodjára kicsit többet várakoztunk,de igyekezett a személyzet kárpótolni ezt az időt!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. szeptember 16.gyerekekkel járt itt
Sárospataki nyárvégi nyaralásunk alkalmával olyan éttermet szerettünk volna kipróbálni ahol még nem jártunk, így választottuk ezt az éttermet. Bár ezúttal már a 8 hónapos kislányunk is velünk tartott, ezért az étteremből csak elvitelre kértünk ételeket amit a szállásunkon fogyasztottunk el.
Bor & Bazsalikom Pizzeria, Étterem Sárospatak - BelsőBor & Bazsalikom Pizzeria, Étterem Sárospatak - Étel/italBor & Bazsalikom Pizzeria, Étterem Sárospatak - BelsőBor & Bazsalikom Pizzeria, Étterem Sárospatak - Étel/italBor & Bazsalikom Pizzeria, Étterem Sárospatak - Étel/italBor & Bazsalikom Pizzeria, Étterem Sárospatak - Étel/ital