V. András Étterem & Kávéház Sárospatak
3950 Sárospatak, Béla király tér 3.

V. András Étterem & Kávéház Sárospatak a térképen

V. András Étterem & Kávéház Sárospatak értékelése:

4. helyezett a 21 sárospataki étterem közül
83. helyezett Észak Magyarországon - 870 étterem közül

hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, szlovák
ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Kerthelyiség - max. 60 fő
Visa
Dreher Classic

V. András Étterem & Kávéház Sárospatak bemutatkozása

Az V. András Étterem & Kávéház Sárospatak városközpontjában, egy 1792-ben épült műemlék jellegű házban található. Egy nagyobb és négy kisebb terem, egy galéria és egy kerthelyiség áll a vendégek rendelkezésére. Az étterem 170 fő ellátását tudja biztosítani az épületen belül, és további 60 személyt a kerthelyiségben. Konyhánk tradicionális magyaros ételekkel várja vendégeinket, amelyhez a megfelelő hegyaljai bort kínáljuk. Az étteremben festménygaléria található, amely főleg sárospataki kötődéssel vagy gyökerekkel rendelkező, híres és elismert festőművészek munkáit mutatja be. Vállaljuk turista- és diákcsoportok kedvezményes étkeztetését, esküvők, érettségi találkozók, céges és egyéb rendezvények lebonyolítását az éttermen belül vagy kívül, vagy akár a szabad ég alatt is!

V. András Étterem & Kávéház Sárospatak képei

Szállások Sárospatak városában
Wellness csomagok Sárospatak városában

V. András Étterem & Kávéház Sárospatak vélemények

2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Csoporttal voltam, előre lebeszéltük az időpontot meg az ételeket, 4-5 fajtából rendeltünk kis csapatokban, leves+másodikfélét. Az ételek finomak voltak, az adagok bőségesek. A csontleves és a gulyás is talán kicsit túl fűszeres volt, de még határeset :) A másodikfélék elegendően bőségesek, nem maradtunk éhesek. A kiszolgálás elég gyors.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nekünk kifejezetten jó benyomásaink és tapasztalataink voltak itt. Az ódon, míves épületben barátságos, otthonos, ízlésesen és nívósan berendezett étteremben az ételek és a kiszolgálás is kitűnő volt: Rugalmasak a vendég helyfoglalásában (az első teremben égett a villany, de mi a belső, akkor még sötét, utcára néző terembe mentünk.

2017. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. december 17.
"Helyi erő" (sárospataki lakos) ajánlása után választottuk az éttermet. Az aznapi menü fokhagymát tartalmazott, így az egész étterem úszott a fokhagymaszagban! A menü árak is nagyon magasak, mondhatni egyik drágább, mint a másik 1100-tól 1790-ig kb. Bp-en 790,890 es menüt eszünk ilyesmikből. A berendezés retro, a székek nagyon kényelmetlenek.

Vladyslav TOP étteremértékelő
Vladyslav TOP egyébhely értékelő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A sárospataki vár megtekintése után tértünk be az étterembe egy kis vasárnapi ebédre párommal. Mindketten másféle levest rendeltünk, de a levesek mennyiségét meglátva akár egy adagot is rendelhettünk volna, mivel két normál étkű embernek is elég lett volna egy adag is :).

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 26.
2016. szeptember. 09. -10. A párommal volt szerencsénk ebben a hangulatos étteremben két alkalommal ebédelni. Kedves előzékeny kiszolgálás, nekünk az adaggal sem volt problémánk. . . . lévén nem kis étkűek vagyunk,a dárdahegyéhez érve már igen jól voltunk lakva. -A káposztasalátájuk is nagyon ízletes volt. . . -A másnapi ételek is fenségesek voltak.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Az étterem nagy előnye a várhoz való közelsége, s a hangulatos udvari, kiülős része. Ez utóbbi hátránya viszont, hogy ottjártunkkor műszakváltás lehetett, emiatt a meghitt családi beszélgetést állandó átmenő emberforgalom zavarta.

ádica TOP fotófeltöltő
2016. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. április 11.
Csoportunkkal egy igen hangulatos kis étteremben ebédeltünk Sárospatakon. Egy műemlék jellegű kis házban nem is gondolnánk, hogy egy több termes, sok vendéget befogadni tudó étterem található. Pedig megtörtént! Már a bemenetelnél a kerthelyiségben ült egy csoport, mi pedig a galériára lettünk irányítva.

Legnépszerűbb csomagok Sárospatakon és környékén
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 4.250 - 6.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.01.04. - 2021.12.31.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3-5 éjszaka 20.286,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bowlingozással, kerékpár kölcsönzéssel, horgász napijeggyel és csónakázással, játszótér használattal
2021.06.12. - 2021.08.29.
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
2 nap/1 éjszaka 25.353 - 37.678,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.05. - 2021.12.19.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
5 nap/4 éjszaka 51.250,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, bowling és teniszpálya használattal, állatfarm belépővel, medence, pezsgőfürdő, szauna és játszóház használattal, parkolással
2021.02.08. - 2021.12.20.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
2021.03.02. - 2022.03.02.
Angyal Borászat
Rátka
4 nap/3 éjszaka 14.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, borkóstolóval, szervezett kirándulással, városnézéssel, kerékpár használattal, múzeum- és hajójeggyel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Hotel Medián
Hajdúnánás
2021.03.01. - 2022.03.02.
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
4 nap/3 éjszaka 20.000 - 21.333,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással fürdőbelépővel, fitness terem használattal, játszósarokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.25. - 2021.09.04.

Szállodák Sárospatak környékén
Degenfeld Kastélyszálló Sárospatak
A tarcali Gróf Degenfeld szőlőbirtok parkjának közepén, festői környezetben, öreg...
Családi nyaralás- kastélyban (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Szállás ellátás nélkül

V. András Étterem & Kávéház SárospatakX